Kyjev najal herce, aby sehráli “povalující se mrtvoly” ve městě Buča 

04.04.2022

VIDEO: Kyjev najal krizové herce, aby sehráli "povalující se mrtvoly" ve městě Buča nedaleko Kyjeva po odsunu ruské armády. Zpětné zrcátko auta filmařů zachytilo, jak se po průjezdu štábu krizový herec posadí na silnici a potom vstává! Proč tahle inscenace? Na odvedení pozornosti médií od mučení a mrzačení ruských válečných zajatců ukrajinskými vojáky! Slovensko bude za ruský plyn platit v rublech a polský místopředseda vlády vyzval k rozmístění amerických jaderných zbraní ve východní Evropě! Myslí tím jen Polsko, nebo i ČR a Slovensko?

Západní dezinformační média hlavního proudu uveřejnila o víkendu zjevně další podvrh a propagandistické video z Kyjeva, které bylo natočeno ve městě Buča nedaleko Kyjeva, zachycující desítky údajných mrtvol, ležících na silnici uprostřed města na hlavní třídě. Kolona ukrajinských civilních pickupů (ruští vojáci totiž už Ukrajincům zničili veškerá vojenská auta okolo Kyjeva) projíždí městem a natáčí okolí, které vypadá jako z hororu. Šíření zinscenovaného videa o událostech ve městě Buča u Kyjeva dělá ze Západu komplice cynického zločinu ukrajinské armády, řekl místopředseda Rady federace Konstantin Kosačev agentuře RIA Novosti.

Ruská armáda se z města stáhla před 4 dny (30. března) a rozveselený starosta Buči Anatolij Fedoruk dokonce před 3 dny, den po odsunu Rusů z města, natočil video, že Rusové odjeli, a ukrajinská armáda hned po informaci, že Rusové jsou pryč, přijela do města. Starosta poděkoval ukrajinské armádě, že se vrátili, ale ve videu před 3 dny se o žádném masakru civilistů nezmínil. Že by zapomněl, že mu na hlavní třídě v jeho městě leží desítky mrtvol jeho spoluobčanů? Mnoho mrtvol má dokonce svázané ruce za zády a vedle těl jsou nákupní tašky. Vyšli si na nákup se svázanýma rukama za zády?

Všechna 3 videa na tomto odkazu:

https://aeronet.news/video-kyjev-najal-krizove-herce-aby-sehrali-mrtvoly-ve-meste-buca-nedaleko-kyjeva-po-odsunu-ruske-armady-zpetne-zrcatko-auta-filmaru-zachytilo-jak-se-po-prujezdu-stabu-krizovy-herec-posadi/

Uběhly 4 dny a najednou je všechno jinak a na hlavní ulici najednou leží mrtvoly a ukrajinská armáda to natáčí z aut. Jenže, chybička se vloudila. Auta mají totiž zpětná zrcátka a v oficiálním videu výše se všechno provalilo. V jedné chvíli, když auto vojáků a filmařů projede okolo jedné údajné mrtvoly, tak za malý okamžik je ve zpětném zrcátku vidět, že mrtvola na zemi zázrakem ožije, rukou se opře o silnici a posadí se, prostě se rozhodne vstát a odejít.

Ano, je to krizový herec. A není jediný, všichni na té silnici jsou krizoví herci, kteří 4 dny po odsunu ruské armády a 3 dny po projevu starosty se jakoby náhodou objevili na hlavní třídě ve městě v rolích desítek mrtvol. Ano, takto se dělá válečná propaganda. Když se ruská armáda k civilistům chová slušně, tak holt je třeba nějaká ta "zvěrstva" Rusů alespoň zinscenovat pomocí krizových herců, aby Západ měl zase o čem psát a vést diskuse a polemiky.

Filmový štáb natočil "mrtvoly" na hlavní ulici až 4 dny po odsunu ruské armády

Asi se sami zamyslíte, proč by po zuby ozbrojená ruská armáda při odjezdu z města střílela do civilistů s nákupními taškami, které leží u mnoha krizových herců vedle jejich těl, nebo pod nimi. To proto, aby neleželi na mokré, studené a špinavé silnici. Navíc tito krizoví herci zjevně nikdy neviděli oběti střelby, protože na břicho a s rukou pod tělem padne a zemře člověk jen velmi výjimečně.

