Německý novinář vyzpovídal Ukrajince a nestačil se divit!

27.04.2022

Německý novinář vyzpovídal obyvatele Volnovachy a Melitopolu a nestačil se divit! Zatímco ruští vojáci rozdávají léky a chovají se korektně, oproti tomu ukrajinská armáda před stažením z obou měst vyrabovala obchody a při ústupu dokonce střílela na místní nemocnici z tanků!

Obklíčení neonacisté v Azovstalu požadují evakuaci do Turecka společně se zbraněmi, odmítli totiž výzvu Zelenského, aby bojovali do posledního muže, a Putin právě jednal s Erdoganem!

Ruská armáda mílovými kroky vytlačuje ukrajinskou armádu z okupovaných území DLR a LLR, přičemž Západ už začíná zjišťovat, že konceptuální dobytí Ruska se konat nebude. Ruský rubl v noci na dnešek dosáhl nejvyšší pozice k západním měnám za poslední dva roky a v tureckých bankách se tvoří obrovské fronty západních investorů, kteří si otevírají rublové účty u tureckých bank, které nepřerušily clearingová spojení s ruskými bankami, právě naopak.

Zavedení petrorublu změnilo naprosto a od základu pravidla hry. Dolar se v úterý prodával za 72 rublů, což je nejsilnější kurz rublu za poslední dva roky a to znovu ukazuje, že západní sankce nejenže Rusko neoslabily, ale naopak umožnily plně rozvinout ruský geostrategický potenciál Ruska a rublu jako takového. Podle nejen našeho názoru i tohle byl důvod, proč v neděli do Kyjeva přiletěli dva nejvyšší američtí ministři obrany a zahraničí současně, aby jednali se Zelenským a předali mu nové notové osnovy. Ty staré totiž nefungovaly. A potvrzují to i novináři.

Video: https://aeronet.news/video-nemecky-novinar-vyzpovidal-obyvatele-volnovachy-a-melitopolu-a-nestacil-se-divit-zatimco-rusti-vojaci-rozdavaji-leky-a-chovaji-se-korektne-tak-naproti-tomu-ukrajinska-armada-pred-stazenim/

Německý novinář Thomas Röper vyrazil do bitevního pole na Donbasu a začal zpovídat místní obyvatele v Melitopolu a ve Volnovaše, ze kterých byla právě vytlačena ukrajinská armáda, a novináře zajímalo, jaký mají místní obyvatelé názor na vojáky obou armád. Novináře doslova zarazilo a překvapilo, že nikdo si nestěžoval na ruské vojáky (mainstream totiž hlásá něco jiného!), zatímco ti ukrajinští před svým stažením z pozic (úprk před ruskými jednotkami) páchali zločiny.

Ukrajinská armáda ve městech rabovala obchody, prováděla loupeže a při odsunu dokonce střílela z tanků na nemocnici.

Něco takového v západních médiích neuslyšíte. Thomas Röper poskytl svědectví pro ruskou televizi RT a znovu se ukazuje, proč musel Západ veškerá ruská a s nimi i alternativní média zablokovat, protože lidé by se dozvěděli z opačné strany skutečnou pravdu o ukrajinské armádě, která je neonacistickým útvarem, který se nebojí používat taktiku spálené země při ústupu před ruskou armádou.

Turecko se díky sankcím Západu proti Ruskuo pasuje do role geopolitické velmoci

Možná jste zaregistrovali, jak v uplynulých dnech Volodymyr Zelenský v jednom ze svých delíriových vystoupení ocenil bojovníky Azovu v závodech Azovstal v Mariupolu, že se rozhodli bojovat do posledního muže. Nádherná propaganda, jako z učebnice. Dnes se totiž ukázalo, že to je trochu jinak.

Vůdce Doněcké lidové republiky Denis Pušilin dnes pro ruskou televizi uvedl, že prapor Azov, ukrytý v katakombách Azovstalu, požaduje evakuaci do Turecka, a to společně se zbraněmi. Do posledního muže Azov bojovat nechce, to je prý dezinformace Kyjeva a Zelenského! Rozhodně nemají v úmyslu bojovat do posledního muže. Právě dnes jednal ruský prezident Vladimir Putin s tureckým prezidentem Tayyipem Erdoganem. Náhoda? Ale kdepak, nic jako náhoda neexistuje.

Tayyip Erdogan a Vladimir Putin
Tayyip Erdogan a Vladimir Putin

Jednali nejen o Azovu, ale i o vzájemném obchodu, který raketově roste a Turecko se snaží v regionu Blízkého východu hrát dominantní roli. Jenže jak se ukazuje, Erdogan se v geopolitice pohybuje poměrně zdatně a velmi záhy pochopil, že současná válka na Ukrajině a sankce Západu proti Rusku mohou vyšvihnout Turecko z pozice lokální velmoci do pozice globální, a to zejména ve chvíli, kdy se Turecko v Evropě začne profilovat jako jediná ekonomická zóna, která nepřerušila bankovní, ekonomické a diplomaticky dobré styky s Moskvou. Turecko se tak stane centrem evropského obchodu mezi Ruskem a evropskými firmami, které budou chtít jakkoliv udržet své obchodní styky s Ruskem. Fronty v tureckých bankách to pouze potvrzují.

