Naše střeva jsou plná hniloby - 5. část (dominový efekt)

02.05.2020

Mluvme nyní o dominovém efektu. Co je hlavní příčinou toxémie (znečištěná krev)? Absorbování toxického fekálního odpadu z tlustého střeva. Z toho vyplývá, že když bude tlusté střevo řádně fungovat, nebudete absorbovat žádný fekální toxický odpad. To však není případ 99,9 % populace! 

Dominový efekt

Když je krev příliš zatížena těmito smrtícími toxiny (jedy), musí tento nadměrně velký náklad převzít játra. Vaše játra již vykonávají pro tělo přes 500 různých funkcí a nyní si musí poradit s toxickým odpadem z tlustého střeva. Játra říkají: "Nemůžeme tomu uvěřit. Co se s tebou děje, tlusté střevo? To je tvoje práce likvidovat odpad... snažíš se nás vyčerpat a otrávit tělo?" "Ne, samozřejmě ne," odpoví tlusté střevo. "Ale nezvládám svoji práci. Majitel jí lepkavé, mazlavé, zpracované, smažené jídlo, obtěžkané chemikáliemi, a já mám přes pět kilo toxického fekálního odpadu přilepeného k mým stěnám. Ztratilo jsem svalový tonus a jsem vyčerpané."

Nuže, játra - jelikož jsou týmovým hráčem - začnou pracovat přesčas, dokud se chronicky nevysílí. Poté se majitel těla začne potýkat s celou řadu negativních vedlejších účinků a zajde k doktorovi. Doktor řekne: "Jste jako každý průměrný člověk, na váš věk se vám daří dobře." Dodává, že neduhy, které ho sužují, jsou normální. Opravdu děkuji, doktore!! On možná je průměrnou osobou, ale to, co se děje jemu, není normální. Jsou nám podávány škodlivé informace! To, že jsme přirovnáváni k průměrným osobám, již v dnešní době není dobré.

Játra toho musejí zvládat mnohem více, než mají - a to vzhledem k toxické krvi, neboť tlusté střevo je pokryto fekálními odpady. Nyní jim nezbývá, než toto zatížení toxickým odpadem, zapříčiněným stagnujícím tlustým střevem, poslat dál do ledvin. Ale ledviny nejsou nadšené, že musí přibrat další zátěž. Již během posledních pár let pociťovaly zvýšený tlak kvůli dysfunkčnímu tlustému střevu, a to ještě předtím, než se játra dostala do současné vážné situace. Takže ledviny vykřiknou: "Naším úkolem je čistit tělesné tekutiny. Nemáme se ujímat těchto obtížných střevních toxinů. Co je to za jedy?" (POZOR! Nejsou to toxiny z metabolismu, ale chemické a toxické odpady z tlustého střeva, které nikdy neměly vstoupit do tělesného systému!!)

Játra odpoví: "Udělaly jsme, co bylo v našich silách. Promluv si s tlustým střevem. Ale pochybuji, že vůbec odpoví. Je v kómatu." A tak ledviny udělají vše, jak nejlépe dovedou, ale jak čas běží, dostaví se chronická bolest v bederní části zad - kvůli nežádoucím toxickým jedům. Následkem přepracovaných ledvin se začínají objevovat další varovné signály - příznaky jako zpocené dlaně, kruhy pod očima, časté močení a záněty močového měchýře. Na ledviny nyní dopadá tlak žumpy, propouštějící tento toxický odpad. Kam se to potom dostane? Jde to do zadržující cisterny, nazývané močový měchýř.

Nyní si promluvme o močovém měchýři. Je posazen hned před posledním, dolním úsekem tlustého střeva - esovitou kličkou. Tkáně močového měchýře jsou již po nějakou dobu napadené, neboť jsou nejbližším orgánem tlustého střeva. A my víme, že tělo absorbovalo příliš velký náklad toxického fekálního odpadu. To samé platí pro tkáně prostaty, vaječníků a dělohy. Více toxinů v nějaké oblasti znamená snížené množství kyslíku, nižší pH a snížená cirkulace. Je to jen pouhá shoda okolností, že je v těchto tkáních velký výskyt rakoviny?

Znáte lidi, kteří v noci chodí 2-4x na toaletu? Nezapomínejte, že toxický odpad, který byl natlačen na ledviny, bude dráždit a zaněcovat jakoukoli tkáň, s kterou přijde do kontaktu. Takže nyní zde máme toxickou usazeninu nejen v prostatě a v děloze, ale vlévající se do močového měchýře a usazující se ve spodní části tohoto měchýřovitého orgánu, kde bude dráždit a vyvolávat záněty této tkáně. Když toto nastane, tkáň bude reagovat stažením se do křeče, což vyvolá hypersenzitivitu z podráždění.

Takže nyní víte, proč musíte tak hodně močit. Jsou tři hodiny ráno a vy už počtvrté cítíte tlak v oblasti močového měchýře. Takže musíte vylézt z postele a jít na toaletu. Za chvíli se dostaví úleva. Konečně se dostanete k toaletě - ale co to? Jen pár kapek. Nezapomínejte, že močový měchýř je hypersenzitivní a stěží zvládne jakékoli napětí. To znamená, že stačí velmi malý tlak, aby se to spustilo. Mnozí lidé nyní nosí výrobky značky "Depends", neboť chlopeň, jež zadržuje moč, byla infikovaná a zanícená po tak dlouhou dobu, že je nyní narušená. To rovněž ovlivňuje prostatu, vaječníky a dělohu - jež se tak stávají živnou půdou pro choroby.

