Gatesova nadace přesně “předpověděla” epidemii opičích neštovic

27.05.2022

Skandál Monkeypox: Americká neziskovka ve spolupráci s Mnichovskou bezpečnostní konferencí, nadací Billa Gatese a Hopkinsovým centrem pro zdravotní bezpečnost během simulačního cvičení a téměř na den přesně "předpověděla" s ročním předstihem vypuknutí epidemie opičích neštovic letos v květnu!

Dnes firma Roche oznámila, že už vyrobila první PCR test, připravený pro distribuci už v průběhu léta! Podle simulace virus unikl z laboratoře ve smyšleném státě Brinia. WHO i Rusové už varovali před úniky virů z laboratoří na Ukrajině! Za simulací stojí Bill Gates, Johns Hopkins Center a vydavatel The Economist!

Ve stínu války na Ukrajině se do informačního prostoru dostává stále více informací o zbrusu nové pandemii opičích neštovic, která se náhle objevila v průběhu května tohoto roku v USA, Evropě, Asii, a postupně se šíří raketovou rychlostí. Projevem nemoci jsou puchýře a boláky, které naskakují po celém těle - a vážná forma nemoci, kterou může člověk prodělat, způsobuje trvalé následky, především ztrátu plodnosti, a to jak u mužů, tak žen. Virus se šíří dotekem a kontaktem s kůží nakaženého a také slinami. Virové částice zůstávají na oblečení a mohou způsobovat sekundární nákazu, např. při použití ručníku po nakažené osobě nebo pomoc při nesení nákupní tašky, když od nemocné osoby převezmete tašku, tak z poutek tašky si na ruce přenesete virus.

A PCR testy na opičí neštovice jsou už také hotové, to je rychlost
A PCR testy na opičí neštovice jsou už také hotové, to je rychlost

Nákaza se přenáší i z kliky dveří a obecně z povrchů, kterých se nakažená osoba dotkne. Není ale jasné, jestli jde o přírodní opičí neštovice, anebo o produkt biologického výzkumu z ukrajinských laboratoří, kde americké farma firmy zkoumaly mj. právě i opičí neštovice; ruská armáda o tom před časem podrobně informovala a nyní probíhá v Rusku vyšetřování. Američané zanechali na Ukrajině stopy v laboratořích a je vysoce pravděpodobné, že opičí neštovice se prostě neobjevily letos v květnu "náhodou", ale je to součást dopředu přichystané operace amerických farmaceutických společností. Máme totiž důkaz, že opičí neštovice jsou dalším spiknutím, které bylo odstartováno bezpečnostním cvičením vloni v březnu.

Další cvičení, jako Event 201, ale tentokrát s děsivou přesností!

Ano, a znovu je u toho Hopkinsovo centrum pro zdravotní bezpečnost, stejně jako v roce 2019 bylo u bezpečnostního cvičení s názvem Event 201, které simulovalo vypuknutí celosvětové pandemie, která o pár měsíců opravdu vypukla v podobě covid-19. Přesně totéž nyní bylo zjištěno o opičích neštovicích. Jenže tentokrát je to opravdu děsivé. Cvičení Event 201 v roce 2019 mluvilo o nejmenované pandemii, ale cvičení z minulého roku přímo a přesně pojmenovalo, jaký virus to bude a dokonce předpovědělo přesně i měsíc, kdy tento virus vypukne. Tomu opravdu nebudete věřit, ale je to opravdu tak.

