Kreml chystá mobilizaci pro velkou ofenzívu

30.06.2023

Kreml chystá mobilizaci pro velkou ofenzívu a potřeboval sjednotit silové složky a zasít paniku, aby ruský lid pocítil skutečné ohrožení státu! Proto byl zinscenován puč!

Vůbec nic netušíte, co se vlastně děje, vysvětlil velitel výcviku těžkých zbraní PMC Wagner ve svém šokujícím vystoupení! V závěru varoval, že v Bělorusku mohou nastat vážné události a je třeba být připraven! Naznačil NATO a Polsko! A v této situaci si České dráhy dělají z lidí blázny a zahájily nabídku letních zájezdů na Ukrajinu pro ukrajinské uprchlíky v ČR!

Uběhly pouhé 4 dny od ukončení 24hodinového Speciálního vojenského puče v Rusku a můžeme už s jistotou konstatovat, že šlo o velice nepovedenou vojenskou inscenaci, jejímž cílem bylo zasít v Rusku paniku a konsolidovat absolutní moc Vladimira Putina před… před vyhlášením v Rusku druhé a tentokrát obrovské vlny mobilizace před plánovanou ofenzívou ruské armády, která by měla podle informací proběhnout v zimě příštího roku. Neuvěřitelné odhalení poskytl velitel výcviku těžkých zbraní PMC Wagner Group s volacím znakem "Brest" - a jeho vystoupení je o to cennější, protože je původem Bělorus a bude se účastnit velení výcviku běloruské armády. Video je níže.

Video: https://aeronet.news/video-kreml-chysta-mobilizaci-pro-velkou-ofenzivu-a-potreboval-sjednotit-silove-slozky-a-zasit-paniku-aby-rusky-lid-pocitil-skutecne-ohrozeni-statu-proto-byl-zinscenovan-puc-vubec-nic-netusite/

Ve videu publikovaném ve středu na svém kanálu vysvětlil, že věci nejsou takové, jak se zdají být okolo tzv. "puče", a že většina lidí vůbec netuší, co se vlastně děje. Brest vysvětlil, že Kreml potřeboval důvod ke konsolidaci mocenského aparátu v Rusku a k zasetí paniky mezi Rusy z důvodu bezprostředního ohrožení státu. Wagnerovci tuto inscenaci museli sehrát, protože nic jiného jim nezbývalo, jejich odchod z Ruska byl zpečetěn rozhodnutím ministerstva obrany z března tohoto roku, kdy Sergej Šojgu podepsal nařízení, že v zóně Speciální vojenské operace po 1. červenci tohoto roku mohou působit jen jednotky a oddíly, které podepíšou smlouvy s ministerstvem obrany, což znamená převod těchto jednotek pod velení ruské armády.

PMC Wagner tento převod odmítla a smlouvy nepodepsala, takže od 1. července končí v zóně SVO. Již od zimy ale probíhají přípravy na výstavbu táborů a kasáren pro PMC Wagner v Bělorusku, takže plán na přesun Prigožinových bojovníků je mnohem staršího data než nějaká dohoda s Lukašenkem z minulého víkendu. Koneckonců, Brest o tom ve videu hovoří, že dnes již tato informace není tajná, ale v minulosti tajná byla.

Putin potřeboval provokaci v podobě puče, aby upevnil v Kremlu moc před masivní mobilizací

Wagnerova skupina byla použita na inscenaci vojenského puče na tzv. konsolidaci moci Vladimira Putina v Kremlu, aby identifikoval v době puče zrádce a agenty v okamžiku vojenského převratu, aby viděl, kdo se odkopal, kdo změnil strany, kdo začal kam telefonovat, kdo začal pálit dokumenty, kdo nakupoval za 200 000 rublů letenky do Gruzie na poslední chvíli, než pučisté dorazí v konvoji do Moskvy.

