Mexická vláda přiznala existenci mimozemských entit

15.09.2023

Poprvé v historii lidstva došlo k přiznání mimozemských entit a k odhalení jejich těl! Mexická vláda uspořádala na půdě Kongresu před poslanci tiskovou konferenci, při které došlo k odhalení dvou těl mimozemských entit!

Pomocí radio-karbonové analýzy bylo zjištěno, že jsou stará přibližně 1 000 let a byla nalezena v dolech na diatomit! Proč došlo k odhalení mimozemských entit přesně na den výročí bitvy u Marathonu a projevu JFK o cestě na Měsíc?

Před časem bylo zmíněno, že se blíží okamžik, kdy světové elity přiznají, že nejsme ve vesmíru sami, a to s cílem zabránit šoku a propuknutí jevu a efektu tzv. "Vyššího muže", který by vedl k rozpadu systému řízení. Nemohli jste si nevšimnout, jak zhruba posledních několik let západní média začala pouštět ven informace o UFO zcela nepokrytě, začala probíhat slyšení v americkém Kongresu, a to tak často, že to postupně lidi přestalo zajímat a ztratilo to přitažlivost. Přesně o to šlo.

Cílem byla totiž normalizace! Proces znormalizování reakce veřejnosti na případné přiznání existence mimozemských entit, které prostě prokáží, že nejsme ve vesmíru sami. Masírka trvající několik posledních let došla vyvrcholení v úterý 12. září, ale ne v USA, nýbrž v Mexiku. A co je zajímavé, že světová média o tom informovala až o den později, 13. září ve středu. To bylo bezpečnostní opatření, aby to mohli zavčas v Mexiku zabrzdit a popřít jako dezinfo.

Video 2x na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-poprve-v-historii-lidstva-doslo-k-priznani-mimozemskych-entit-a-k-demonstraci-jejich-tel-mexicka-vlada-usporadala-v-kongresu-pred-poslanci-tiskovou-konferenci-pri-ktere-doslo-k-odhaleni/

Mexická vláda v Kongresu před poslanci uspořádala velkolepou tiskovou prezentaci s oznámením, že mexická vláda a uznávaní vědci potvrdili, že dvě těla záhadných bytostí, připomínajících postavu E.T. mimozemšťana z programovacího filmu Stevena Spielberga z roku 1982, jsou stará přibližně 1 000 let a nejde o bytosti z této planety, protože nemají lidský původ. Vědci z Mexické státní univerzity ve spolupráci s vědci ze zahraničí provedli radio-karbonovou analýzu izotopu uhlíku C-14 a rovněž vyhodnotili rentgenové snímky po stránce morfologie těl obou bytostí, která byla během tiskové konference odhalena veřejnosti. Seschlé postavičky byly umístěny v klimatizovaných boxech.

VIDEO: Je to oficiálně potvrzené, ve vesmíru nejsme sami! Mimozemšťané se třemi prsty na rukách

Těla se zachovala tak dokonale proto, že se nacházela v dolech na diatomit, tedy česky křemelinu, což je zkamenělý plankton, který funguje jako dokonalé antiseptikum a brání množení baktérií a plísní, přičemž pohlcuje z okolí veškerou vlhkost. Těla obou entit vypadají jako mumie, ale nejde v podstatě o mumie, protože těm byly odstraňovány z těla vnitřní orgány při mumifikacích egyptských vládců.

Tyto dvě bytosti prostě vyschly bez jakýchkoliv zásahů do těla. Veřejnost zarazí nejspíš jejich velikost, která je miniaturní. Není to překvapivé, je to součást plánu a procesu. Cílem je připravit veřejnost časem na další tiskové konference podobného charakteru, kdy budou lidstvu představeny další rasy Syndikátu, tedy společenství mimozemských civilizací, které kontrolují a mají dohled nad našim planetárním nosičem.

Tato rasa mrňavých mimozemšťanů se nazývá v aramejštině "ube" a znamená "malý" ve smyslu vzrůstu. O těchto malých mimozemšťanech se píše v knize Henoch, zmiňují se o nich rovněž i indické védy. Je to mírumilovná, ale velice technologicky pokročilá rasa. Světové elity progos se touto salámovou metodou snaží připravit veřejnost na další jobovky, na další mimozemské rasy, které už tak malé a zanedbatelné nejsou a v lidech mohou vyvolat obavy. Právě proto se postupuje pomalu a salámovou metodou, nejprve ube mumie a postupně potom začnou přicházet další informace, o entitách již o téměř stejném vzrůstu jako 12leté dítě a nakonec dojde na "ebe" (velký) entity, které mají vzrůst okolo 2 metrů a přezdívá se jim "The Greys", ve smyslu "Šediváci" kvůli popelavé barvě jejich kůže.

To bude asi maximum únosného, protože všechno dál už bude nahánět lidem hrůzu. Annunaki Rah mají zvířecí hlavy. Ne jako masky na hlavě, ale skutečné hlavy zvířat, geneticky naklonované na lidské tělo. Je to civilizace klonové společnosti, chlubí se tím, že mají sílu zvířat a inteligenci vladařů. Ann-Rah zakládali na našem nosiči Egypt jako prvotní centrum hierarchického a konceptuálního řízení.

