Německá vláda slíbila „ukrajinské“ vládě P. Fialy (ODS) nové zbraně

10.05.2022

Dodá s nimi i vojáky na potlačení očekávaného odporu českého obyvatelstva proti chudobě a nové totalitě?

Když minulý týden navštívil předseda "ukrajinské" vlády P. Fiala (ODS) Berlín, aby se tam poklonil padlým německým vojákům, tak oficiální média zapomněla informovat o jedné důležité věci. Německý kancléř Olaf Scholz (soc. dem.) přislíbil Fialovi nahradit zbraně, které "česká" vláda zdarma dodala ukrajinskému režimu.

To vyvolává hned několik otázek:

  • Za jakých podmínek budou německé zbraně do ČR dodány? Velmi pravděpodobně je budou muset Češi zaplatit. Západ totiž tradičně dodává zbraně pouze na dluh, a tak lze předpokládat, že i tady to bude podobně. Zbraně zdarma dodává Německo pouze do Izraele. Vláda havlistické pětikolky pochopitelně dodala zbraně ukrajinskému režimu zdarma (!), podle příkazu zahraničních pánů.
  • Kde vezme česká armáda specialisty na jejich obsluhu? Německé zbraně totiž ve výzbroji české armády v posledních 60 letech nikdy nebyly a čeští vojáci je neznají. Pro připomenutí, ČR dodala na Ukrajinu i tanky a BVP - avšak výcvik/přeškolení na nový typ těchto bojových vozidel zabere i několik měsíců. Je tedy velmi pravděpodobné, že se tak v ČR ocitnou i němečtí vojáci minimálně za účelem výcviku posádek a servisní technici.
  • Podivné je i načasování. Vláda ODS, oficiálně zastřešená P. Fialou, již před časem 16. března 2022 (v den výročí vyhlášení protektorátu Čechy a Morava) prostřednictvím ministryně obrany Černochové (ODS) oznámila příchod vojáků Bundeswehru do ČR, prý za účelem ochrany země. Později sice vše bylo potichu zameteno pod koberec, ale mnohé otázky zůstávají nezodpovězeny. Fialova vláda neúprosně pokračuje v ukrajinizaci země a nastolování totality. Současně s tím razí ekonomickou politiku, která přivede miliony Čechů do existenční chudoby. To velmi pravděpodobně vyvolá velké pnutí ve společnosti, včetně možných násilných pokusů o svržení totalitního režimu havlistických pohrobků. V budoucnu proto bude Fialova vláda potřebovat spolehlivé represivní síly na potlačení odporu obyvatelstva. Na českou policii a armádu se spolehnout nebudou moci. Vojáků je pár a stejně jako policisté nejsou k novému protičeskému režimu příliš loajální. Takže připadá v úvahu pouze cizí armáda. Muslimské jednotky "uprchlíků" v ČR sice již nějaké jsou, ale je jich zatím ještě málo, na spřátelené vietnamské a muslimské drogové mafie se havlisté také spolehnout nemohou, takže by se vojáci Wehrmachtu (pardon Bundeswehru) mohli dobře pro tento úkol hodit.

Česká veřejnost by měla podobné triky nepřátel naší vlasti a národa, kteří se zmocnili vlády nad zemí, velmi pozorně sledovat a připravit se jít v případě potřeby i do otevřeného střetu, aby uchránila právo na život ve své historické zemi. Jinak budou Češi fyzicky zlikvidováni, takový je plán globálních finančních elit. ČR je země Čechů, Moravanů a Slezanů a nikoho jiného! Ani Ukrajinců, černochů, Afghánců, Vietnamců, muslimů... ti všichni jsou v naší zemi pouze dočasně na návštěvě a Češi mají plné právo je vždy poslat zpět do jejich vlasti!

Zdroj: Joe Nowak, Chicago, USA, infokuryr.info/n

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!