Konvoj PMC Wagner na cestě do Moskvy
Konvoj PMC Wagner na cestě do Moskvy

Panika byla zaseta i mezi obyvatelstvem, které je teď vyděšeno o to více, že Putin dovolil, že kanceláře PMC Wagner po celém Rusku mohou dále fungovat a nabírat lidi. To samo o sobě ukazuje, že Putin jedná v koluzi s Prigožinem od samotného počátku, ale nejen s Prigožinem, ale i se skutečným zakladatelem Wagnerovců, s podplukovníkem Sovětské armády, Dmitrijem Valerijevičem Utkinem. Ten je totiž skutečným zakladatelem žoldácké firmy pod původním názvem Slavonic Corps. Podplukovník Utkin pracoval pro sovětskou GRU, později pro ruskou GRU a od roku 2014 se jeho firma přejmenovala na PMC Wagner Group podle Utkinova volacího znaku "Wagner" z dob práce pro sovětskou GRU ve Východním Německu a rovněž v Československu a Maďarsku.

Prigožin je manažer PMC Wagner, ale v pozadí všechno řídí podplukovník sovětské GRU

Jevgenij Prigožin poskytl Utkinovi peníze a klíč od dveří v Kremlu. A od stejného roku vykonává Prigožin roli tzv. hlavy PMC Wagner Group, tedy šéfa organizace, přičemž Utkin zůstává v pozadí prakticky neviditelný. Je ale velmi pravděpodobné, nebo spíš jisté, že strategii a plánování PMC Wagner zajišťuje Utkin po celém světě, kde má vytvořené bohaté kontakty z dob práce pro sovětskou a později ruskou GRU. Pokud se tedy díváte na Prigožina, díváte se na dosazeného manažera, nikoliv na skutečného bosse PMC Wagner. A to by vám mělo napovědět, že nic není takové, jak se zdá na první pohled.

Dmitrij Utkin (úplně vpravo) v Kremlu během ceremoniálu předávání medailí za operaci v Sýrii
Dmitrij Utkin (úplně vpravo) v Kremlu během ceremoniálu předávání medailí za operaci v Sýrii

Velitel Brest ve videu rovněž připomíná, že pokud by ruské ministerstvo obrany chtělo otevřít z Běloruska severní frontu na Ukrajinu, potřebovalo by záminku. A vzhledem k tomu, že na Ukrajině je NATO a Poláci se doslova zbláznili z toho, když se dozvěděli, že Wagnerovci se stěhují do Běloruska, tak tím se cosi naznačuje. Brest to dále nerozváděl, ale působilo to děsivě především v tom ohledu, co zaznělo na závěr videa.

Brest prohlásil, že v jeho zemi (myšleno Bělorusko) vyvstanou vážné události, takže je třeba být připraven. Mohl tím myslet pokus o státní převrat v Bělorusku ze strany běloruské opozice podporované z Ukrajiny a Polska. Lukašenko vidí ve Wagnerovcích svou životní pojistku, dokonce lepší pojistku, než nabízí Kreml a Vladimir Putin se svým štábem Vlasovců.

Pro Lukašenka jsou Wagnerovci pojistkou jeho bezpečnosti

Ovšem pokus o vojenský převrat v Bělorusku by byl samozřejmě řízený z ciziny, z Polska a Ukrajiny. Lukašenko by čelil přímé agresi z ciziny, tedy minimálně z Ukrajiny. A to je právě účel přítomnosti Wagnerovců. Poskytnout nejen Lukašenkovi klid, ale především služby soukromé armády, které jsou doslova k nezaplacení.

Stejně jako Putin, ani Lukašenko nebude chtít do první linie poslat své vojáky. Volba vždy padne na žoldáky, protože ti se nepočítají do ztrát armádních vojsk. Je jedno, kolik padne žoldáků, protože když nepadne ani jeden voják, jsou ztráty armády v ten den 0 padlých. Tato neúprosná matematika se používá hlavně v ruské armádě a v její SVO na Ukrajině, kde hlavní oběti přináší žoldácké oddíly Wagner a Achmat. Tím se uměle snižují počty "vojskových" ztrát ruské armády.

Alexander Lukašenko čelil na podzim v roce 2019 pokusu o státní převrat v Minsku zorganizovaný z Polska, ale také z České republiky, kam vedly podle Lukašenka finanční stopy pučistů
Alexander Lukašenko čelil na podzim v roce 2019 pokusu o státní převrat v Minsku zorganizovaný z Polska, ale také z České republiky, kam vedly podle Lukašenka finanční stopy pučistů

Rusko tedy čeká velká mobilizace. Putin upevnil díky inscenačnímu puči svoji moc a ruský lid je vyděšen, hovoří se o vnitřním nepříteli, a o pokusu o puč, který byl "rozdrcen" a přitom se jednalo o telefonickou dohodu, tedy oficiálně podle tvrzení Lukašenka a o žádném rozdrcení nemůže být ani řeč, když jediné ztráty měla ruska armáda, které Wagnerovci sestřelili 6 helikoptér a 1 letadlo.