Krizový herec je ve zpětném zrcátku vidět, jak se zvedá ze silnice a sedá si
Krizový herec je ve zpětném zrcátku vidět, jak se zvedá ze silnice a sedá si

Skutečné mrtvoly v drtivé většině případů leží buď na zádech s rukama rozhozenýma od těla a s obličejem k nebi, jsou-li zastřeleni výstřely zepředu, anebo leží na břiše a obličejem k zemi a s rukama vleže od těla nad úrovní hlavy při střelbě do zad. Krizové herectví není žádná legrace, např. v USA profesionální agentury mají vysoké nároky na krizové herce, musejí mít za sebou službu v armádě, alespoň jednu misi v Iráku, musí znát polohy a pozice zastřelených osob, musí umět věrně napodobovat figury mrtvol, a to není nic jednoduchého.

Zkuste ležet obličejem na špinavé a chladné silnici s rukama od těla. A ležení na zádech je pro změnu nežádoucí, protože hrozí kompromitace a odhalení identity krizového herce. Proto při těchto krizových scénách dává režisér pozor na to, aby žádný záběr nezachytil obličej krizového herce v roli mrtvoly. Velmi často se k tomu používá nekvalitní video záznam s úmyslně vysokou úrovní komprese videa, aby rozlišení záběrů bylo tak mizerné a nízké, že bude zaručeno, že krizové herce ze záběrů nikdo neidentifikuje. Jindy se použije vysoká kvalita videa, ale záběry jsou pořízeny z dálky, případně tak, aby byla zachycena jen záda krizového herce, nohy, ruka, apod.

Také vám nejde do hlavy, proč kdejaká ptákovina na TikToku nebo YouTube natočená malým usmrkaným děckem je nahrána ve 4K rozlišení, zatímco filmařský štáb v Buči natáčí videa v mizerné kvalitě hloupých telefonů z roku 2000? Tak to je kvůli tomu, aby na snímcích nedošlo k identifikaci detailů, a to nejen obličejů, ale i chybějící krve pod těly údajných mrtvol, chybějících děr v oblečení od kulek ze samopalů, atd.

Mizerné video má zakrýt krizovou inscenaci

Toto všechno by bylo okamžitě odhaleno, pokud by krizový štáb natočil záběry z Buči ve vysokém rozlišení. Každý telefon v dnešní době natáčí videa v tak detailním rozlišení, že jakýkoliv detail inscenace a krizového herectví by byl okamžitě odhalen. Nejde totiž hrát mrtvolu na kameru s vysokým rozlišením tak snadno, jako když to točíte na videozáznam s nízkým rozlišením.

Pod těly by musela být aplikována filmařská krev, obličeje "mrtvol" by musely projít rukama maskérky a být mrtvolně bílé a vychladlé, na tělech mrtvol by musela být nalíčena už 4 dny zaschlá krev, krev by musela být aplikována na kalhoty, bundy a samozřejmě po cestě a okolo by musely ležet stovky vyprázdněných nábojnic, které by ležely na silnici a na videu s vysokým rozlišením byste je na černé silnici nepřehlédli ani omylem, protože by doslova svítily, jejich mosazná barva by se nedala přehlédnout. Aby tedy iluze nebyla narušena, tak tato krizová videa se zásadně natáčí a publikují ve videích s co nejnižším rozlišením a nejnižší kvalitou obrazu. Proč to všechno Kyjev dělá?

Rusko ostře popřelo tvrzení Kyjeva o masakru civilistů v Buči

Moskva v neděli odpoledne ostře popřela tvrzení Kyjeva o válečném zločinu ve městě Buča. Ruská armáda důrazně odmítla obvinění z masového zabíjení civilistů v ukrajinském městě Buča severozápadně od Kyjeva. Tato tvrzení vznesla sama Ukrajina, některá západní média a skupiny na ochranu lidských práv poté, co Moskva stáhla své jednotky z předměstí ukrajinského hlavního města.

"Všechny fotografie a videomateriály zveřejněné kyjevským režimem, které údajně ukazují jakési "zločiny" ruských vojáků ve městě Buča v Kyjevské oblasti, jsou další provokací," uvedlo v neděli ruské ministerstvo obrany.

Ruské jednotky byly z oblasti staženy 30. března, uvedla armáda a poukázala na to, že "takzvané 'důkazy o zločinech' v Buči se objevily až čtvrtý den" po stažení, kdy do města dorazila ukrajinská rozvědka a zástupci ukrajinské televize.

