Mýty o rakovině: Přírodní léčba 12 - Chlorid cesný

06.08.2020

Přírodní léčba rakoviny č. 12: Chlorid cesný

Chlorid cesný je další přírodní léčba rakoviny, která je jednoduchá, ale zároveň ohromující. Abychom pochopili, jak funguje, připomeňme si, že rakovinné buňky (jak bylo uvedeno v jednom z dřívějších článků), fungují velmi odlišným způsobem než zdravé buňky. Zdravé buňky používají kyslík ke spalování glukózy (oxidace), zatímco rakovinné buňky používají ke spalování glukózy fermentaci

Dr. Otto Warburg získal v r. 1931 Nobelovu cenu za objev, že rakovina je anaerobní, nikoli aerobní. Kyslík (O2) a ozón (O3) jsou úhlavní nepřátelé rakoviny. Nemůže je snést. Takže jak rakovinné buňky fermentují glukózu, vytvářejí vedlejší produkt kyselinu mléčnou, která začíná zaplavovat okolní buňky. To přirozeně snižuje pH buněk, a přivádí je ze zdravého zásaditého stavu (kolem 7,3) do kyselého stavu (kolem 5,7). Nově vytvořená kyselost také ničí schopnost DNA a RNA řídit buněčné dělení, takže rakovinné buňky se začnou množit bez omezení.

U některých pacientů s rakovinou může začít začarovaný kruh s duševní a tělesnou sešlostí, podvýživou. Tělo posílá přebytečnou kyselinu mléčnou do jater, aby ji detoxikovala; játra přeměňují kyselinu mléčnou na glukózu a poté ji posílají zpět do zbytku těla; a rakovinné buňky ji pravděpodobně znovu vyzvednou, protože spotřebovávají 15krát více glukózy, než normální buňky.

Chlorid cesný funguje tak, že roztříští celou tuto situaci a rozbije celý začarovaný cyklus. Konkrétně to funguje čtyřmi klíčovými způsoby:

  1. Cesium je velmi zásaditá látka, takže dramaticky zvyšuje zásaditost těla a zvyšuje pH nad hodnotu 7 (do zásaditého stavu) - takže rakovinným buňkám se v tomto prostředí nebude dařit.
  2. Cesium vyhladoví rakovinné buňky tím, že omezení absorpci glukózy. Takže nakonec vyhladovějí k smrti.
  3. Cesium zastavuje proces fermentace, což je způsob, jakým rakovinné buňky metabolizují glukózu.
  4. Cesium neutralizuje kyselinu mléčnou, čímž naruší začarovaný kruh a zabraní tomu, aby játra nechtěně vykrmovala rakovinou větším množstvím glukózy.

Rakovinnová buňka před svým zabitím


Zdroj: Makia Freeman: Cancer Busting Myths Natural Cancer Cures (3); Překlad: Jana 

Foto: thefreedomarticles

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!