Sami neztratili ani jednoho muže, pouze přišli o jeden kamion, který zasáhla letecká bomba. Nicméně tento vojenský puč, který byl zastaven pomocí telefonického rozhovoru mezi Prigožinem a Lukašenkem, byl beze zbytku využit pro konsolidaci moci Vladimira Putina, který musí před vyhlášením mobilizace mít plnou kontrolu nad mocenskými složkami. Musí mít i malý odpor mezi veřejností, která musí alespoň v duchu věřit, že Rusko je ohroženo natolik, že je třeba mobilizovat.

České dráhy zvou v době dovolených ukrajinské uprchlíky na výlet vlakem na Ukrajinu!

No a představte si, že v této situaci České dráhy začaly nabízet zájezdy na Ukrajinu pro ukrajinské uprchlíky v ČR! Aby prý během letních dovolených mohli navštívit své příbuzné! Ne, to není aprílový vtip. To je vážně publikovaná nabídka Českých drah! Na Twitteru se nachází tento provokační text, který doslova rozpálil tisíce občanů doběla a chtějí okamžité vysvětlení:

V souvislosti s létem a prázdninami očekáváme zájem některých uprchlíků z Ukrajiny navštívit svou vlast. Nabízíme jako jediný železniční dopravce v Česku odbavení jedinou jízdenkou, tedy s jedinou přepravní smlouvou, mezi desítkami měst v ČR a na Ukrajině. Cestující mohou podle nástupní a cílové destinace navíc volit mezi třemi různými trasami přes Polsko, Slovensko nebo Maďarsko.

České dráhy si dělají z občanů blázny, protože to nemůže být myšleno vážně. Podle Fialy zuří na Ukrajině válka, a proto jeho vláda udělila stovky tisíc válečných azylů Ukrajincům, takže přece nebudou jezdit zpátky na Ukrajinu do války, a už vůbec ne na dovolenou, že? Anebo nám Fiala lže? Nebo na Ukrajině válka není? A není to náhodou trestný čin? Když naposledy jistá paní učitelka ze základní školy prohlásila, že na Ukrajině válka není, synek jistého novináře, který do její třídy chodí, ji udal a učitelce hrozili kriminálem. Naštěstí byla minulý čtvrtek zproštěna u soudu obžaloby.

Ale copak, najednou už i České dráhy popírají válku na Ukrajině? Co na to prokurátor? Není to také popírání války, když dráhy rovnou nabízejí zájezdy pro ukrajinské uprchlíky? Není to náhodou provokace s cílem dovézt Ukrajince na Ukrajinu, kde je hned po vystoupení z vlaku sbalí a seberou mobilizační hlídky odvodních komisí? Anebo jsou ty zájezdy určeny jen pro ženy a děti? To je super nápad, vlakem odvezeme maminy s dětmi do válečné zóny! Dráhy si dělají z Čechů, ale hlavně i z Ukrajinců "kozy"! A proč kozy? No přece na dojení! Protože kdyby z nás dělaly jen voly, tak ty podojit nejde. Proto ty kozy! Protože občan je Fialovou vládou dojen, jako ta koza, a ještě je nakonec za vola!

Jestli je to míněno vážně, jako že opravdu chtějí ČD vozit na dovolenou uprchlíky z Ukrajiny na Ukrajinu, a jestli tam fakt je bezpečno a válka tam není, tak by měl někdo z politiků konečně říct, že Ukrajinci by se měli vrátit do své vlasti. Protože když už tam vozí ČD uprchlíky na dovolenou, je naprosto jisté, že na Ukrajině už válka není! Minimálně ne tam, kam České dráhy jezdí, tedy do Mukačeva, Lvova, Černigovského, Vinice a do Kyjeva. Takže, až uvidíte někde Ukrajince, ukažte mu nabídku Českých drah. Určitě bude mít radost, že na Ukrajině je už bezpečno a může se vrátit domů. Minimálně do doby, než Wagnerovci z Běloruska otevřou severní frontu na Kyjev.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!