Mýty o rakovině: Přírodní léčba 11 - Cannabis

06.08.2020

Přírodní léčba rakoviny je hojná, pokud si dáte tu práci a zjistíte si informace. Jde o to ukázat si, že příroda nám poskytuje všechny odpovědi. Nepotřebujeme, aby nám farmaceutická lobby Big Pharma podstrkávala svou umělou, syntetickou agendu, která nás má uzdravit. 

Konglomerát západní medicíny Big Pharma (včetně Americké lékařské asociace, Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA, atd.) chce, abyste věřili tomu, že neexistují žádné vědecké důkazy o tom, že by přírodní látky byly užitečné při léčbě rakoviny. A to navzdory skutečnosti, že farmaceutické firmy z konglomerátu Big Pharma běžně používají přírodní látky jako vzor pro svá syntetická "léčiva", která téměř vždy mají toxické vedlejší účinky.

Nyní budeme pokračovat v seznamu přírodní léčby rakoviny:

Přírodní léčba rakoviny č. 11: Cannabis (Konopí)

Jednou z nejkontroverznějších léčebných metod léčby rakoviny, která se objevuje na veřejnosti, je rostlina konopí. Nejprve byla v USA odmítána, později však přijímána díky silným léčebným účinkům.

Ukázalo se, že konopí pomáhá při různých nemocech, včetně rakoviny. V současnosti existuje mnoho lékařských studií, prokazujících schopnost THC (tetrahydrokanabinol) bojovat proti rakovině. Jedním z mnoha příkladů je španělská studie z roku 2010, která zjistila, že THC snížil u myší "růst nádoru, počet nádorů a množství/závažnost plicních metastáz". Rick Simpson (Run from the Cure ) skvělým způsobem vyrobil konopný olej s THC. Avšak odrůdy bez THC, které mají vysoký obsah CBD, také mají protirakovinné vlastnosti.

Kanabinoidy (fytochemikálie nebo rostlinné chemikálie, které se nacházejí v rostlině konopí) mohou procházet hematoencefalickou bariérou, a proto jsou velmi slibné při léčbě rakoviny mozku. Konopí zastavuje růst rakoviny těmito čtyřmi klíčovými způsoby (všechny přímo bojují proti rakovině):

  • anti-proliferační (zabraňuje množení rakovinných buněk)
  • apoptický (přivádí rakovinné buňky k sebezničení)
  • anti-angiogenický (zabraňuje tvorbě nových krevních cév, které nádor potřebuje k růstu)
  • anti-metastatický (zabraňuje šíření rakoviny do jiných orgánů)


Zdroj: Makia Freeman: Cancer Busting Myths Natural Cancer Cures (3); Překlad: Jana 

Foto: Pexels

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!