Výzva k úderům proti letištím a uzlům v 8 zemích NATO

17.02.2023

V ruské televizi zazněla výzva k úderům proti letištím a logistickým uzlům na Slovensku a v dalších sedmi zemích NATO! Nešlo o vtip, protože Kreml opravdu zvažuje změnu tzv. úderové doktríny a chce ji rozšířit z letadel i na pozemní cesty kvůli dodávkám tanků a stíhaček Ukrajině!

Vladimir Solovjov to ve svém pořadu vysvětlil, ale ani ruští diváci nechápali souvislosti! Slovákům hrozí mobilizace už nejen teoreticky v rámci NATO, ale po výrocích v ruské televizi už docela i adresně!

V úterý 14. února byl v ruské televizi v pořadu Večer Vladimira Solovjova i politolog z běloruské státní univerzity Vadim Gigin a v závěrečné části pořadu měli neuvěřitelný dialog, který se točil okolo dodávek tanků a stíhaček pro Ukrajinu z celkem osmi zemí NATO. Německý ministr obrany Boris Pistorius totiž v doprovodném videu uvedl, že nevidí na Ukrajině v dohledné době konec války, ani jasného vítěze. Jednalo se o výrok na okraji schůzky ministrů obrany v Bruselu - a Solovjov prohlásil, že těch osm zemí NATO, které v blízké době mají na Ukrajinu poslat tanky, transportéry a dokonce možná i stíhačky, de facto vyhlásily Rusku válku.

Video 2x na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-na-ruske-televizi-zaznela-vyzva-k-uderum-proti-letistim-a-logistickym-uzlum-na-slovensku-a-v-dalsich-7-zemich-nato-za-dodavky-tanku-a-stihacek-ukrajine-a-neslo-o-vtip/

Na územích těchto států se nachází zařízení vojenského charakteru, která mohou být podle Ruska legitimními cíli ruské armády. V reakci na to Vadim Gigin prohlásil, že válku je možné ukončit jen tak, že se zvýší sázky v této válečné hře, což by prý zajistily právě těžší zbraně. To platí nejen pro kolektivní Západ, který tyto těžší zbraně teď chce na Ukrajinu dodávat, ale platí to i pro ruskou armádu, která musí na Ukrajině nasadit zbraně těžšího kalibru.

Jenže těžším kalibrem jsou už jen zbraně jaderné, protože všechny těžké zbraně již ruská armáda na Ukrajině používá. Zmínky o Slovensku padaly v pořadu až nezvykle často a pokud dojde k další eskalaci, je velmi pravděpodobné, že první údery ruské armády budou mířit právě na Slovensko, spolu s Polskem. A to už by nebyla mobilizace jen teoretickou otázkou, ale velmi pravděpodobnou realitou.

Stíhačky NATO nesmí startovat ze zemí NATO na Ukrajinu, letiště by se stala legitimními cíli úderů ruských raketových vojsk

Solovjov prohlásil, že těch osm zemí NATO - a mezi nimi i Slovensko - přestanou dodávat zbraně Ukrajině jen ve chvíli, kdy dorazí válka do jejich domovů, do jejich blízkosti, tedy legitimní údery na letiště NATO na Slovensku, kóty Sliač a Malacky-Kuchyňa, což jsou dvě vybrané úderové oblasti pro ruskou armádu, jak už zaznělo u Solovjova dříve v jeho pořadech.

V pořadu bylo patrné, že hosté netušili, proč Solovjov nadhodil řečnickou otázku, že nerozumí tomu, proč letiště v zemi NATO, ze kterého by vylétlo letadlo a začalo by operovat v bojové misi nad Ukrajinou proti Ruské armádě, by se stalo legitimním cílem Ruské armády a letiště by bylo zničeno, zatímco v případě tanků a transportérů převážených z přístavu v Brémách v Německu na Ukrajinu to neplatí. V takovém případě přístav v Německu není legitimním cílem Ruské armády. Nikdo z hostů Solovjovova pořadu na to neuměl odpovědět, resp. nepochopili souvislosti.

