Mýty o rakovině: Přírodní léčba 18 - Lékaři a léčitelé

31.07.2020

Přírodní léčba rakoviny: Významní alternativní lékaři a léčitelé rakoviny

Existuje mnoho léčitelů a lékařů, živých i mrtvých, kteří úspěšně vyléčili mnoho lidí s rakovinou pomocí přírodní léčby. Někteří z těchto lékařů mají své vlastní protokoly, zatímco jiní používají kombinaci přírodní léčby (viz předchozí články). Těchto lékařů je příliš mnoho, ale chtěl bych zmínit alespoň některé z nich:

Dr. Francisco Contreras léčí tisíce pacientů s rakovinou ve své nemocnici "Oáza naděje" v Mexiku, a poté, co překonal konflikty s Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a Americkou lékařskou asociací (AMA), otevřel nynější pobočku v Irvine v Kalifornii.

Zesnulý lékař Nicholas Gonzalez nabízel nutriční protokoly pacientům s rakovinou a jinými degenerativními chorobami prostřednictvím své nadace, která dodnes funguje a prosazuje jeho práci. Dr. Gonzalez studoval léčbu rakoviny u Dr. Williama Kelleyho, který léčil rakovinu slinivky pomocí enzymů, přičemž dosahoval obdivuhodně vysoké míry vyléčení.

Zesnulý Bill Henderson vyvinul svou vlastní léčbu rakoviny, kterou založil na dietě podle Budwigové (viz článek č. 6; směs tvarohu a lněného oleje, atd.), přičemž pacientům uložil velmi přísnou stravu, která vedla k maximální zásaditosti v buňkách. Svůj protokol uveřejnil ve své knize Bez rakoviny: Váš průvodce netoxickou léčbou, 2014

Zdroj: Makia Freeman: Cancer Busting Myths Natural Cancer Cures (3); Překlad: Jana 

Foto: Pexels

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!