Mýty o rakovině: Přírodní léčba 1 - ÚVOD, Frekvenční terapie

07.08.2020

Přírodní léčba rakoviny

Přírodní léky existují a jsou dokonce všeobecně známé, ale první věc, kterou si budete muset projít, jsou vaše vlastní pochybnosti a strach. Může být velmi těžké opustit ortodoxní, konvenční a tradiční alopatickou západní medicínu, zejména pokud někdo čelí tak vážnému onemocnění, jako je rakovina. Avšak vyhlídky na chirurgický zákrok, ozařování nebo chemoterapii, z nichž každý má svůj vlastní soubor toxických a dokonce smrtelných vedlejších účinků, nejsou vůbec lákavé.

Dále si uvedeme přehled různých přírodních způsobů, jak léčit rakovinu. Mnohé z nich jsou osvědčenou přírodní léčbou rakoviny, s důvěryhodnými záznamy o účinnosti, zatímco jiné jsou přírodní prostředky pro léčbu rakoviny, jejichž účinek je natolik slibný, že stojí za zvážení.

Četná přírodní léčba rakoviny s důvěryhodnými záznamy o účinnosti

Lidstvo má již dlouhou dobu velmi dobrou představu o tom, jak se vypořádat s rakovinou - jde však o to, že ty nejlepší přírodní léky na rakovinu jsou potlačovány, neboť v nich nejsou žádné peníze (farmaceutická lobby Big Pharma je nemohla patentovat), a protože ohrožují monopol Big Pharma, který je pečlivě střežen zájmy CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí v USA) a FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv v USA).

Co kdybych vám řekl, že existuje mnoho způsobů léčby rakoviny, které jsou však potlačovány a zakazovány, protože rakovina má cenu 160 miliard dolarů ročně.
Co kdybych vám řekl, že existuje mnoho způsobů léčby rakoviny, které jsou však potlačovány a zakazovány, protože rakovina má cenu 160 miliard dolarů ročně.

Přírodní léčba rakoviny č. 1: Frekvenční přístroje (frekvenční terapie)

Brilantní objevy Royala Raymonda Rifeho potlačil americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a Americká lékařská asociace (AMA), ale naštěstí Rifeho frekvenční terapie přežila. Využívá rádiové frekvence ke zničení mikrobů.

Novinová zpráva o Rifeho léčbě rakoviny, 1938
Novinová zpráva o Rifeho léčbě rakoviny, 1938

Vždy existuje nějaká frekvence, při níž bude mikrob vibrovat, dokud nebude zničena jeho struktura, stejně jako je operní pěvec schopen svým hlasem rozbít skleničku na víno. Většina bakterií, virů a dalších patogenů má velmi slabé vnější buněčné stěny; když je na ně zaměřena správná frekvence, rozpustí se. Existuje řada zapperů, přístrojů na čištění krve a zařízení, založených na tomto principu, které vyrobili Bob Beck a Hulda Clarková, či jsou po nich pojmenované. (Odkaz na frekvenční terapii v České republice např. zde: www.sebeleceni.cz)


Zdroj: Makia Freeman: Cancer Busting Myths Natural Cancer Cures (2); Překlad: Jana 

Foto: Pexels, thefreedomarticles

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!