Mýty o rakovině: Přírodní léčba 6 - Budwig dieta

06.08.2020

Přírodní léčba rakoviny č. 6: Dieta podle Budwigové

Jiná německá lékařka (Dr. Johanna Budwigová) přišla s chytrou léčbou rakoviny, založenou na kombinaci dvou relativně běžných potravin. V roce 1951 zjistila, že krev vážně nemocných pacientů s rakovinou má nedostatek některých základních látek (např. fosfatidů a lipoproteinů), které krev zdravého člověka vždy obsahuje. Objevila způsob, jak tyto látky snadno nahradit pouhými dvěma běžnými potravinami - lněný olej a tvaroh. Po smíchání lze dosáhnout úžasných výsledků, jako je vymizení anémie a slabosti, a také léčení cukrovky a rakoviny. (Podle webu CancerTutor má jít o řádně promíchanou - nejlépe mixérem - směs 4 polévkových lžic 2% tvarohu a 2 polévkových lžic lněného oleje, kterou lze dochutit např. skořicí, ořechy, raw kakaem, banánem, borůvkami, atd.)

Budwig dieta je založena na principu, že lidské tělo je elektrické, a že rakovinu dostaneme tehdy, když necháme naše vnitřní napětí příliš nízké:

"V Německu v roce 1952 [Dr. Budwigová] byla [německá] vedoucí vládní expertka na tuky a farmaceutické léky... byla považována za jednoho z předních odborníků na tuky a oleje na světě. Její výzkum poukázal na obrovské účinky, které mají komerčně zpracované tuky a oleje na ničení buněčných membrán a snižování napětí v buňkách našeho těla, což poté vede k chronickým a smrtelným onemocněním... Buňky našeho těla se vzněcují elektricky. Mají jádro ve středu buňky, která je kladně nabitá, a buněčnou membránu, která je vnější výstelkou buňky a je záporně nabitá... Když jsou nenasycené tuky chemicky ošetřeny, jejich nenasycené vlastnosti jsou zničeny a pole elektronů je odstraněno. Toto komerční zpracování tuků ničí pole elektronů, které buněčné membrány (60-75 bilionů buněk) v našem těle musí mít, aby řádně fungovaly. Schopnost tuků vázat se na bílkoviny a tím dosáhnout rozpustnosti vody v tekutinách živého těla - to vše je zničeno."

Všechno je to o polaritě. Když polarita chybí (kvůli nedostatku vysoce nenasyceného tuku, bohatého na elektrony), vaše tělo nemůže řádně vytvářet nové buňky. To lze zvrátit poskytováním lněného oleje (kvalitního, s lignany) a tvarohu, které společně oživí stagnující růstový proces. To přirozeně způsobí, že se přítomné nádory rozpustí.

(Souhrn dalších informací o Budwig dietě v češtině zde: alternativnicesta.cz)

(Je třeba použít kvalitní lněný olej. Máme informaci od paní, která navštívila různé výrobny a prováděla průzkum, že zaručeně kvalitní je Missiva tmavý, za studena lisovaný.)


Zdroj: Makia Freeman: Cancer Busting Myths Natural Cancer Cures (2); Překlad: Jana 

Foto: Pexels, thefreedomarticles

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!