Prapor Azov chce evakuaci z Mariupolu do Turecka a Kreml už jedná s Erdoganem o kšeftu?

Co má společného Turecko s oddíly Azov? Prakticky nic, pokud nepočítáme prodeje tureckých dronů Bayraktar ukrajinské armádě. Jenže Turecko je jedinou zemí v Evropě v této chvíli, která neomezila diplomatické styky s Ruskem. Tahle rovnice je velice průhledná. Prapor Azov se skrze Turecko snaží s Ruskem dojednat odchod z Mariupolu, a proto Vladimir Putin minulý týden zakázal ruské armádě provést likvidaci posledních zbytků Azovu v bunkrech pod Azovstalem.

Je v tom zase jen obyčejná geopolitika. Erdogan se nabídne, že prapor Azov bude moci být evakuován do Turecka, čímž vzrostou akcie turecké diplomacie v západním světě a Kreml si zaváže Ankaru dodávkami ropy a plynu do Turecka, přičemž v Turecku se jako mávnutím kouzelného proutku z ruského plynu stane turecký plyn, který potom Ankara bude přeprodávat do Evropy, ale už za své ceny, rozuměj značně vyšší. Azováci jsou tak pro Kreml obchodním artiklem v obchodu s Erdoganem.

Kasárna Azovu v Mariupolu
Kasárna Azovu v Mariupolu

Kokainový dezolát Zelenský v Kyjevě včera znovu vyzval k rozhovorům s Vladimirem Putinem poté, co před pár dny rozhovory s Rusy přerušil a ukončil. Důvod je jednoduchý, ministři obrany a zahraničí USA Lloyd Austin a Antony Blinken přivezli v neděli do Kyjeva nové noty a zřejmě opět chtějí pomocí mírových nabídek rozhovorů zpomalit postup ruské armády, aby měly USA čas znovu vyzbrojit Kyjev novou municí a novými zbraněmi.

Rusové to vědí, a proto v noci na dnešek ruská armáda vypnula ukrajinské železnice na západě Ukrajiny. Řízené rakety Kalibr zlikvidovaly na celkem 7 místech transformátorové stanice železniční trakce, které napájí elektrifikované ukrajinské železnice.

Ruské Kalibry v noci vypnuly na Západě Ukrajiny železniční tratě, NATO začne používat letadla a bude hrozit jaderný konflikt, varoval Lavrov

Bez elektřiny se vlaky nepohnou. Ukrajina přitom již nemá k dispozici dostatek diesel lokomotiv, které se obejdou bez elektrické trakce, takže veškerá doprava zbraní se bude muset na západě Ukrajiny přesunout na silnice, které jsou velice zranitelné, a to všude, kde jsou mosty nebo i malé silniční mostky, kdy každá překážka na silnici dopravu spolehlivě zablokuje. 

Před několika hodinami ruská armáda zničila ve městě Zatoka v Oděské oblasti železniční most, po kterém probíhala doprava paliva z Rumunska pro ukrajinskou armádu. Proto se dá očekávat, že USA a NATO začnou na Ukrajinu velmi brzy dopravovat všechno, co půjde, pouze letadly, což ale bude velice riskantní, protože Kreml to nebude dlouho tolerovat. Právě proto včera v pondělí Sergej Lavrov varoval, že vypuknutí jaderného konfliktu na Ukrajině je velice reálné.

Dodávky protitankových systémů Javelin letadly do polského města Rzeszow brzy nebudou stačit, protože po zničení silnic a železnic budou muset Američané vozit letadly munici a zbraně až na Ukrajinu
Dodávky protitankových systémů Javelin letadly do polského města Rzeszow brzy nebudou stačit, protože po zničení silnic a železnic budou muset Američané vozit letadly munici a zbraně až na Ukrajinu

A to proto, že Západ v čele s USA nasunuje na Ukrajinu svoji válečnou techniku, a brzy i svými letadly, což je podle Lavrova už přímý vojenský vstup NATO do konfliktu na Ukrajině, který může přerůst v jaderné střetnutí. NATO dopravuje na Ukrajinu zbraně armád NATO, poskytuje poradce NATO, ale na Ukrajině tyto zbraně používají Ukrajinci proti ruské armádě.

Z hlediska Západu to proto není účast NATO na konfliktu na Ukrajině, ale z pohledu Moskvy to už je účast NATO v konfliktu na Ukrajině. Podle ruské armády je lhostejné, kdo na Ukrajině nakonec ty dodané zbraně obsluhuje a používá proti ruské armádě, protože tím, že NATO posílá na Ukrajinu zbraně, a je jedno, jestli letadly NATO nebo po železnici, tak prostě ty zbraně jsou na Ukrajině vykládány a zabíjí ruské vojáky. To stačí k tomu, že Rusko považuje NATO za účastníka bojů na Ukrajině. A to opravdu hrozí přerůst v jaderný konflikt. Situace tak bude opět po Velikonocích eskalovat.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!