Celý skandál a odhalení se točí okolo neziskovky z USA, jejíž jméno byste s viry vůbec nespojovali. Jmenuje se The Nuclear Threat Initiative (NTI) a vloni v březnu provedla neuvěřitelné bezpečnostní cvičení, které v podstatě kopírovalo nechvalně známý Event 201, který "předpověděl" celou covidovou pandemii. Ty uvozovky tam jsou úmyslně, protože nešlo o předpověď, ale o signál všem politikům na světě, všem farmaceutickým firmám, že projekt je připraven a bude spuštěn. A minulý rok v březnu tato neziskovka NTI zašla ještě dál. Nejprve si ocitujeme, co se píše v úvodu závěrečné zprávy celého bezpečnostního cvičení, které mělo oficiální název Strengthening Global Systems to Prevent and Respond to High-Consequence Biological Threats, tedy v překladu Posílení globálních systémů prevence a reakce na biologické hrozby s velkými následky. 

V úvodu dokumentu se uvádí následující: V březnu 2021 spolupracovala NTI s Mnichovskou bezpečnostní konferencí na projektu uspořádat stolní cvičení, zaměřené na snižování biologických hrozeb s vysokými následky. Cvičení prověřilo nedostatky v národní a mezinárodní biologické bezpečnosti a architekturách připravenosti na pandemie - zkoumání příležitostí, jak zlepšit prevence a schopnosti reakce na biologické hrozby s vysokými následky událostí. Tato zpráva shrnuje scénář cvičení, klíčové poznatky z něj a jeho výsledky a doporučení pro mezinárodní spolupráci.

Z tohoto textu vidíte, že cvičení probíhalo ve spolupráci s Mnichovskou bezpečnostní konferencí, na které letos Volodymyr Zelenský jako šílenec prohlásil, že Ukrajina má právo znovu získat jaderné zbraně. Jenže toto cvičení pod vedením americké neziskovky NTI bylo simulováno na tzv. deskové hře, což je desktopová simulace za použití počítačů, statistických dat, agregátorů dat a umělé inteligence, která simuluje tzv. rozvoj konceptu a snaží se předpovědět vektory vývoje budoucnosti, které koncept bude indukovat ve společnosti. Jenže v samotném plánu simulace je všechno nějak divně. Podle simulace hypotetický stát Brinia prováděl biologický výzkum a genetické úpravy viru, který ale nakonec unikl z laboratoře.

Tabulka děsivě předpověděla opičí neštovice i s přesným datem

Cvičení bylo vypracováno po konzultaci s technickými a politickými experty, scénář cvičení zobrazuje smrtící globální pandemii, zahrnující neobvyklou nákazu kmenem viru opičích neštovic, který se poprvé objevil ve fiktivní zemi Brinia a nakonec se rozšíří do celého světa. V pozdější fázi cvičení scénář odhaluje, že počáteční epidemie byla způsobena teroristickým útokem pomocí patogenu, vytvořeného v laboratoři s nedostatečnou biologickou bezpečností, biologickou ochranou a slabým dohledem. Cvičební scénář končí více než třemi miliardami případů a 270 milionů úmrtí na celém světě. V rámci procesu vývoje scénáře provedla NTI virtuální konzultaci s odborníky v prosinci 2020.

A teď ta hlavní pecka. Na straně č. 10 závěrečné zprávy o cvičení je tabulka, jak k hypotetické pandemii došlo. Ta totiž začala ve fiktivním státě Brinia dne 15. května 2020, a již 5. června 2022 se zjistilo, že se jednalo o virus opičích neštovic. Bylo identifikováno 1 421 případů a z toho 4 mrtví. O půl roku později 10. ledna 2023 je již virem infikováno 70 milionů lidí v celkem 83 zemích světa a zemřelo 1,3 milionu lidí. Vědci zjišťují, že virus byl geneticky modifikován pro teroristické či válečné účely a je rezistentní proti vakcíně. Nákaza negativně ovlivňuje světové dodavatelské řetězce veškerého zboží. Dne 10. května 2023 je hlášeno už 480 milionů případů a 27 milionů mrtvých.

