Německý kancléř svým prohlášením ztropil v Mnichově poprask

22.08.2023

Německý kancléř znovu ztropil poprask, když tentokrát v Mnichově prohlásil, že odpůrci pokračování války na Ukrajině jsou "padlí andělé z pekla", kteří pracují pro Putina!

Současně prohlásil, že hranice států se nesmí posunovat násilně (paměť mu už vynechává), když docela zapomněl na to, že přesně před 15 lety vzniklo Kosovo, když se násilně odtrhlo od Srbska a Německo násilné vytýčení hranice v roce 2008 spolu s dalšími 21 členskými státy EU uznalo!

Německý kancléř ze sebe udělal minulý pátek v Mnichově znovu naprostého idiota. Tohle už není vtipné divadlo, ale tragédie německého národa v přímém přenosu. Konceptuálně vyprázdněná figurka kancléře je v podstatě groteskou sama sobě, která jen dokola opakuje naučené pokřiky proti Rusku a proti Putinovi, přičemž ve výsledku to potom působí tak, že kancléř dělá z Němců v podstatě blázny.

Prostě blázny a hlupáky, kteří si nepamatují, co se v Evropě dělo jen před pár lety. Olaf Scholz měl už letos v červnu podobné vystoupení nedaleko Berlína, ale jeho vystoupení na stranickém mítinku v Mnichově minulý pátek 18. srpna překonalo naprosto veškerou představivost. Kancléř chtěl zřejmě zopakovat "úspěch" z června a znovu se vžil do role Adolfa Hitlera, ale tentokrát zaútočil přímo proti Němcům.

Video: https://aeronet.news/video-nemecky-kancler-znovu-ztropil-poprask-a-tentokrat-v-mnichove-prohlasil-ze-odpurci-pokracovani-valky-na-ukrajine-jsou-padli-andele-z-pekla-kteri-pracuji-pro-putina-soucasne-prohlasil/

Účastníkům demonstrace a odpůrcům pokračování války na Ukrajině řekl, že jsou v podstatě padlí andělé z pekla, kteří pracují pro Putina. A neuvěřitelný výrok následně vyšperkoval dalším prohlášením, že hranice v Evropě se nesmí posunovat a měnit násilně, což je prý nutné jasně sdělit Putinovi. Tento výrok doslova zabil jeho předchozí vyjádření o padlých andělech, protože Olaf Scholz úplně zapomněl, že jeho předchůdkyně a kancléřka Angela Merkel před 15 roky jménem německé vlády a Bundestagu oficiálně uznala násilně posunuté a pozměněné hranice Srbska, kde na odtržených územích vznikla Kosovská republika! Na co ovšem Scholz v projevu nezapomněl, to byla poznámka, že mluví k členům AfD a ke konspiračním blouznivcům.

Kosovo vzniklo násilným posunutím a překreslením hranic Srbska

Kosovská republika vznikla násilně během války v Jugoslávii a po bombardování Srbska v roce 1999 zeměmi NATO poté, když Kosovská osvobozenecká armáda (UÇK) násilně odtrhla od území Srbska celé Kosovo. A potom Německo a později dalších 21 zemí EU toto násilné odtržení Kosova od Srbska a násilnou změnu hranic Srbska posvětilo a oficiálně uznaly nezávislost separatistického Kosova po referendu o nezávislosti v roce 2008.

Kosovo po svém odtržení uspořádalo v roce 2008 západními zeměmi podporované referendum o nezávislosti, kterou uznalo Německo a dalších 21 států EU, ale spolu s nimi i USA, Kanada, Austrálie, Turecko a celá řada dalších zemí. Násilně posunuté a změněné hranice Srbska a separatistické odtržení Kosova od Srbska tehdy Evropské unii nevadilo. Scénář byl přitom stejný jako na Donbasu a jako na Krymu. Doslova jako přes kopírák.

Hashim Thaci v uniformě Kosovské osvobozenecké armády
Hashim Thaci v uniformě Kosovské osvobozenecké armády

Kosovská osvobozenecká armáda (UÇK) vznikla a operovala ze základen v Albánii, stejně jako na Krymu a na Donbasu operovali opolčenci, kteří byli vyzbrojováni z Ruska. Oddíly UÇK odtrhly Kosovo od Srbska stejně, jako opolčenci odtrhli Krym a Donbas od Ukrajiny. UÇK i jednotky ruských opolčenců operovaly na odtržených územích na základě tzv. Charty OSN o právu národů na sebeurčení.

A obě skupiny separatistů uspořádaly na odtržených územích referenda o nezávislosti. Jedna věc ale stejná rozhodně není. Zatímco v případě Kosova západní země, až na pár výjimek, odtržení a následné vyhlášení samostatnosti Kosova vesele a dychtivě uznaly, v případě odtržení Krymu a Donbasu začaly západní země řev a křik, že se jedná o nelegální proces, že je to agrese, že je to narušení územní celistvosti Ukrajiny! Neuvěřitelné!

