Ministr připravuje zákon na vypnutí opozičních webů!

22.03.2022

Obejití blokace bude snadné, ale je potřeba se zavčas připravit! Na Slovensku zablokovali Infovojnu na základě utajovaných důkazů, které nikdy nespatříte! Tímto způsobem půjdou i v ČR, v rozporu s Ústavou, blokovat jakékoliv nepohodlné weby, o kterých NBÚ nebo BIS napíše tajnou zprávu a na tu se potom blokační úřad bude donekonečna odvolávat! Ani soud vám nesdělí, co je důvodem blokace! Vítejte v totalitě! Narozeni v komunismu, zesnuvší v revanšistickém nacismu!

Demokrati, kteří blokují weby a svobodu slova jako soudruzi v Číně… ale hlavně slušně!
Demokrati, kteří blokují weby a svobodu slova jako soudruzi v Číně… ale hlavně slušně!

Naše redakce v pondělí obdržela od kolegů ze Slovenska informaci, že tamní Národní bezpečnostní úřad (NBÚ) nařídil všem slovenským poskytovatelům internetu, aby na svých DNS serverech, které se starají o strojové překlady jmenných adres webů na IP adresy serverů, zablokovali překlady všech domén slovenské vlajkové alternativní platformy Infovojna.bz a dalších domén, které redakce Infovojny používá. Úřad nařídil blokaci všem ISP operátorům na úrovni DNS, takže tato blokace jde velmi snadno obejít pomocí změny DNS serverů v síťovém adaptéru Windows a v mobilních telefonech, a to změnou z DNS serverů, poskytnutých lokálním slovenským ISP providerem na zahraniční DNS servery v cizině.

Kolegové z Infovojny nám do redakce zaslali kopii rozhodnutí slovenského NBÚ a doslova nás šokovalo zdůvodnění této blokace ze strany úřadu. Ten se totiž odvolává na 7 listinných důkazů nebezpečné činnosti, z nichž ale 5 je vedeno v utajovaném režimu, a tak ani redakce Infovojny se nikdy nedozví, na jakém základě byli a jsou blokováni. Ani soud vám neřekne, kvůli čemu vás blokují, pokud půjde o utajované důkazy! NBÚ se rovněž odvolává na stanovisko evropské neziskovky EDMO (European Digital Media Observatory).

Neziskovka je dotována a financována z fondů EU, konkrétně z rozpočtové kapitoly pro evropské hodnoty a transparentnost, což je resort české eurokomisařky Věry Jourové (Hnutí ANO). Blokace Infovojny je v rozhodnutí časově omezena do 30. 6. 2022, ale je naprosto jasné, že úřad může vydat po uplynutí lhůty nové blokační rozhodnutí, pořád dokola, a to tak dlouho, dokud opoziční web bude vadit současné slovenské vládě. Je jasné, že to bude do té doby, dokud současná slovenská vláda nebude vyměněna za skutečně demokratickou a pronárodní.

Pokud je totiž možné blokovat weby na základě utajovaných důkazů, ke kterým se nemůže dostat ani provozovatel webu, ani jeho právní zástupce, potom to znamená, že slovenská vláda bude moci zablokovat jakýkoliv nepohodlný opoziční web. Bude k tomu stačit nějaký utajovaný materiál, který na objednávku poskytne tajná služba a hotovo, web je zablokovaný. Přesně tento model podle posledních informací připravuje česká vláda - konkrétně ministerstvo spravedlnosti. Ministr spravedlnosti Pavel Blažek v pondělí v rozhovoru pro Seznam Zprávy uvedl, že se chystá nový zákon, který blokování českých opozičních webů uvede do zákonného rámce, takže už to nebude pouze na dobré vůli českých poskytovatelů internetu.

Pětikoalice v ČR řádí jako černá ruka jen pár měsíců po volbách, ministr SPRAVEDLNOSTI chce zavést zákon na vypínání opozičních webů v ČR

Dosud to funguje tak, že česká vláda a nová pětikoalice nepohodlné weby blokuje pouze na základě dobrovolnosti a spolupráce ze strany ISP poskytovatelů, protože vláda k nařízení blokace nemá zákon. Právě takový zákon je momentálně podle Blažka teď v přípravě. Ministr doslova uvedl, že se jedná o vypnutí webů, ale to je hned zkraje první ministrova dezinformace. Blokace se bude provádět na základě blokování překladu DNS domén na straně poskytovatelů internetu, takže servery normálně pojedou, nikdo je nevypne, pouze se na ně lidé nedostanou, pokud si nezmění DNS servery ve Windows a v mobilech, anebo pokud si nepořídí VPN účet, anebo alespoň Opera prohlížeč s VPN.

Pětikoalice. Hlavně slušně!
Pětikoalice. Hlavně slušně!

