Naše střeva jsou plná hniloby - 1. část

02.05.2020

V sérii šesti článků vám poskytneme důkazy o tom, že dysfunkční tlusté střevo přispívá ke vzniku většiny nemocí, a že "zanesením" střev trpíme prakticky všichni. 

Královská lékařská společnost provedla studii, na jejímž základě zjistila, že dysfunkce tlustého střeva přispívá k 85 % všech nemocí a chorob. Níže v textu vám podám přesvědčivý důkaz o tom, že tato dysfunkce skutečně poskytuje "palivo", rozněcující většinu chronických chorob. Dokud nezačnete tlustému střevu věnovat každodenní plnou pozornost, nepodaří se vám zabránit nemocem, ani je zdolat. Nezbavíte se nemocí, ani únavy.

Jsme plní hniloby. Co se to s námi vlastně stalo? Jsme společnost s tak vyspělým zdravotnictvím a přesto nevidíme ani necítíme to, co je tak zřejmé. Jak se dnes lidé cítí a jak vypadají? To, co se kdysi považovalo za abnormální, se dnes stalo naprosto běžné. Abych byl konkrétnější - většina lidí mi říká, že se cítí "mizerně". Už máte po krk toho cítit se unavení a být nemocní? Pokud ano, čtěte dále, a já vám poskytnu ty nejhodnotnější lékařské informace, které jsou v současné době dostupné.

Tlusté střevo

Naše výchova a vzdělání přispívají k našemu oslabení. Statistiky ukazují, že průměrný člověk má nadváhu a jeden ze čtyř má navíc 25 liber ne nadváhy, ale toxického odpadu. Kamkoli přijdu, vidím typického člověka - obézního a navíc s "pivním pupkem".

To, čím se tu ve skutečnosti zabýváme, je tlusté střevo (jež je mimochodem sval), které postrádá svalový tonus a je svěšené. Tento problém je způsoben nárůstem stagnujícího odpadového materiálu. Věděli jste, že průměrný člověk má 8 - 12 liber (3,5 - 5,5 kg) fekální hmoty zahnívající ve svém těle, dokonce i když nemá vystouplé břicho? (V tomto případě jsou střeva spadená směrem dovnitř.)

Aniž bychom to věděli, typický jedinec je ve skutečnosti "plný hniloby". Zahnívá zevnitř ven a odzdola nahoru. Vaše tlusté střevo je matkou všech orgánů a hlavní živnou půdou pro nemoci. Je to první "struktura", která se vyvine v plodu, protože je to nejdůležitější orgán v našem těle. Příroda chápe, že bez řádné likvidace odpadu (kanalizační systém) by život přestal existovat ještě předtím, než by měl šanci vůbec začít.

Realita

Jen si představte, jakým katastrofám a epidemiím bychom čelili, kdyby nebyla udržovaná městská kanalizace. Vše by se hromadilo v ulicích a domech a vznikaly by nepředstavitelné problémy. Vaše tělo není jiné. Jak si myslíte, že v této situaci obstojí průměrný, tzv. "zdravý" člověk? Přeměnil svou tělesnou "kanalizaci" do živoucí žumpy toxických bakterií, virů, plísní a cizopasníků, živících se stagnujícím hnilobným odpadem. Rád používám několik rčení, např.: "Auta rezaví...lidé zahnívají", nebo "Jedna unce prevence má cenu libry léčení." Bohužel "léčení" obvykle znamená, že zhubnete jednu libru (půl kila). Jistě se mnou budete souhlasit v tom, že prevence je ten nejlepší způsob.

Není úžasné, jak máme všichni obavy o stav naší planety? Ano, měli bychom je mít, ale prvořadé věci mají být na prvním místě. Jestliže pečujete o své vnitřní prostředí ve vašem těle, automaticky tím podporujete vnější prostředí. Vaše tlusté střevo je nejpřednější a nejdůležitější skládka toxického odpadu, o kterou byste si měli dělat starosti, pokud jste ekologové (nebo spíše "přeživší"). Chci ještě dodat, že Země je miliardy let stará a je houževnatější a odolnější, než jsme my. Vymřeme dávno předtím, než Země dostane mírné "trávicí" potíže. Otravujeme ji jedy a ona nám to všechno vrací. Jsme to my, kdo musí požívat chemikálie, které ukládáme do hlíny. Jsme to my, kdo musí pít odpad, který vyléváme do vody, dýcháme toxické látky, které vypouštíme do ovzduší. Jsme očišťující systém naší planety. My vymřeme první... a její problém tak bude vyřešen!

Tímto způsobem budou věci pokračovat, dokud člověk nebude sražen na kolena a naléhavě žádat o pomoc. Je to proto, že nepoužíváme selský rozum, který by nás vedl k pevnému zdraví, ale čekáme, až nás tam dožene bolest a utrpení. Většina lidí začíná zvažovat péči o své zdraví až tehdy, když je začne něco bolet. Co potom? Mnoho lidí musí podstoupit operaci, přičemž při standardní léčbě se podává ještě více léků/chemikálií, které musí nemocná a oslabená těla přijímat. Přemýšlejte o tomto: nedostatek Ex-Laxu nezapříčiňuje zácpu, rakovina není zapříčiněna nedostatkem chemoterapie, ozařování či chirurgických zákroků. Musíme se obrátit na původ nemoci...


Zdroj: thewolfeclinic

Překlad: Jana 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!