Vadim Gigin
Vadim Gigin

Ve středu na rádiu Komsomolská pravda to bylo dodatečně vysvětleno vojenským odborníkem. A je to opravdu zajímavé. Ruská úderná doktrína totiž považuje letadlové údery jakéhokoliv typu proti ruské armádě za tzv. dálkové zbraně a ruská armáda považuje letiště, ze kterých letadla startují, za legitimní cíle úderů pro raketové vojsko ruské armády. A to i v případě, že ta letadla pilotují jiní piloti, než jsou piloti druhé strany konfliktu. Pokud by tedy např. ze Slovenska startovaly helikoptéry nebo stíhačky se slovenskými piloty a zapojovaly by se do bojů nad Ukrajinou, potom by ruská armáda na tato letiště na Slovensku okamžitě zaútočila raketovými údery, a to bez ohledu na to, že by šlo o letiště v členské zemi NATO.

Jenže toto platí pouze pro letadla. Pokud totiž ze země NATO vyjede vlak naložený tanky, transportéry a dokonce i rozebranými vrtulníky a stíhačkami, potom se stává legitimním cílem útoku až na území konfliktu, ve kterém operuje ruská armáda, to znamená až na území Ukrajiny. V tom je právě ten zakopaný pes, na kterého se v řečnické otázce v pořadu ptal Vladimir Solovjov.

Ešelony s tanky pro Ukrajinu mohou ze zemí NATO vyjíždět bez obav, zatímco...

Jenže podle posledních informací se v Kremlu dějí věci. Moskva prý zvažuje změnu této doktríny, kdy by se za dálkové zbraně začaly považovat i ty, které jsou do bojové zóny dopravovány po železnici a po silnici z jiné členské země NATO. V tom okamžiku by se terčem úderů ruské armády staly nejen přístavy v Německu, kam americké lodě přiváží techniku pro Ukrajinu z USA, ale i veškerá logistická centra podél trasy na Ukrajinu a také letecké opravny a strojírenské závody určené pro modernizace a opravy tanků a těžké vojenské techniky.

Kreml zvažuje změnu doktríny v reakci na informace agentury Bloomberg o tom, že v Bruselu ministři obran zemí NATO plánují tajnou změnu pravidel pro nasazení vojsk NATO, aby vojska těchto zemí mohla bojovat i v nečlenských zemích NATO, a přesto by se mohla nadále spoléhat na kolektivní obranu. Tato zásadní změna doktríny NATO je ohrožením pro Rusko, protože otevře cestu pro vstup vojsk NATO na Ukrajinu pod bezpečnostní garancí aliance.

Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg a ministr obrany Německa Boris Pistorius
Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg a ministr obrany Německa Boris Pistorius

Dodávky zbraní na Ukrajinu z těchto zemí by tak už bylo možné považovat za nasazení zbraní NATO proti Ruské federaci přímo a nikoliv už jen přes prostředníka, jakým je Ukrajina. Odeslání zbraní armád NATO Ukrajině by tak mohlo být nově v Rusku posuzováno podobně jako doktrína o letadlech. Tedy místo, odkud vlak s tanky vyjede, by se stal legitimním cílem pro ruskou armádu. Západ nechce Ukrajině dovolit ukončení války, přestože ukrajinská armáda už má jiný názor, jak zaznívá v poslední době i v západních médiích. Mluvil o tom ve čtvrtek i Alexander Lukašenko při rozhovoru s novináři v Minsku, že je potřeba dojednat mír na Ukrajině, ale musí se prý jednat s ukrajinskou armádou a nikoliv se Zelenským, který prý je v područí Západu, který nikdy Zelenskému ukončení války nedovolí, dokud Rusko nepadne - buď vojensky, ekonomicky, politicky, sociálně nebo jakkoliv jinak. To může trvat věčnost. A věčnost je přesně to, čemu se chce i Kreml vyhnout.