"Navíc 31. března starosta města Buča Anatolij Fedoruk ve svém videoposelství potvrdil, že ve městě není žádná ruská armáda, ale ani se nezmínil o tom, že by místní obyvatelé leželi zastřeleni na ulici se svázanýma rukama," upozornila rovněž ruská armáda.

"Zvláště znepokojivé je, že všechna těla lidí, jejichž snímky kyjevský režim zveřejnil, po nejméně čtyřech dnech neztuhla, nemají charakteristické mrtvolné skvrny a v ranách na některých fotografiích mají po 4 dnech stále čerstvou krev," poznamenala armáda a dodala, že všechny tyto nesrovnalosti ukazují, že celá kauza Buča "byla kyjevským režimem zinscenována pro západní média, stejně jako tomu bylo v případě falešných zpráv z mariupolské porodnice".

Kyjev potřebuje odvést pozornost médií od mučení ruských válečných zajatců. Jim tekla krev z prostřelených nohou proudem, ale kde jsou louže a potoky krve obětí na snímcích z Buči?

Kyjev nutně potřebuje odvést pozornost médií od mučení ruských válečných zajatců. Otřesné záběry, zachycující střílení ruských zajatců do nohou, otřásly západní veřejností a pokřivily obraz Kyjeva ve světě. Pozornost je třeba odvést i od osvobození Mariupolu jednotkami Ramzana Kadyrova, tedy osvobození druhého největšího města v Doněcké oblasti. Poslední útvary neonacistů z oddílů Azov spolu s francouzskými poradci byli zčásti pozabíjeni a zčásti zajati při závěrečném obklíčení metalurgického závodu V. I. Lenina v obrovském areálu ocelářského podniku Azovstal.

Jednalo se o poslední místo odporu oddílů Azov, jejichž členové jsou po celém těle potetováni hákovými kříži, runami SS a dalšími insigniemi 3. Říše. Pád Mariupolu byl jen otázkou času, hlavní bitva se nyní přesune do kotle Donbasu, kam ruská armáda přesunuje z celé Ukrajiny vojenské síly a z Ruska přijíždí další jednotky k této závěrečné osvobozovací operaci zbytků okupovaných částí DLR a LLR.

Níže je video, zachycující mučení ruských vojáků ukrajinskou armádou střelbou do nohou a kolen. Všude teklo tolik krve, až je jednomu z toho špatně.

Potom se podívejte na snímky z Buči, kolik najdete zakrvácených kalhot, kabátů, bund, atd. Kyjev tím rozjel nebezpečnou dezinformační kampaň proti ruské armádě, i když už nemá jinou možnost, než akceptovat po roce 2014 ztrátu Krymu, ztrátu Doněcké a Luhanské oblasti a velkých měst, jako je Doněck, Luhansk a Mariupol. Ukrajina bude muset přijmout status neutrality a bude se muset rozloučit s myšlenkami na členství v NATO a na americké základny na svém území. Kdo se však s těmito myšlenkami loučit nemusí a naopak se může těšit na další základny, to jsou Poláci.

Místopředseda polské vlády Jaroslaw Kaczynski v neděli totiž prohlásil, že ve východní Evropě by měly být rozmístěny americké jaderné zbraně, a to prý v reflexi na ruskou agresi na Ukrajině. Tento výrok by měl vyvolat alarm nejen u polských občanů, ale především také v ČR a na Slovensku, protože Kaczynski je šedá eminence polské vládnoucí strany Právo a Spravedlnost, a právě on je hlavní spojkou s americkými neocony v Evropě pro země skupiny V4.

Místopředseda polské vlády vyzval k rozmístění amerických jaderných zbraní ve východní Evropě a Slovensko bude za plyn platit rubly

Právě proto byl Kazcynski na té schůzce premiérů 3 zemí s ukrajinským prezidentem v Přemyšli jako jediný místopředseda vlády. Polský premiér Mateusz Morawiecki na tu schůzku mohl jet sám, stejně jako jeli sami český a slovinský premiér, ale to nebylo zjevně dovoleno. Kaczynski je hlavní emisar Američanů v Evropě pro V4 skupinu a on je ten hlavní, s kým chtěl Zelenský mluvit.

Pokud Kaczynski vyzval k rozmístění amerických hlavic ve východní Evropě, je to signál přímo od neoconů. Ta situace s ruským petrorublem se totiž ukazuje jako hlavní nástroj lámání a resetu světového řádu. Na Slovensku si už konečně uvědomili, kdo v této chvíli drží trumfy. Ministr hospodářství Richard Sulík oznámil, že Slovensko bude za ruský plyn platit v rublech, pokud to bude vyžadováno, protože v současné době nemá Slovensko jinou možnost, jak získat rychle a spolehlivě zemní plyn, než je právě ten ruský.

