A. Duda: Krym patří historicky Rusku, získá ho Ukrajina zpět?

06.02.2024

"Krym patří historicky Rusku a nevím, jestli ho Ukrajina dostane zpátky! Ukrajině nesmíme dovolit, aby kapitulovala, musí za nás bojovat! Trump nás určitě nenechá Rusku, když mu nabídneme, že budeme dál kupovat americký plyn!" Šokující výroky polského prezidenta Andrzeje Dudy vyvolaly poprask jak v Kyjevě, tak mezi Poláky!

Polský prezident Andrzej Duda vyrobil asi největší skandál své politické kariéry, protože se mu podařilo naráz a opravdu pořádně rozzuřit hned tři různé strany: Zelenského vládu v Kyjevě, obyčejné Ukrajince a k tomu ještě samotné Poláky. Stačily mu k tomu přitom zhruba tři minuty v jeho jinak téměř hodinu a půl dlouhém videocastu s Krzysztofem Stanowskim a Robertem Mazurekem. Mluvilo se o mnoha věcech a samozřejmě i o Ukrajině.

Došlo na dotaz, jestli Duda fakt věří, že Rusko vrátí Krym a Donbas do rukou Ukrajiny. Zatímco o Doněcku a Luhansku řekl, že věří, že se vrátí Ukrajině, tak o Krymu si dovolil říct něco, co si doposud nedovolil naprosto žádný západní politik, s výjimkou tzv. proruských a chcimírových politiků, od kterých to nikoho nepřekvapí. Ovšem nejvěrnější spojenec Zelenského a velký podporovatel a objímač Zelenského, polský prezdient Duda, prohlásil něco, z čeho v Kyjevě doslova spadly hodiny ze zdi.

Video 2x na tomto odkazu: https://aeronet.news/krym-patri-historicky-rusku-a-nevim-jestli-ho-ukrajina-dostane-zpatky-ukrajine-nesmime-dovolit-aby-kapitulovala-musi-za-nas-bojovat-a-trump-nas-urcite-nenecha-rusku-kdyz-mu-nabidneme/

Polský prezident totiž dostal "záchvat" upřímnosti. Duda si totiž dovolil prohlásit, že neví, jestli se Krym vrátí Ukrajině, protože z historického hlediska Krym dlouho patřil Rusku. V Kyjevě nastal hotový poprask a takový řev, který se okamžitě přenesl na banderovské sociální sítě, kde začali Dudu označovat za maskovaného Putinova agenta, který právě odkryl barvu a převzal narativ Kremlu. Není divu, protože přesně toto tvrdí Kreml již od roku 2014, že Krym byl a je historicky ruský a Kyjev to ostře a zuřivě odmítá a řve jako na lesy. Až dosud si tohle nikdo z tzv. podporovatelů Ukrajiny z řad západních politiků nedovolil a dříve by si to nedovolil ani Duda, jenže něco se prostě v poslední době změnilo a Duda musel vědět, co svým výrokem způsobí.

Duda: Krym je historicky ruský!

Duda tím prostě naznačil, že Polsko je ochotno smířit se s historickou realitou, že Krym byl historicky ruský a zřejmě asi nebude mít nic proti tomu, když znovu bude ruský, tedy oficiálně a s uznáním Polska a Západu. Přesně takto to bylo myšleno. To ale nebylo všechno. Zní to neuvěřitelně, ale Duda se rozjel a narovinu pronesl něco, co vyvolalo na ukrajinských kanálech poprask ještě větší, než ten výrok o Krymu. Duda totiž prohlásil, že Ukrajině nesmí být dovoleno, aby kapitulovala, a že Ukrajina prostě musí za každou cenu dál bojovat, protože jinak dojde k posílení Putina a jeho ruského impéria. Duda to řekl naprosto bez obalu, že se Ukrajině nesmí dovolit kapitulace, tedy z pozice síly Západu, a to ani kdyby Ukrajina chtěla kapitulovat.

Andrzej Duda ve studiu
Andrzej Duda ve studiu

Na ukrajinských Telegramech okamžitě začal křik, že teď je to prý už všechno jasné, proč válka nekončí, proč se musí proti Rusům dál bojovat a umírat, proč se mobilizují na frontu studenti, důchodci, invalidé, a dokonce i duševně nemocní, protože zkrátka Ukrajině nesmí být dovoleno, aby kapitulovala, anebo se jakkoliv s Rusy usmířila. Duda to mohl říct jinak, nějak diplomaticky, jako to říká Zelenský, že Ukrajinci "bojují za celou Evropu a její svobodu", a tak podobně a honosně, jenže Duda to vylil ze sebe jako vaničku s dítětem a narovinu prohlásil, že Ukrajině se nesmí dovolit kapitulace. A to pořád nebylo všechno.