Válka na Ukrajině má podle "Londýnských kanceláří" trvat tak dlouho, dokud se nepodaří ovládnout Rusko

Západu nejde o Ukrajinu, ale o porážku Ruska a následné privatizace obrovských zdrojů na Sibiři. Nemyslete si, že konference a semináře o dekolonizaci Ruska, pořádané na půdě EU parlamentu, jsou jen náhoda. Celá EU je projektem pohrobků nacistů III. Říše a projekt Drang nach Osten nikdy neskončil. Dříve na východ táhla německá armáda, v dnešní době na východ táhne NATO svým nekonečným roztahováním se na východ. Změnili se hráči, figurky, ale herní plán a pravidla této hry se nezměnila.

Dokonce i manýry a způsoby chování zůstaly stejné. Opět se vrací nacismus a fašistické procesy řízení, znovu se lidé zavírají do vězení za jiný názor, znovu Ukrajinci hajlují a malují si trámové kříže Wehrmachtu na tanky a transportéry. Zkrátka pravidla této hry se nezměnila a Drang nach Osten je realizován se stejným odhodláním, jako kdysi ve 30. a 40. letech minulého století.

Demografická mapa Ukrajiny z roku 2009 - jazyky (žlutě: ukrajinsky, oranžová: rusko-ukrajinsky, červená: rusky)
Demografická mapa Ukrajiny z roku 2009 - jazyky (žlutě: ukrajinsky, oranžová: rusko-ukrajinsky, červená: rusky)

Není to o tom, kolik Ukrajinců ještě zemře, ani o tom, jestli Ukrajina ztratí další území. Ne, jde pouze a jenom o porážku Ruska, a to i za cenu úplného obětování ukrajinského národa, za cenu jeho úplného zničení, i za cenu úplného rozmlácení Ukrajiny, i za cenu jaderné výměny, i za cenu transformace Ukrajiny do jaderné pustiny, která bude zářit i v noci do vesmíru miliony radů. Kolektivní Západ, což je krycí název pro Dům Sion, se snaží již poněkolikáté dosáhnout toho, co se mu už třikrát nepovedlo. Ani Napolen, ani Lenin (ovládaný Trockým) a ani Hitler. Nikdo z nich neuspěl v pokusu ovládnout Rusko ve prospěch londýnských kanceláří.

Zelenského drží naživu, aby nedovolil ukončení války na Ukrajině a tím pádem konec nadějí Londýnských kanceláří na položení Ruska

Takže to zkouší počtvrté, znovu jsou u toho Londýnské kanceláře, znovu Londýn je hlavním mecenášem a živitelem války na Ukrajině, a znovu nejde o Ukrajinu, jako o ní nešlo za Hitlera, za Lenina, ani za Napoleona, ale jde pouze o dobytí Ruska!

Všechny městské úřady a samosprávné celky v zemích EU právě v těchto týdnech revidují seznamy obyvatel na podnět ministerstev obrany. Jsou to přípravy na vyhlášení válečného stavu. Proč? Protože oni počítají s tím, že vypukne otevřený střet s Ruskou federací! Dělají pro to první poslední, aby válka vypukla. Dokonce v poslední době odstranili na vedlejší kolej i Kissingera, což ukazuje na brutalitu procesu, jak moc chtějí Londýnské kanceláře válku mezi NATO a Ruskem.

Proč myslíte, že slovo "mír" je najednou pro ně sprosté slovo a proč všichni politici volají po válce? Proč posílají místo mírových delegací na Ukrajinu další ešelony s tanky? Protože nechtějí mír, protože mír by zhatil plán na dobytí Ruska, na privatizaci ruských zdrojů, zhatil by již počtvrté v řadě světovým sionistům snahu o získání kontroly nad Ruskem, kterou nelze získat bez kontroly energetických a surovinových zdrojů mamutího Ruska. Londýnské kanceláře udělají vše proto, aby Rusko bylo poraženo. Pokud nedojde k sesazení Zelenského ukrajinskou armádou, válka na Ukrajině se může protahovat donekonečna. Ukrajinci to ale musí udělat sami, až pochopí, že jejich nepřítelem není Rusko, ale všehoschopný komediant.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!