Kosovo i Krym se odtrhly za úplně stejných podmínek, ale Západ k oběma separatistickým odtrženým územím přijal diametrálně odlišné postoje

Copak se to stalo, že v případě Kosova, když separatistická a z Albánie vyzbrojovaná Kosovská osvobozenecká armáda odtrhla Kosovo, tak se v Bruselu a ve Washingtonu slavilo a mluvilo se o právu Kosovanů (Kosovských Albánců) na sebeurčení, zatímco v případě odtržení Krymu a Donbasu separatistickými jednotkami opolčenců vyzbrojovaných z Ruska začal Brusel a Washington křičet, že je to agrese a nelegální porušení celistvosti Ukrajiny? V čem je rozdíl? Odpověď je jednoduchá – Na Krymu a ani na Donbasu totiž nestojí největší americká vojenská základna v zahraničí!

Americká strategická základna Bondsteel v Kosovu
Americká strategická základna Bondsteel v Kosovu

Kosovo muselo být uznáno zeměmi EU a dalšími zeměmi pod kontrolou kolektivního Západu proto, že si to přáli Američané. Jejich mamutí vojenská základna Bondsteel v Kosovu je nervovým bodem americké armády na Balkánu a v celé Evropě. Jedná se o největší vojenskou základnu americké armády umístěnou mimo území Spojených států amerických. Základna se stále rozšiřuje a dnes funguje jako v podstatě americké město s vlastní infrastrukturou uprostřed Kosova.

Základna vznikla pod rouškou mírových misí americké armády během války v Jugoslávii, ale ve skutečnosti to byl dlouhodobý plán na vytvoření velké americké základny v prostoru Balkánu, což je tzv. jihovýchodní křídlo NATO, které operačně pokrývá prostor celého Balkánu. Američané věděli, že po skončení války v Jugoslávii by Bělehrad nikdy nesouhlasil se setrváním základny Bondsteel na území Srbska (tedy srbské provincie Kosovo) a politici v Bělehradě by požadovali stažení amerických vojsk.

Američané chtěli odtržení Kosova od Srbska kvůli zachování existence své mamutí základny Bondsteel, se kterou Bělehrad nesouhlasil

Proto byl ve Washingtonu vypracován plán na separatistické odtržení Kosova od Srbska již v průběhu 90. let, kdy USA poskytovaly UÇK pod velením Hashima Thaçiho zbraně, které byly dopravovány do Albánie a odtamtud bude UÇK těmito zbraněmi zásobována. U projektu stála Madeleine Albright, česká rodačka přezdívaná "Krvavá Madla", tehdejší ministryně zahraničí USA v Clintonově administrativě. Plán byl nakonec úspěšně realizován a velitel separatistických jednotek UÇK Hashim Thaçi se stal po odtržení Kosova od Srbska prezidentem Kosova. Američané ho dosadili do funkce jako svého člověka v nově vzniklém státu Kosovo.

Madeleine Albright a Hashim Thaçi
Madeleine Albright a Hashim Thaçi

Předtím Hashim Thaçi velel Kosovské osvobozenecké armádě a po odtržení a referendu z něj udělali pomalu kosovského Havla, i když měl krev na rukách a Srbové (a nejen oni) mu přezdívali pro změnu "Kosovský řezník" kvůli podezření, že UÇK obchodovala s lidskými orgány zajatých Srbů.

Z tohoto důvodu amerických zájmů na Kosovu bylo separatistické a násilné odtržení od Kosova západními zeměmi uznáno, na rozdíl od úplně stejného odtržení Krymu a Donbasu od Ukrajiny. Tam totiž Američané žádné základny nemají, i když existují důkazy o tom, že USA plánovaly vybudování amerických základen na Krymu ihned po uskutečnění převratu v Kyjevě počátkem roku 2014.

Dvojí metr pro určení toho, co je to právo národa na sebeurčení a narušování územní celistvosti existujícího státu

V Kremlu to věděli moc dobře, že když nezasáhnou na Krymu, Američané s pomocí Ukrajinců vybudují na ruském Krymu americké základny a z poloostrova bude dříve či později vytlačena celá ruská černomořská flotila. Když tedy Olaf Scholz hovoří o tom, že někdo by měl Putinovi důrazně sdělit, že hranice států se nesmí posunovat násilně, tak pro změnu někdo by měl Scholzovi připomenout Kosovo, jeho odtržení od Srbska a schválení nezávislosti Kosova německou vládou v roce 2008. Když se to Američanům hodí, tak násilné posunování hranic a následné pořádání referend o samostatnosti je zcela v pořádku a Washington tomu říká právo národa na sebeurčení.

Kresba na zdi v Kosovské Mitrovici. Kosovo je Srbsko – Krym je Rusko
Kresba na zdi v Kosovské Mitrovici. Kosovo je Srbsko – Krym je Rusko

Když se to Američanům nehodí, tak je to "válečná agrese, nerespektování mezinárodního práva, narušování územní integrity státu" a Američané a jejich poskoci hned uvalují na separatisty sankce. Olaf Scholz by si proto měl uvědomit, že posunovat násilím hranice je v Evropě nejen stále možné, ale dokonce i německá vláda takové násilné odtržení a posunutí hranic schvaluje a nově vzniklému separatistickému území poskytuje Berlín uznání nezávislosti. Taková je dnes realita v Německu. Kancléř řve na občany, že jsou padlí andělé z pekla a nadává Putinovi za odtržení částí území Ukrajiny, když přitom Scholzova předchůdkyně Angela před 15 lety sama schvalovala odtržení Kosova od Srbska!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!