Dochází k odhalení teroristické skupiny, která se infiltrovala do nedostatečně zabezpečené státní laboratoře ve státě Brinia. A nakonec 1. prosince 2023 je nakaženo už 3,2 miliardy lidí a zemřelo 271 milionů osob. Je možné, že jméno Brinia je akronym a je to zakódované slovo Britania, přičemž byla vypuštěna dvě písmenka "ta". Pokud se podíváme, co v angličtině znamená zkratka "TA", tak jako první Google zobrazí "TA = Time Attack" (časovaný útok). Velká Británie byla místem zrodu covidové mutace Delta, pochází odtamtud Novičok z laboratoří Porton Down, takže globalisté mohou tímto akronymem naznačovat, kdo bude stát za operací rozšíření opičích neštovic.

Za simulačním cvičením stojí znovu peníze Billa Gatese, Centrum Johnse Hopkinse a vydavatel The Economist

Ano, tato stolní hra během simulace s ročním předstihem předpověděla vypuknutí nákazy opičími neštovicemi, kdy virus zřejmě unikl z ukrajinských laboratoří, jak před takovou možností dokonce varovala před více jak 2 měsíci ruská armáda. Česká dezinformační média mainstreamu dodnes označují informace ruské armády a ruské generální prokuratury o vývoji biologicky upravených virů v laboratořích na Ukrajině jako ruské dezinformace, a to navzdory zadrženým důkazům, vzorkům, kompletním svazkům výzkumů a tisícům listin, zajištěných v obsazených laboratořích a dokonce potvrzením (pod přísahou) existence biolaboratoří před americkým senátem náměstkyní ministra zahraničí USA Victorií Nulandovou.

Najednou v květnu tohoto roku propukají opičí neštovice, a to přesně rok poté, co to předpověděla simulace americké neziskovky NTI. A jen dva měsíce poté, co ruská armáda obvinila USA, že vyvíjely na Ukrajině v laboratořích bojové viry, určené proti Rusku jako bojové zbraně. Mezi nimi byl i výzkum opičích neštovic.

Tohle neuvěřitelné spiknutí zakončuje prozatím dnešní tisková zpráva farmaceutické firmy Roche, že vytvořila první komerční PCR test na opičí neštovice, tedy konkrétně na tento současný kmen. Na ty staré kmeny z Afriky totiž původní PCR testy nefungovaly. To znamená, že jde o zmutovaný, anebo dokonce geneticky modifikovaný virus opičích neštovic. A to není všechno. Dne 11. března vyzvala WHO Ukrajinu, aby zničila ve svých laboratořích všechny patogeny, které tam jsou, aby se zabránilo ve válečném stavu úniků vzorků z laboratoří. To je gól, že?

Pokud se ptáte, proč se americká neziskovka s názvem, evokujícím spíš jaderný výzkum, zabývá viry, tak to zřejmě bude tím, kdo stojí za jejím financováním. A teď pozor! Ocituji tentokrát kompletně celý text z webu NTI, aby vám "docvaklo", kdo stojí za spiknutím s právě vypuklou epidemií opičích neštovic:

Kdo stojí za neziskovkou, která fantasticky předpověděla opičí neštovice s ročním předstihem?

Díky novému štědrému grantu ve výši 3,56 milionu dolarů od Open Philanthropy Project vytvoří program biologické bezpečnosti Nuclear Threat Initiative (NTI | bio) ve spolupráci s Centrem zdravotní bezpečnosti Johnse Hopkinse (JHU CHS) a Economist Intelligence Unit (EIU) index globální zdravotní bezpečnosti (GHS). Index GHS bude sloužit jako hodnocení schopností všech zemí na národní úrovni předcházet biologickým událostem s vysokými následky, odhalovat je a reagovat na ně. Toto úsilí bude vycházet z veřejně dostupných informací, bude měřeno nezávislým nevládním subjektem a bude o něm informovat celosvětový panel odborníků. Nadace Billa a Melindy Gatesových již dříve poskytla NTI na toto úsilí grant ve výši 250 000 USD.

