Mýty o rakovině: Záhadný mikrob - 3. část

07.08.2020

Co způsobuje rakovinu?

Existuje mnoho úrovní, jak tuto otázku směřovat. Na jedné úrovni se můžete zaměřit na konkrétní fyzické a environmentální příčiny - tabák, alkohol, infekční onemocnění, jako je hepatitida, glyfosáty a kontaminace těžkými kovy. Na jiné úrovni se můžete podívat na roli energetických a nefyzických příčin, jako je jaderné záření, elektromagnetické záření a nevyřešené a potlačované emoční problémy. Na další úrovni můžete analyzovat, jak byl imunitní systém oslaben, takže již nebyl schopen dále potlačovat vývoj nádorů. Na ještě další úrovni se můžete podívat na sekvenci, podle níž se zdravá buňka transformuje na rakovinnou buňku - a to se nestane žádným zázrakem. Má to co do činění se vstupem a výstupem buňky.

Mnoho zástupců farmaceutické lobby Big Pharma, ať už z nevědomosti nebo jde o záměrné zatajování informací, vysvětluje rakovinu poškozením DNA. To však zaměňují následek za příčinu.

Kehr uvedl: "Každý má rakovinné buňky ve svém těle, tak proč jsou některé osoby diagnostikovány s rakovinou a jiné nikdy? Rakovina je téměř vždy způsobena stejnou vícestupňovou sekvencí událostí.

Za prvé, dovnitř do orgánů se dostanou odporné mikroby a paraziti a utáboří se tam. Tyto mikroby obecně pocházejí z masa, které nebylo dostatečně uvařeno, ale mohou pocházet i z jiných zdrojů.

Za druhé, tyto mikroby zadržují glukózu, která směřovala k buňkám v orgánech.

Za třetí, tyto mikroby vylučují (jako odpadní produkt) mykotoxiny, které jsou pro buňky velmi kyselé a zcela bezcenné.

Za čtvrté, protože buňky (v orgánech) nedostávají potravu, kterou potřebují (protože byla zadržena), a protože žijí v moři špíny (tj. mykotoxinech), buňky v orgánech slábnou.

Za páté, orgány jsou vyrobeny výhradně z buněk. Jinými slovy, kdybyste vyjmuli všechny buňky z orgánu, nebyl by žádný orgán. Z toho důvodu, protože buňky v orgánu (orgánech) jsou slabé, orgán (orgány) jsou slabé.

Za šesté, protože jeden nebo více hlavních orgánů je slabých, imunitní systém slábne také. Mikroby vlastně oslabují imunitní systém přímo i nepřímo.

Za sedmé, protože imunitní systém je slabý, nemůže zabít dostatek rakovinných buněk a rakovinné buňky se vymknou kontrole."

Miliardy dolarů ... Ale žádný lék

Je smutné, že západní medicína neví, ani nesděluje celkový obraz toho, co způsobuje rakovinu, ani neví, jak ji řádně vyléčit. Dokonce i když alopatická léčba "vyléčí" rakovinu (remise), "nespraví" hlavní příčinu, takže je dost pravděpodobné, že se rakovina vrátí. Existují nejrůznější charitativní organizace, benefiční sbírkové akce, přepych a nádhera, kdy jsou miliardy dolarů věnovány na výzkum rakoviny, ale nevede to k žádným výsledkům. Není divu, když vezmete v úvahu, že některé z těchto akcí, jako jsou benefiční akce pro rakovinu prsu se symbolem růžové stuhy, jež pořádá nadace Susan Komenové, vlastně nabádají nic netušící ženy, aby chodili pravidelně na mamograf, jenž způsobuje samotnou rakovinu, kterou má zjistit nebo před ní chránit!

Některé z těchto charitativních organizací se spojily s farmaceutickou lobby Big Pharma, vyrábějící produkty (např. vakcíny) s prokazatelně karcinogenními složkami a pomocnými látkami jako je rtuť a formaldehyd! Jde o podvodné jednání, vedoucí k tomu, že naivní veřejnost má dojem, že někdo se opravdu velmi snaží "najít lék". Mnoho lidí prokouklo celou tuto šarádu, zejména když vyšlo najevo, že Americká společnost pro rakovinu má finanční vazby na farmaceutické společnosti Big Pharma a výrobce radiologických zařízení, a dostává finanční prostředky od petrochemického průmyslu, biotechnologického průmyslu (pardon, to se opakuji), kosmetického průmyslu (jejda, znovu se opakuji) a průmyslu s nezdravou stravou (ajaj, potřetí se opakuji). Ano, všechny jsou plné petrochemikálií... Západní medicína je Rockefellerova medicína, že?

Zřejmě nejpravděpodobnější varianta je ta, že četné léky proti rakovině s prokázanými účinky jsou pod zámkem, tak jak Dr. Richard Day uvedl v roce 1969 během své přednášky, která nevěstila nic dobrého

Toxické vedlejší účinky západní léčby rakoviny

Západní medicína má tři hlavní způsoby léčby rakoviny, přičemž všechny mají závažné vedlejší účinky - chirurgický zákrok, ozařování a chemoterapie. Chirurgický zákrok zahrnuje vyříznutí nemocné tkáně, což si krutě vybírá daň na těle; kromě toho neexistuje jiný způsob, jak zastavit rakovinu, než ji vyříznout, ale ona se zase vrátí. Samotné ozařování je karcinogenní. Podle Suzanne Somers, která přežila rakovinu, je dalším vedlejším účinkem ozařování to, že vaše tělo si už nemůže znovu vytvořit HC1 (kyselinu chlorovodíkovou) po zbytek vašeho života! To znamená, že už nikdy nebudete schopni správně trávit bez cizí pomoci; v nejlepším případě byste museli brát tablety HC1 před každým jídlem po zbytek vašeho života. O vedlejších účincích chemoterapie lze napsat celé svazky knih. Nazývat to "terapií" je poněkud velkorysé, vzhledem k tomu, že se jedná o výběr chemických léků, derivovaných z hořčičného plynu, který byl používán v 1. a 2. světové válce jako toxický smrtící prostředek.

Kehr uvedl v článku (link je uveden výše), že "bez ohledu na to, co je mikrob rakoviny, již od 30. let je známo, že jedním z nejlepších způsobů, jak léčit rakovinu, je zabíjet mikroby, které jsou uvnitř rakovinných buněk. Tímto způsobem se rakovinné buňky změní na normální buňky."

V dalších navazujících článcích se zaměříme na přírodní řešení, prostředky a léčbu rakoviny (s malými nebo žádnými vedlejšími účinky) - naštěstí existuje mnoho přírodních léků proti rakovině.


Zdroj: Makia Freeman: Cancer Busting Myths Cancer Microbe (1); Překlad: Jana 

Foto: Pexels

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!