Dále jsou v Syndikátu zastoupení Nephilim, kteří se nazývají "uru" (obrovský), a to jsou obři s výškou až 10 metrů v některých případech a s obrovsky agresivní a válečnou povahou. To jsou naši předci, architekti a zakladatelé bílé rasy. Více najdete v mých knihách Superkrize a Exo: Tušení budoucnosti. Nephilim mají nejpokročilejší znalosti o okultním řízení, o funkci unitárního prostoru, o herešavu, o žehově a využívají tyto znalosti k ovládání a řízení níže postavených ras.

Tisková konference v mexickém parlamentu
Tisková konference v mexickém parlamentu

Snaha o zabránění jevu "Vyššího muže" je tedy pro progos pochopitelná. Lidstvo přestane poslouchat správce vyvoleného národa, pokud spatří vyšší moc, mocnější sílu v podobě mimozemské supercivilizace s obrovskou silou, se kterou se pozemská světová vláda v podobě Komise 300 nedokáže nijak vyrovnat. Snaha o snížení populace na této planetě je požadavek Syndikátu na progos. Na planetě nechtějí více než 50 milionů goyos, ale nemá to nic společného s ekologií.

Jde o vojenský pakt stability. Syndikát má strach, že se potomci Nephilim, resp. jejich sluhové, otroci a válečníci, vydají dál na další planety a začnou dobývat zdroje planet. Když tedy progos ví, že hrozí "manifestace" Syndikátu nad velkými metropolemi západních měst, jak napovídají programovací filmy, narychlo mění strategii a zamlčování a popírání UFO se obrací o 180 stupňů a najednou vše přiznávají a snaží se lidi znormalizovat, aby je zmínky o mimozemšťanech nevzrušovali. Zdá se, že zatím se jim to daří.

Programovací film Stevena Spielberga z roku 1982 připravil lidi na obličeje, zveřejněné 12. září 2023 v mexickém Kongresu

Manifestace dvou mrtvol mimozemšťanů v mexickém Kongresu žádný šok nevyvolala. Lidé jsou totiž díky programovacímu filmu Stevea Spielberga z roku 1982 na obličeje ube a jejich větší odnože ebe již připraveni. Většině lidí přitom nedojde, že ten film byl programovacím videem, které mělo děti od útlého věku připravit na setkání s ebe entitami, s jejich obličeji, aby se jich nebáli. Vidíte, jak pracují progos.

Programovací film Stevena Spielberga z roku 1982 E.T. Mimozemšťan
Programovací film Stevena Spielberga z roku 1982 E.T. Mimozemšťan

Pracují na celé dekády dopředu, připravují populaci na to, aby se lidé připravili na jednotlivé rasy Syndikátu. Takových odhalení nás v blízké době čeká postupně více. Zatím je těmito procesy pověřováno Mexiko, a to z bezpečnostních důvodů, kdyby vypukla panika, aby Američané mohli zasáhnout a celou tiskovku v mexickém kongresu odpískat a zdiskreditovat. To, že k tomu nedošlo a odhalení není nijak na hlavním proudu zpochybňováno jako podvrh, ukazuje na spokojenost globalistů výsledkem tiskovky.

Uběhlo 41 let od premiéry Spielbergova filmu a dospělé děti teď vidí dva E.T. přímo v rakvích během tiskovky z Mexico City

Panika nevypukla, všude je klid. Programovací video Stevena Spielberga E.T. mimozemšťan z roku 1982 zabralo. Lidé se nevyděsili a nebojí se. Na Apple TV už proto spustili nový programovací seriál – Invaze. A předtím celá řada programovacích filmů Hollywoodu – Elysium, Interstellar, Prometheus, Terminator, Den nezávislosti, Moonfall a celá řada dalších, s neustále se opakujícími narativy a motivy pokročilých civilizací, a ne tak docela přátelských vztahů uvnitř Syndikátu. Církev se nezhroutila. Nejsme ve vesmíru sami. Nic se nestalo. A proč se globalisté rozhodli, že v Mexiku oznámí, že nejsme ve vesmíru sami, na datum 12. září? No, to má velký přesah. Den 12. září 490 př. n. l. totiž připomíná Bitvu u Marathonu.

Uběhlo 41 let od premiéry E.T. Mimozemšťan, tehdejší děti dospěly a teď mají mimozemšťany na očích doopravdy, a není to film
Uběhlo 41 let od premiéry E.T. Mimozemšťan, tehdejší děti dospěly a teď mají mimozemšťany na očích doopravdy, a není to film

To byla největší bitva starověku, která zabránila perské invazi do Řecka. Symbol obrany proti nepříteli. V ten samý den, 12. září 1962 americký prezident John Fitzgerald Kennedy pronesl na Rice University slavný projev o tom, že se lidstvo pod vedením USA vydá k Měsíci. Symbol dobývání vesmíru. Náhle v roce 2023 na toto datum oznamuje mexická vláda, že nejsme ve vesmíru sami a odhalila veřejně a poprvé v lidské historii záběry na těla mimozemšťanů. Celé je to naplánované a dokonale načasované, aby symbolika vyslala potřebné vzkazy. Oni to nedělají proto, že by z toho měli radost. Oni seznamují lidi s pravdou proto, že se bojí budoucnosti a kroků Syndikátu, tedy plánů, které má s touto planetou.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!