Jaroslaw Kaczynski
Jaroslaw Kaczynski

Jedna věc je protiruská politika Slovenska, ale druhou věcí je kolaps automobilového průmyslu v Bratislavě a lidové nepokoje, pokud by nebyl plyn pro podniky a pro domácnosti. Energetická rovnice na Slovensku nemá bez ruského plynu momentálně řešení. Taková je prostě realita. Zavedení ruského petrorublu je tím nejděsivějším bumerangem, který Američané pomohli vyrobit a hodit proti Rusku, který ale minul cíl a teď se s obrovskou razancí vrátil a udeřil západní státy do obličeje politické a energetické reality.

Každému, kdo není diletant, je okamžitě jasné, že plyn nejsou rohlíky na krámu. Plyn si nemůžete jen tak koupit tuhle a támhle naproti, podle toho, jak se vám zachce. Plynu je na světě omezené a přesně rozdělené množství mezi stanovené odběratele. Jakýkoliv výpadek dodávek ohrožuje celý trh. Evropa se bez ruského plynu prostě neobejde, ani kdyby se na hlavu postavila. Nikde na světě totiž nejsou volné plynové kapacity, které by ruský výpadek mohly vykrýt. Házet kamení na ruského medvěda je idiocie, když od medvěda potřebujete dříví z jeho lesa. Tohle dělají jen imbecilové, kterých je ale plná celá západní politika.

Aktualizace: Rusko svolalo mimořádné zasedání Rady Bezpečnosti OSN kvůli nepřátelské provokaci Kyjeva a lživému obvinění ruských vojáků z masakru v Buči

Ruská federace v neděli večer znovu ostře a kategoricky odsoudila dezinformaci Kyjeva o údajném ruském masakru ukrajinských civilistů v Buči a Kreml obvinil Kyjev, že se snaží zinscenovat v Buči druhou Srebrenici. Ruská armáda se podle Kremlu stáhla z Buči již 30. března a nedělní záběry, zachycující údajně 4 dny mrtvá těla civilistů, jasně dokazují, že oběti mají čerstvou krev, nemají posmrtné krevní sraženiny na kůži, jedno z videí zachycuje dokonce krizového herce, který vstává ze silnice po průjezdu ukrajinského filmového štábu, natáčejícího propagandistické záběry a hlavně, město Buči bylo podle Moskvy bezdůvodně po odchodu ruské armády dělostřelecky ostřelováno z ukrajinských pozic.

Jediným logickým důvodem pro takovou akci je provokace a obvinění ruské armády z genocidy. Pokud jsou ve městě oběti, potom to jsou oběti ukrajinské armády, která střílela do vlastních lidí v Buči stejně, jako 8 let střílela do vlastních občanů na Donbasu, a to jen kvůli tomu, že mluvili rusky. Tento názor sdělil v ruské televizi mluvčí ruského ministerstva obrany. V důsledku kyjevské provokace v Buči proto Ruská federace svolala na pondělí 4. dubna mimořádné zasedání Rady bezpečnosti OSN. Celý incident v Buči podle Kremlu musí vyšetřit nezávislá mezinárodní komise a Kyjev nesmí s těly nijak nakládat, nesmí je spálit, ani pohřbít, aby se prokázalo, že pokud někdo skutečně zemřel, došlo k tomu až po 30. březnu 2022, uvedl tiskový mluvčí ruského ministerstva obrany večer v ruské televizi.

Aktualizace 00:15 - Etnická čistka řízená SBU

V Buči podle zdrojů z Kremlu po odchodu ruské armády proběhla etnická čistka, řízená ukrajinskou tajnou službou SBU. Mnoho údajných obětí masakru má totiž na rukách bílé pásky, jaké používá ruská armáda na Ukrajině pro invazní značení svých vojáků. Podle Moskvy oddíly SBU provedly ve městě etnické čištění a vytipované kolaboranty s ruskou armádou nechala SBU postřílet, přičemž předtím je donutila navléknout bílé pásky jako vězňům, odsouzeným k popravě a jako znamení jejich kolaborace s Rusy. Důkazy o etnické čistce údajně předloží ruský velvyslanec v Radě bezpečnosti OSN v pondělí večer.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!