Ovšem pozor, fyzické vypnutí opravdu může přijít v okamžiku, kdy budete mít svůj web hostovaný u české společnosti na území ČR. Tam je potom opravdu možné a dost reálné, že provozovatel hostingu vám prostě web suspenduje, což se fyzicky bude rovnat vypnutí. Proto je jasné, že web musí být hostován v cizině, včetně domény, která už také v současné době nemůže být .CZ.

Tato neskutečná cenzura, která je v rozporu s Ústavou, Listinou a garantovanými občanskými a lidskými právy, doslova bere dech. Největší demokrati s ústy plnými frází o občanské společnosti, o svobodě, se jen pár měsíců v ČR po uchopení moci odkopávají a odhalují jako největší bolševici, tyrani a diktátoři, kteří jako největší náckové diktují lidem, co smí a co nesmí číst. Co smí a nesmí psát. Co smí a nesmí zpívat, viz Jarek Nohavica.

Narozeni v komunismu, zesnuvší v revanšistickém nacismu

Jarek Nohavica se lehce zmýlil, když řekl, že se narodil v komunismu a v něm také zemře. Tohle je jinak. Narodili jsme se v komunismu a zemřeme v revanšistickém nacismu! Proč revanšistickém? Protože líbači a vítači Vlasovců, sudeťáků, odstraňovači pomníků maršálů a osvoboditelů, štváči proti Rusku, jsou ve skutečnosti pováleční nacističtí revanšisté, kteří se chtějí pomstít Rusku jako následnické zemi vítězného Sovětského svazu, který nacisty porazil. Revanš! Všechno, co v ČR vidíte a dosud jste viděli okolo protiruské hysterie, okolo sundavání pomníků ruských osvoboditelů a okolo nápadů strčit tam místo nich Vlasovce, to všechno je revanšismus a hned za ním kráčející revizionismus.

Jarek Nohavica převzal 4. listopadu 2018 v Kremlu Puškinův řád za celoživotní dílo, propagaci a popularizaci ruských lidových písní v ČR
Jarek Nohavica převzal 4. listopadu 2018 v Kremlu Puškinův řád za celoživotní dílo, propagaci a popularizaci ruských lidových písní v ČR

Nově se bude na německý Wehrmacht dívat jako na obránce před bolševismem, na Banderovce na Ukrajině jako na hrdiny a osvoboditele od Stalina, na sovětské osvobození Evropy se bude pohlížet jako na okupaci, a na německou okupaci a Protektorát se bude pohlížet jako na ochranu českých zájmů. Revanšismus a revizionismus tak budou kráčet ruku v ruce. Přátelé, dobře mně poslouchejte, v ČR i na Slovensku. Nepřítel už není před branami, nepřítel vtrhl do našich domovů a šlape a dupe a skáče nám po Ústavách obou našich zemí jako šílenec a chce nám vzít všechno, protože když nám vezme SVOBODU SLOVA, vezme nám postupně všechno, protože slovo a písmo je jedinými mocnými zbraněmi obrany demokracie!

Šlapou nám všem po Ústavě, ale tváří se, že to dělají pro naše dobro

Každý svobodný člověk se musí připravit na situaci, kdy číst bez požehnání státu nějaký web bude možné jen za pomoci technických prostředků, které jste dosud nemuseli používat. Musíte se proto připravit. Pokud nemáte ještě změněné DNS servery ve Windows a v mobilech, udělejte to teď a hned! Ne zítra, ne až budete mít čas, ale teď hned! Stejně tak brzy může nastat i blokace na úrovni protokolu, nejen překladu domén. Potom vám nestačí změnit DNS, ale budete si muset navíc pořídit VPN. Pokud chcete VPN zdarma, použijte prohlížeč Opera se zapnutým VPN.

Listina základních práv a svobod, Ústavní zákon č. 2/1993
Listina základních práv a svobod, Ústavní zákon č. 2/1993

Velmi brzy nastane chvíle, kdy se bez změněných DNS serverů v počítači a mobilu nebo bez VPN už nedostanete na žádný váš oblíbený opoziční web. Nacisté, revanšisté a revizionisté nám, svobodným lidem ČR a Slovenska, vyhlásili totální válku. Chtějí nám zakázat psát a vám zakázat číst informace, které ohrožují jejich protilidové plány, jejich dezinformace, jejich proválečný narativ a především jejich režim schovaný za falešná slova o obraně demokracie před "závadovými" informacemi. Jenom nacisté jsou schopni něčeho takového, jako je pošlapání Ústavy a svobody slova. A když nepřítel pošlape Ústavu a Listinu základních práv a svobod v článku 17 listiny, už to není demokracie. Už to není právní stát. To už je totalita!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!