Nesmíme Ukrajině dovolit kapitulaci a když budeme od Ameriky dál kupovat předražený plyn, Trump nás Rusku nepředá

Vzápětí na to Duda dostal dotaz, co se stane, když se k moci v USA dostane Donald Trump a bude mít lepší vztahy s Moskvou než s Kyjevem? Co když Trump prodá střední a východní Evropu zpátky do vlivu Ruska? Prezident Duda na to odpověděl neuvěřitelným způsobem, že když se Trumpovi nabídne, že může do prostoru střední a východní Evropy, kde je 120 milionů potenciálních zákazníků, dodávat americké zboží, především americký zkapalněný plyn, že to bude pro Ameriku i pro Trumpa daleko výhodnější dál podporovat Evropu proti Rusku a nepřenechávat ji Rusku a ruským energiím.

Donald Trump, pravděpodobně staronový prezident USA
Donald Trump, pravděpodobně staronový prezident USA

Duda v podstatě na plnou hubu odhalil, že chce polským, českým, slovenským a dalším lidem v Evropě prodávat předražený americký plyn výměnou za to, aby mohla pokračovat válka na Ukrajině a Trump neukončil vojenskou podporu Ukrajině. Ten řev, který se nesl od Poláků na Dudu na sociálních sítích, se nedá publikovat. Prostě se ukazuje, že Duda měl záchvat upřímnosti, což je u politiků raritní událost, ale když už se to stane, je to síla. Navíc při těch řečech o Trumpovi se tvářil, jako kdyby Trumpovi už dopředu podlézal. Neuvěřitelný pohled. Máte to všechno ve videu výše.

Duda se odkopal a zradil Ukrajinu, zaznívá z banderovských kanálů

Po celé dva roky nepřipadalo v úvahu, aby kdokoliv zpochybnil ukrajinské ambice a požadavky na navrácení Krymu, bylo to naprosto vyloučené a nepředstavitelné. Ale najednou po 2 letech je to polský prezident, který přímo na kameru poprvé přizná, že neví, jestli Ukrajina dostane Krym zpátky, a navíc to zašpendlí poznámkou jako okopírovanou z Kremlu, že historicky je Krym prostě ruský.

Spolu s tím došlo k odhalení, že Ukrajině se nesmí dovolit ukončit válku, tedy kolektivní Západ jí to nesmí dovolit, a tak se naplno odhaluje skutečná podstata obrysů zástupné války Ukrajiny, která opravdu není suverénní zemí, protože jak právě Duda potvrdil, ta země si ani sama nemůže rozhodnout, kdy a jak ukončí válka, ve které umírají její občané. Všichni si přitom pamatujeme na fanatický Dudův projev na podporu Ukrajiny z počátku léta roku 2022. 

Tohle je neštěstí ukrajinského národa a je třeba říct, že osud Ukrajiny se totiž může kdykoliv okopírovat na jakoukoliv zemi v NATO a v EU, kdy tyto země budou jednoho dne hnány do války proti Rusku a někdo za mořem nebo v Londýně, to je přesnější, bude potom na BBC dávat rozhovor, že Čechům, Polákům a Slovákům se nesmí dovolit, aby kapitulovali a ukončili válku s Ruskem, protože musí bojovat dál, až do posledního muže a dost možná i ženy, protože nikde nebylo řečeno, že žen se to týkat nebude. Takhle je třeba se na to dívat. Kolektivní Západ je pohůnkem Domu Sion, je to houf nevolníků, kteří jsou hnáni do další z řady válek proti Rusku a za dobytí obrovských přírodních zdrojů Sibiře.

Válka – živitelka?

Víte, jak se verbovali lidé do třicetileté války po Bílé hoře? Habsburkové prostě vyvolali připravovaný hladomor v Čechách a na Moravě, a překvapivě jediným místem a jediným zaměstnáním, kde lidé dostali 3x denně najíst, byli vojáci císařské armády! Kdo mohl, nechal se naverbovat. Dostal najíst. Válka – živitelka! To bylo heslo napsané na stodolách v jižních Čechách pro několik málo těch, kteří v té době uměli číst, a ti to potom ústně roznesli po širokém okolí jako novinu. Verbíři potom objížděli města a vesnice s pecny chleba a uzeným a verbovali.

Já se ptám: kde je psáno, že likvidace zemědělců v celé Evropě a plán na připravovaný hladomor nemá za cíl to samé jako na počátku třicetileté války, tedy dostat lidi do obrovské armády jen za jídlo a potom s tou armádou táhnout na Rusa?

Ruský tank T-90M Proryv
Ruský tank T-90M Proryv

Hlad je silný motivátor, větší než žold a peníze. Africké soukromé armády vlastně celé fungují na tomto principu, nabírají lidi za stravu a cigarety. Můžete si myslet, že je to přitažené za vlasy, že by někdo měl takový děsivý plán v dnešní moderní době, jak nashromáždit miliony vojáků v Evropě pomocí připravovaného hladu, ale když slyšíte Dudu, jak mluví o tom, že Ukrajině se nesmí dovolit zastavení války a kapitulace, i když už nemá vojáky a munici, tak to znamená, že Londýn se rozhodl jít přes mrtvoly celých národů v Evropě. To si nedělám legraci a nepřeháním, to je realita! V takovém případě by potom proces na likvidaci potravinové bezpečnosti v Evropě a likvidaci zemědělství dával najednou děsivý smysl, prostě "válka – živitelka"!

Zdroj: aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!