Index GHS začal jako pilotní projekt, který měl dva cíle: zaprvé vyvinout rámec, pomocí něhož by se země hodnotily, a zadruhé otestovat tento rámec na vybraných zemích. Rámec hodnocení, který zahrnoval poznatky z nedávných epidemií, včetně epidemie Eboly v západní Africe v letech 2014-2016, pomohl vytvořit tým mezinárodních odborníků z 12 zemí.

Rámec, který bude použit pro celý index GHS, zahrnuje ukazatele, které zohledňují politické a socioekonomické rizikové faktory a širší systém zdravotní péče dané země, jakož i schopnost jednotlivých zemí předcházet hrozbám infekčních onemocnění, odhalovat je a reagovat na ně. Rámec indexu GHS vychází také z mezinárodně uznávaných technických hodnocení, včetně společného externího hodnocení Mezinárodních zdravotnických předpisů Světové zdravotnické organizace a hodnocení Světové organizace pro zdraví zvířat Performance of Veterinary Services Pathway. Vývoj rámce GHS Index byl umožněn díky podpoře Open Philanthropy Project a Robertson Foundation.

NTI předpokládá, že pravidelně vytvářený a transparentní index GHS všech zemí splní několik cílů: vytvoří odpovědnost za investice do zdravotního zabezpečení, ocení země, které přijaly konkrétní opatření ke zlepšení kapacit, a poslouží jako nástroj pro vlády zemí, rozvojové banky a dárce k systematickému stanovení priorit financování k odstranění životně důležitých nedostatků. Očekává se, že první index GHS bude zveřejněn v roce 2019.

"Velmi si vážíme pokračující a velkorysé podpory projektu Open Philanthropy Project, která nám umožňuje spustit Globální index zdravotní bezpečnosti složený z veřejně dostupných údajů o zemích celého světa," uvedl spolupředseda a generální ředitel NTI Ernest J. Moniz. "Toto nezávislé hodnocení pomůže udržet biologické hrozby na předním místě mezinárodní bezpečnostní agendy a dále stanovit priority investic do snížení globálních katastrofických biologických rizik."

Spolupředseda NTI Sam Nunn se připojil k těmto názorům a zdůraznil hodnotu trvalého indexu, jako je Index jaderné bezpečnosti NTI, který letos na podzim zveřejní své čtvrté vydání. "Jsme hluboce vděčni za příležitost zahájit vydávání úplného indexu GHS," řekl Nunn. "Věříme, že tento index zvýší celosvětové povědomí a vytvoří veřejnou odpovědnost za zlepšení zdravotní bezpečnosti."

Vedoucími projektu v rámci úsilí o vytvoření indexu GHS budou Dr. Elizabeth Cameronová, viceprezidentka NTI pro globální biologickou politiku a programy; Dr. Jennifer Nuzzoová, vedoucí vědecká pracovnice JHU CHS; a Leo Abruzzese, vedoucí globální ředitel pro veřejnou politiku EIU.

"Nekončící série epidemií vysoce závažných onemocnění - od eboly a Nipahu po Ziku a MERS - zdůraznila kritickou potřebu nástrojů, které by podpořily úsilí zemí o budování jejich kapacit v oblasti zdravotní bezpečnosti," řekla Nuzzo. "Mezi nesčetné přínosy indexu patří to, že se zaměří na důležitou vazbu mezi silnými a robustními zdravotnickými systémy a prioritami veřejného zdraví v oblasti připravenosti na epidemie - vazbu, která je zásadní pro celkovou odolnost společnosti v případě katastrof."

Projekt Open Philanthropy Project identifikuje výjimečné dárcovské příležitosti, uděluje granty, sleduje výsledky a zveřejňuje výsledky. Jeho posláním je efektivně poskytovat dary a otevřeně sdílet výsledky, aby na nich mohli stavět i ostatní. Jednou z oblastí, na kterou se projekt zaměřuje, jsou globální katastrofická rizika včetně biologické bezpečnosti a připravenosti na pandemie.

