Mýty o rakovině: Přírodní léčba 13 - DMSO/MSM

05.08.2020

Přírodní léčba rakoviny č. 13: DMSO/MSM

DMSO (dimethylsulfoxid) a MSM (methylsulfonylmethan, nebo jen "organická síra") jsou dvě různé, ale příbuzné přírodní sloučeniny síry. Kvůli zestručnění jsem je sem zařadil dohromady:

DMSO, netoxický přírodní vedlejší produkt dřevařského průmyslu, má úžasnou afinitu k cílení na rakovinné buňky. Byl úspěšně kombinován s MSM, peroxidem vodíku (H2O2) a chloridem cesným.

MSM je sloučenina síry, která se přirozeně vyskytuje v potravinách. Nabízí úžasnou řadu výhod, jako je zmírnění bolesti, snížení zánětu a podpora zdravých svalů, šlach, vazů, vlasů, kůže a nehtů. MSM zlepšuje schopnost vašeho těla vyrábět vlastní antioxidanty, zejména hlavní antioxidant, kterým je glutathion (GSH). Je nemožné se předávkovat DMSO nebo MSM, protože tělo po 12 hodinách automaticky vyloučí přebytek.

MSM si poradí s rakovinou třemi následujícími způsoby:

  1. Transportuje kyslík hluboko do buněk (připomeňme si, že kyslík je pro rakovinu něco jako česnek pro upíra).
  2. Zabíjí mikroby v krevním řečišti.
  3. Pomáhá zbavit se kyseliny mléčné z krevního řečiště, aby se zabránilo kachexii (tělesné a duševní sešlosti, podvýživě - tj. začarovanému kruhu, jak bylo uvedeno u léčby č. 12).

Na webu CancerTutor.com se uvádí:

"Ukázalo se, že když jsou DMSO a MSM použity společně, způsobují, že se rakovinné buňky in vitro přemění zpět na normální buňky. Jediný způsob, jak se to může stát, je, že zabijí mikrob(y) uvnitř rakovinné buňky a/nebo úplně změní anaerobní metabolismus.

Avšak jedinou léčbou, která by využila tohoto objevu, je stále experimentální léčba. Není experimentální kvůli toxicitě, neboť použití je naprosto bezpečné, ale je experimentální v tom smyslu, že dosud nikdo neví, jak převést to, co bylo objeveno v laboratoři, na skutečnou léčbu rakoviny.

Není také známo, zda MSM skutečně pomáhá DMSO přeměnit rakovinné buňky na normální. Ukázalo se, že samotný DMSO přeměňuje mnoho typů rakovinných buněk na normální buňky."


Zdroj: Makia Freeman: Cancer Busting Myths Natural Cancer Cures (3); Překlad: Jana 

Foto: Pexels

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!