M. Koller: EU a NATO jsou hlavními válečnými štváči

09.06.2023

EU a NATO jsou hlavními válečnými štváči. Říkáme si o jadernou válku v Evropě. Západ chystá provokaci s cílem vystupňovat konflikt s Ruskem a červencový summit NATO ve Vilniusu může být rozbuškou třetí světové války.

"Až dosud si USA ve světě dělaly, co chtěly, protože neexistovala rovnováha sil. Výsledkem byly války, utrpení, teror, chudoba a ukradené kolonie. V zájmu globálních lichvářů a fašistických revanšistů ničíme západní civilizaci a kopeme si vlastní hrob," říká vojenský analytik Koller

Vojenský analytik a bývalý diplomat, ing. Martin Koller, v rozhovoru pro český vlastenecký portál Paralelně komentoval aktuální situaci ohledně konfliktu na Ukrajině a možnosti vypuknutí ozbrojeného konfliktu mezi Ruskem a NATO. Důrazně přitom varuje, aby se naši obyvatelé nenechali zatáhnout do boje proti Rusku a neumírali za americké zájmy.

Situace není dobrá. Letošní léto bude pravděpodobně horké. Budeme svědky "false flag operation"? Tedy operace pod falešnou vlajkou, která může být rozbuškou velkého konfliktu v Evropě. Co se může stát na summitu NATO ve Vilniusu? Může se cvičení Air Deffender zvrhnout v útok na Rusko?

Máme nejhorší vládu, která z nás dělá primární cíl. Obranná dohoda je zradou občanů České republiky. Je to koloniální smlouva, která nás nijak nechrání. Je to jednostranná smlouva, která z nás dělá základnu USA a nic nám nepřináší. Je to lumpárna a podvod.

Pekarová Adamová je loutkou, kterou USA používají k vypovězení Zakládajícího aktu o vzájemných vztazích, spolupráci a bezpečnosti mezi NATO a Ruskou federací, a to hlavně kvůli jejímu čtvrtému odstavci, který říká "NATO nebude rozmisťovat jaderné zbraně na území nových členů a nebude zde budovat úložiště jaderných zbraní". 

Po zrušení této smlouvy nebude už nic bránit USA rozmístit jaderné zbraně na území východní Evropy a i na našem území (!).

Tyto a další skutečnosti komentuje přední český vojenský analytik Martin Koller, odkaz na video zde: Video: https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/martin-koller-eu-a-nato-jsou-hlavnimi-valecnymi-stvaci-rikame-si-o-jadernou-valku-v-evrope.html

Zdroj: czechfreepress.info

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!