Centrum Johnse Hopkinse pro zdravotní bezpečnost se snaží chránit lidi před epidemiemi a katastrofami a budovat odolné komunity prostřednictvím inovativního stipendia, angažovanosti a výzkumu, který posiluje organizace, systémy, politiky a programy nezbytné pro prevenci a reakci na krize v oblasti veřejného zdraví. Centrum je součástí Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health a sídlí v Baltimoru.

Economist Intelligence Unit (EIU) je výzkumnou složkou skupiny The Economist Group, vydavatele časopisu The Economist. Prostřednictvím celosvětové sítě více než 900 ekonomů, analytiků a spolupracovníků EIU průběžně vyhodnocuje a předpovídá politické, ekonomické, politické a obchodní podmínky ve 205 zemích. EIU má rozsáhlou celosvětovou působnost, 40 kanceláří Economist Group po celém světě a více než tucet kanceláří, v nichž pracují analytici a konzultanti EIU. Prostřednictvím své praxe v oblasti veřejné politiky poskytuje EIU včasné, spolehlivé a nestranné analýzy vládám, institucím, nevládním organizacím a společnostem a je specialistou na srovnávání výkonnosti, neboť vyvinula indexy v různých oblastech od zdravotnictví přes potravinovou bezpečnost až po finanční začlenění.

NTI pracuje na ochraně našich životů, životního prostředí a kvality života nyní i pro budoucí generace. Pracujeme na prevenci katastrofických útoků zbraněmi hromadného ničení a narušení (WMDD) - jadernými, biologickými, radiologickými, chemickými a kybernetickými. NTI byla založena v roce 2001 bývalým americkým senátorem Samem Nunnem a filantropem Tedem Turnerem, kteří nadále působí jako spolupředsedové, a je řízena prestižní mezinárodní správní radou. Ernest J. Moniz je spolupředsedou a výkonným ředitelem, Des Browne je místopředsedou a Joan Rohlfingová je prezidentkou.

Na Ukrajině Rusové objeví laboratoře na výzkum bojových virů proti Rusku a najednou v USA a v Evropě vypuknou opičí neštovice, přesně podle rok staré předpovědi

A je to venku. Za neziskovkou stojí Bill Gates a jeho nadace spolu s Centrem zdravotní bezpečnosti Johnse Hopkinse jako v případě Event 201, a finanční krytí zajišťuje Open Philantropy Project, napojený na The Economist Group, tedy vydavatele oltářního globalistického časopisu The Economist. Rusové mohou varovat svět nahoru dolů, a jak chtějí, ale západní média to stejně budou odmítat jako dezinformace. A najednou je tu bezpečnostní cvičení, jako Event 201 v říjnu 2019, znovu cvičení předpovídá pandemii, a tentokrát dokonce skoro přesně na den (média začala naplno o viru informovat 14. a 15. května).

Opičí neštovice se projevují vředy a boláky na kůži
Opičí neštovice se projevují vředy a boláky na kůži

Dokonce cvičení přesně předpovědělo i typ viru, o který se bude jednat, tedy opičí neštovice. Ano, takhle pracují globalisté. Vysílají vzkazy, signály, v předstihu a už je dokonce ani nešifrují, prostě je vypouští transparentně, takže lidé si později mohou ověřit, že s ročním předstihem "předpověděli" virus, který se skutečně začne šířit. V tomto žijeme, dámy a pánové. Jako pokusné krysy. Jakmile se neštovice rozšíří, přijdou znovu roušky, znovu PCR testy, znovu vakcíny a znovu virové pasy. A bude se řešit, odkud to přišlo. Stopy povedou na Ukrajinu, ale cemperizační jednotky to budou vyvracet a Fialova vláda bude znovu na podzim blokovat weby. Vakcinační rodeo si podruhé už rozvracet nedají. A co my s tím?!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!