Mýty o rakovině: Přírodní léčba 2 - Laetril/Amygdalin/B17

07.08.2020

Přírodní léčba rakoviny č. 2: Laetril/Amygdalin/vitamin B17

Ve svém dřívějším článku Laetril (Amygdalin, vitamin B17) pro léčbu rakoviny funguje lépe než chemoterapie jsem nastínil, že Laetril má cennou schopnost cílit na rakovinné buňky, přičemž zdravé buňky zůstávají neporušené. Tímto způsobem je to mnohem lepší než chemoterapie, která je nevybíravým zabijákem. Stále mě ohromuje skutečnost, že léky na rakovinu se nacházejí v přírodě, máme je přímo před nosem, pokud jen máme snahu rozšířit své obzory.

Zde je uvedeno, jak přesně Laetril funguje:

"Laetril je tvořen 4 částmi, z nichž dvě jsou glukóza, třetí je benzaldehyd a čtvrtá z nich je kyanid. Pouhá zmínka o slovu "kyanid" vyvolává v lidech mírný šok, protože se jedná o dobře známý jed. Avšak kyanid a benzaldehyd v Laetrilu nejsou volné molekuly, přirozeně se váží v jiných molekulárních formacích. Ve skutečnosti existuje mnoho potravin, včetně vitaminu B12, které obsahují kyanid, ale jsou bezpečné, protože kyanid zůstává uzamčen jako součást jiné molekuly.

Nyní přichází skvělá informace: rakovinné buňky obsahují enzym, který zdravé buňky neobsahují, tzv. beta-glukosidázu, nazývanou "uvolňovací enzym". Tento enzym způsobuje uvolňování benzaldehydu i kyanidu, čímž ničí rakovinnou buňku, ale nemůže se vyskytovat ve zdravé buňce, protože ta neobsahuje tento uvolňovací enzym. Kromě toho existuje ve zdravých buňkách enzym Rhodanese, který zachycuje volné kyanidové molekuly a mění je na neškodné, neboť je kombinuje se sírou. Vázáním kyanidu na síru Rhodanese se přemění na kyanát, což je neutrální látka. Rakovinové buňky neobsahují dostatek síry, aby tohle udělaly!"

Dalším důležitým aspektem Laetrilu jsou 2 části glukózy. Připomeňme si, že rakovinné buňky nezískávají energii aerobně (prostřednictvím kyslíku), ale spíše anaerobně (fermentací cukru); rakovinové buňky ve skutečnosti konzumují asi 15krát více cukru, než normální zdravé buňky. To znamená, že kradou energii z jídla, které jíte, ale vy můžete tento fakt použít proti nim. Rakovinové buňky jsou mnohem více přitahovány k molekulám cukru, takže když spárujete molekulu, zabíjející rakovinu, s molekulou cukru, rakovinná buňka zkonzumuje obě a nakonec zemře. Je to něco jako metoda trojského koně, a je to přesně stejný princip, na jakém fungují ostatní přírodní léky na rakovinu, jako je například jedlá soda.


Zdroj: Makia Freeman: Cancer Busting Myths Natural Cancer Cures (2); Překlad: Jana 

Foto: Pexels

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!