Kyjev počítá s jaderným úderem a rozdává jódové tablety

08.10.2022

Ministr zahraničí Sergej Lavrov odmítl trapnou výmluvu tajemníka Zelenského, že jeho výroky o preventivních úderech NATO na Rusko a o eliminaci ruských jaderných zbraní byly myšleny jinak než jako přímá výhrůžka Rusku jadernou výměnou!

Naopak, v Kyjevě se s jaderným úderem počítá a začínají se rozdávat jódové tablety spolu s informací, že se lidé mají připravit na jaderný úder! Do toho zapadají informace o přípravě špinavé bomby v Krivoj Rogu, která má být během provokace proti Rusku odpálena v Kyjevě! Američané chtějí vyvolat omezenou jadernou výměnu mezi Ruskem a NATO v Evropě, varují ruští vojenští pozorovatelé!

Situace okolo čtvrtečního výroku Volodymyra Zelenského o tom, že NATO by mělo preventivně udeřit na Rusko a eliminovat možnost použití ruských jaderných zbrání, opravdu dramaticky eskaluje.

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov odmítl výmluvu tajemníka Zelenského, který ve čtvrtek večer marně hasil situaci výmluvou, že Zelenský prý neměl na myslí jaderné zbraně, ale myslel prý sankce. Tomu ale nikdo nevěří, dokonce ani v západních médiích, protože Zelenský mluvil o NATO a nikoliv o Evropské unii. NATO totiž na Rusko žádné sankce uvalovat nemůže, to ani není v jeho kompetenci, sankce uvaluje jen civilní část EU, a to je Evropská unie.

Video: https://aeronet.news/video-ministr-zahranici-sergej-lavrov-odmitl-trapnou-vymluvu-tajemnika-zelenskeho-ze-jeho-vyroky-o-preventivnich-uderech-nato-na-rusko-a-o-eliminaci-ruskych-jadernych-zbrani-byly-mysleny-jinak/

Zelenský jasně vyzval NATO k preventivním úderům, tedy k vojenským úderům s cílem eliminace ruských jaderných zbraní, tedy vyzval NATO k preventivním úderům na rozmístěné ruské jaderné mobilní skupiny raketových strategických komplexů Topol a operačně-taktických komplexů Iskander s jadernými assety. Rovněž by to znamenalo zaútočit na sklady ruských hlavic na několika místech na Sibiři za Uralem. Kromě toho, pod označením "preventivní údery" v odkazu na NATO není ani omylem možné myslet ekonomické sankce, které se v civilní rovině tako nikdy neoznačují, zejména ne v kontextu eliminace možnosti použití ruských jaderných zbraní.

Zelenský nemluvil o sankcích EU, ale o preventivních úderech NATO s cílem eliminace ruských jaderných zbraní

Pokud by Zelenský mluvil o sankcích na Rusko, neobracel by se na NATO, ale na Evropskou unii, protože jediné "preventivní údery" přicházející v úvahu ze strany vojenské aliance, jakou je NATO, jsou pouze údery vojenské. Pokud by byly vedeny proti Rusku s cílem eliminovat možnost použití ruských jaderných zbraní, tak je jasné, co tím bylo řečeno. Eliminace ruských jaderných mobilních komplexů a skladů s jadernou ruskou municí na Sibiři. Zelenský tím vyzval k vyvolání III. sv. války, a to ne ze své hlavy, ale na pokyn amerických poradců, kteří v Kyjevě před 3 dny spustili něco, z čeho jde doslova mráz po zádech. Poradci z Pentagonu doporučili Zelenskému, aby v Kyjevě začal proces profylaxe proti jadernému ozáření.

Jódové tablety rozdávány v Kyjevě
Jódové tablety rozdávány v Kyjevě

Lidem začaly být v Kyjevě od pondělí rozdávány jódové tablety a největší objemy jsou převáženy do uprchlických center v Kyjevě, kde jsou narychlo budovaná radiační a dekontaminační pracoviště. Evropská média o tom zarytě mlčí, ale Kyjev se chystá dopředu na jaderný úder, který podle všeho bude zinscenovaný, bude součástí chystané provokace se špinavou jadernou bombou odpálenou právě v Kyjevě, jak ve čtvrtek exkluzivně varovala ruská bezpečnostní agentura CSRC. Celé je to dopředu v Kyjevě chystané jako monstrózní divadlo. Příprava dekontaminačních pracovišť, rozvážení zásob jódových tablet a informace ruských zpravodajských služeb o chystané protiruské provokaci se špinavou bombou.