Říkáme tomu dominový efekt. Nejprve se otráví toxické tlusté střevo, potom krev, játra, ledviny, močový měchýř a brzy nato lymfatický systém. Tohle všechno se děje jen proto, že nechápete, co vám vaše tělo říká. Bolest a zápach jsou signály těla, křičícího o pomoc (formou řádné DETOXIKACE). Neříká vám, abyste jej umlčeli užíváním léků!!!

To nevytváří dobrý vztah. Když spolu páry nekomunikují, rozvedou se. Když nekomunikujete se svým tělem, přivodíte si bolest, choroby a dokonce i smrt. Myslím, že by bylo rozumné se svým tělem zapříst "důvěrný rozhovor", zejména s tlustým střevem, neboť to je místo, kde to všechno začalo.

A jsme opět u toho. Mezi vámi a vaším tělem dosud neprobíhá řádná komunikace. Ten nejdůležitější a nejlogičtější krok dosud nebyl udělán - detoxikace. Ledviny už déle nemohou zvládat toto nadbytečné břemeno znovu vstřebaných toxinů. Jsou přepracované a špatně fungují.

Břímě je tedy předáno lymfatickému systému (poslední větší základna imunitního systému), což se velmi negativně projeví na kůži. Vítejte mezi opuchlými a oteklými jedinci naší doby!! Když tělo dosáhne stavu, že je příliš zatíženo toxiny, začne zadržovat vodu a vám vznikne problém s hubnutím. Proč? Protože tělo se snaží rozředit jedy. Doufá, že odloží to, co je nevyhnutelné - buněčná degenerace, nemoci, selhání orgánů a dokonce i úmrtí.

Jaké jsou některé z příznaků toxického lymfatického systému? Zápach v podpaží; silné pocení; žádné pocení vzhledem k ucpání lymfatického systému; zadržování vody; pocení na obličeji, rukou, nohou, břiše; suchá kůže a kožní nemoci. Zároveň také "přepadávání" toxického odpadu do prsních tkání způsobuje otékání, měkkost, bolest, cysty, benigní nádory v děložní stěně, rakovinu prsu.

Sami víte, co se stane, když sníte nebo vypijete něco, co pro vás není dobré - nafouknete se jako balón. Dnes máte opasek na třetí dírce - zítra bude na čtvrté. Dnes si můžete sundat prstýnek, zítra vám to již nepůjde. Dnes ráno jsou vám šaty volné, zítra budou těsné. Ráno vám boty padnou, ale do večeře budou příliš těsné. Když jste unavení, problém se ještě zhorší. Začnete s nějakým programem na hubnutí a během prvních deseti dnů zhubnete 4-5 kg, avšak následující týden opět přiberete, neboť jste dosud neotevřeli dveře detoxikace. Jedy musí být znovu zředěny. To je zabudovaný bezpečnostní mechanismus, sloužící pro vaše vlastní dobro. Jde o úbytek vody, ne váhy.

Takže máte všechny hlavní vylučovací orgány "ve zbrani" a jeden v kómatu. Nejprve vaše krev přebrala toxický odpad z tlustého střeva, poté břemeno přešlo na játra, ledviny, močový měchýř, kůži a lymfu. Vaše tělo má více zabudovaných bezpečnostních mechanismů, než si myslíte. Hádám, že náš tvůrce věděl, jak pomalu můžeme reagovat na toxický fekální odpad. Takže mozek uspořádá poradu všech orgánů, kromě jednoho - tlustého střeva. Nezapomínejte, že je v kómatu, a to pravděpodobně již celá léta.

Všechny orgány souhlasí s tím, že se tlusté střevo stalo živnou půdou pro parazity, viry, škodlivé baktérie a plísně, jež se nakonec filtrují do tělesných systémů. Takže dojdou k rozhodnutí, že dočasně pomohou odstranit zátěž z ostatních orgánů, způsobenou tlustým střevem. Jakékoli množství vody, které lze získat z orgánů nebo tělesných tkání (aniž by došlo k vážné dehydrataci), musí být sesláno dolů do tlustého střeva - tak dojde k vypláchnutí alespoň některých částí usazeného fekálního odpadu, jež je příčinou tohoto problému.

Hádejte, co se stane dál. Nyní budete mít průjem. Proč? Neboť téměř ve všech případech je průjem způsoben chronickou zácpou. To neznamená, že nechodíte vůbec na toaletu. To znamená, že odpad není vyloučen efektivně a něco stále ještě zůstává. Vím, že průjem je nepříjemnost, ale necítíme se potom mnohem lépe, když je příčina problému eliminována? Cítíte se sice unaveni, ale vaše tělo se začíná uzdravovat a regenerovat, neboť část toxického nákladu byla vyloučena.

Vaše tlusté střevo nyní vylučuje řídkou stolici. To bude pokračovat do té doby, dokud se neodstraní tlak na ostatní orgány, jimž se konečně dostane potřebné úlevy. To vše se bude opakovat tak dlouho, dokud vás toto dostatečně dlouhé trápení nepřiměje k rozhodnutí s tím něco udělat. (Denní údržba tohoto orgánu by byla dobrým začátkem.)

Vaše nálada a energie kolísá, jednou jste dole, jednou nahoře - a to vzhledem ke stravě, založené na stimulaci, nikoli na regeneraci prostřednictvím výživy. Vítejte ve světě lidského JOJA; cukru, kofeinu a rafinované nezdravé stravy. Došli jste na konec cesty. Narazili jste na zeď. Nejste schopni slyšet ani naslouchat svému tělu, a ono křičí zatraceně vražedně. Pouze osvěta by vám pomohla ukončit tento bludný kruh. Pokud vám někdo říká, že to není pravda, pak vězte, že je špatně informován o přirozených životních procesech. Nevědomost není blaženost!


Zdroj: thewolfeclinic

Překlad: Jana 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!