Bývalý šéf CIA nic netajil a rovnou varoval, že když se na Ukrajině objeví ruský útok jadernou zbraní, tak NATO vymaže ruskou černomořskou flotilu i ruské vojáky na Ukrajině

Tohle je jenom ukázka toho, že všechno je připraveno k obvinění Ruska z použití jaderných zbraní, aby NATO mohlo provést údery proti ruské černomořské flotile a proti ruským jednotkám na Ukrajině. O tomto plánu mluvil před několika dny na americké televizi ABC bývalý šéf CIA a generál David Petraueus.

Všechno to dokonale zapadá do sebe, všechno je to perfektně načasované a synchronizované. Tyto výroky Zelenského jsou vypuštěným balónem, předzvěstí obvinění Ruska z použití jaderných zbraní a následné údery NATO proti Ruské armádě, což zatáhne Evropu do III. sv. války. Všimněte si, že nikdo z vrcholných politiků EU nechce jednat o míru v Evropě a šéf zahraniční politiky EU Josep Borrell otevřeně hovoří o zničení a porážce Ruska a o odstranění Vladimira Putina.

Gen. David Petraeus
Gen. David Petraeus

Nikde není ani náznak mírových snah, naopak, vedení EU každou hodinu žene Evropu blíže do válečného střetnutí s jadernou velmocí, s Ruskem. Ve stavu válečného neonacistického bubnování se ve čtvrtek do Prahy sjely špičky EU, ale pochybuji, že jednaly jen o cenách energií. Bylo to velmi podezřelé. Bylo to dostaveníčko válečných štváčů v Praze před zahájením úderů NATO na Rusko? V Kyjevě se již rozdávají tablety a chystají se dekontaminační centra. Zelenský vyzývá k preventivním úderům na Rusko a k eliminaci ruských jaderných zbraní. Zcela otevřeně se Ukrajina chystá na jadernou událost, o které již nejen že dopředu ví, ale v rámci provokace se špinavou bombou ji zjevně chystá.

Eskalace do III. sv. války spojené s jadernou výměnou v Evropě by byla otázkou jen 120 minut, soudí ruští odborníci na vojenství

Po obvinění Ruska z jaderného úderu na Ukrajinu to půjde rychle, a to tak rychle, že se dostaneme ze současného DEFCON 3 na DEFCON 1 podle ruských vojenských odborníků za 120 minut, tedy za dvě hodiny po úderu na Rusko.

Údery na ruskou černomořskou flotilu prostředky NATO budou zničující a Rusové budou čelit vymazání a vyhlazení bojových prostředků v Černém moři.

Na takovou plošnou likvidaci je v Gerasimovově doktríně pamatováno. Pokud hrozí eliminace části ozbrojených sil mohutným úderem nepřítele, vyhrazuje si Ruská federace právo zabránit takové totální eliminaci svých vojsk či zbraní použitím jaderné odvety, a to bez ohledu, jestli nepřítel hrozí zničením části ruských ozbrojených sil v místě konvenčními nebo jadernými zbraněmi.

Valerij Gerasimov, náčelník generálního štábu Ruské armády
Valerij Gerasimov, náčelník generálního štábu Ruské armády

Jinými slovy, pokud by došlo na slova, která pronesl David Petraues, že by NATO zlikvidovalo černomořskou flotilu a všechna ruská vojska na Ukrajině, Rusko by nemělo jinou možnost, než zaútočit jadernými zbraněmi proti útočníkovi. To jsou prostě jednoduché vojenské počty, kterými se řídí každá jaderná země.

Je-li někde převaha nepřítele, který zničil část vojsk masivním úderem a hrozí bojové přečíslení a změna sil v oblasti, nezbývá nic jiného, než na zastavení nepřítele použít jaderné zbraně.

Pentagon se však podle ruských pozorovatelů domnívá, že Rusko by útočilo pouze lokálně na opěrné body v Polsku, České republice, Polsku, Bulharsku a v Rumunsku. Pouze v těchto zemích, ze kterých by byly údery NATO úmyslně Pentagonem vedeny, aby ruský protiúder odskákaly právě vazalské země USA ve střední Evropě, a nikoliv samotná Amerika. Takový je podle analytika Alexeje Leonkova plán Američanů na nejbližší eskalaci v Evropě.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!