Němečtí školáci se budou připravovat na válku s Ruskem

18.03.2024

Německá ministryně školství vyzvala, aby se děti ve školách začaly ve spolupráci s Bundeswehrem připravovat na válku! Bílý dům nemá námitky proti vyslání vojsk zemí NATO na Ukrajinu, ale bez účasti USA!

A prezident Macron pro list Le Parisien prohlásil, že Francie v určitém okamžiku může provést pozemní operaci proti Ruské armádě na Ukrajině!

Jak už jsem v pátek říkal na SVCS, mám velké obavy, že nacismus a podporu pro fašistické procesy máme v sobě, že je to ukryto kdesi hluboko v národech Evropy a vždycky po nějaké době a za určitého podnětu se začne ta rusofobie a snaha o tažení na východ a proti Rusku znovu projevovat mezi populací. Z velké míry je to důsledkem eugenického záření v prostoru indoktrinace ve školství a v médiích, která očkují proti Rusku a podněcují rusofobii, což samozřejmě po čase začne nést své jedovaté plody. Není proto divu, že ani denacifikace Německa po II. sv. válce již neúčinkuje a nově se vrací procesy rusofobie do německé společnosti a rovněž přípravy na válku i mezi nejmenšími.

Video 2x na tomto odkazu:

https://aeronet.news/nemecka-ministryne-skolstvi-vyzvala-aby-se-deti-ve-skolach-zacaly-ve-spolupraci-s-bundeswehrem-pripravovat-na-valku-bily-dum-nema-namitky-proti-vyslani-vojsk-zemi-nato-na-ukrajinu/

Německá ministryně školství za FDP Bettina Stark-Watzinger totiž prohlásila, že děti na školách se musí začít připravovat na válku. Podle ministryně by se měla navázat spolupráce s Bundeswehrem a měly by se obnovit hodiny civilní obrany. K prohlášení přitom došlo těsně po schůzce Macrona se Scholzem a Tuskem v Berlíně, kde v pátek jednali o pomoci Ukrajině a o možnosti vyslání vojsk zemí EU na Ukrajinu.

Pro vyslání vojsk jsou otevřeně všechny 3 státy v Pobaltí, Francie, podpora zaznívá od polské generality a rovněž zazněla podpora od Kanady, Dánska, Holandska a další země údajně podporu zvažují v případě a podle toho, jestli Ruská armáda zahájí v létě svoji ofenzívu. Válka s Ruskem se prostě stává pro Evropu již hmatatelnou hrozbou s jasnými konturami a obrysy, přičemž největší tlak na rozmístění vojsk na Ukrajině nepřichází paradoxně z Kyjeva, ale z Paříže.

Bílý dům nemá námitky proti vyslání vojsk zemí EU a NATO na Ukrajinu, ale bez účasti USA

Poradce amerického prezidenta pro otázky národní bezpečnosti John Kirby na tiskové konferenci v Bílém domě prohlásil, že Bílý dům nemá námitky proti vyslání vojsk zemí EU na Ukrajinu, protože to prý je na suverénním rozhodnutí jednotlivých zemí aliance, jak se rozhodnou. Obejde se to však bez účasti amerických vojáků, protože prezident Biden to odmítá. Opět se jedná o brutálně posunuté Overtonovo okno o jednu díru vpravo, protože až dosud Bílý dům myšlenku na vyslání vojsk členských zemí NATO odmítal.

Toto prohlášení Kirbyho, že rozhodnutí o vyslání vojáků je ryze na každé jednotlivé zemi EU a NATO, je naprosto šokující a zásadní posun. Je to potvrzení procesu, že Američané chtějí do války proti Rusku poslat Evropany, aby došlo ke zničení Evropy, kterou by potom USA mohly obnovovat v rámci nějakého nového Marshallova plánu a znovu tím restartovat svoji americkou ekonomiku jako po konci II. sv. války. Amerika se nebude do konfliktu na Ukrajině zapojovat, namísto toho nechá Evropu, aby si střihla s Ruskem další zničující celoevropskou válku. Je to skoro neuvěřitelné, že 79 let po II. sv. válce chce znovu Evropa táhnout na Rusko více než samotní Američané, kteří až dosud byli považování za hlavní iniciátory rusofobie v Evropě.

Miliony nezaměstnaných v EU zaměstnají elity ve válečném úsilí a poté i v tažení na Rusko stejně, jako to udělal Hitler s Němci po roce 1933

Není to tak dávno, co jsem tady na Aeronetu před časem uváděl, že válka na Ukrajině se v Evropě v důsledku ekonomického a sociálního propadu stane v konečné fázi největším zaměstnavatelem pro armády nezaměstnaných, čímž dojde k okopírování procesu z roku 1933 v Německu, kde Adolf Hitler restrukturalizoval ekonomiku Německa do válečného zbrojení, které vyřešilo do té doby neřešitelný problém Výmarské republiky, kterým byla nezaměstnanost.

A podobný proces zachvátil Evropu po odříznutí starého kontinentu od ruských zdrojů surovin, což dnes likviduje německý a na něj napojený celý evropský průmysl. Celá Evropa se proměnila na mamutí kopii Výmarské republiky, která trpí a naříká pod sankcemi, což vede ke hroucení ekonomiky a k mamutímu nárůstu inflace. Jediný rozdíl je v tom, že sankce z Výmaru uvalené na Německo po I. sv. válce byly uvaleny vítěznými mocnostmi, de facto nepřítelem.

Agro-protesty dorazily už i do Česka
Agro-protesty dorazily už i do Česka

Jenže současná krize v Evropské unii byla v rámci autodegenerace uvalena samotnými evropskými vládami na své vlastní národy, na své vlastní státy, na své vlastní ekonomiky, na své vlastní průmyslové komplexy, na své vlastní podniky a firmy, a hlavně na vlastní obyvatelstvo a domácnosti. Současná EU se doslova podobá Výmarské republice před nástupem Adolfa Hitlera k moci.

Národy jsou rozštěpeny, v ulicích metropolí panují sociální bouře, nepokoje, protesty zemědělců, a přitom politici a elity se starají s veškerou silou o někoho a něco úplně jiného – o Ukrajinu! A všichni se ptají, proč? Jak je možné, že hluboké ekonomické problémy EU nejsou řešeny a namísto toho se řeší válka na Ukrajině a nyní už i vysílání vojsk na Ukrajinu?

Válka – živitelka se zjevila v roce 1933 v Německu

Je to stejný recept, se kterým v roce 1933 přišel Adolf Hitler. A ten recept se jmenuje Válka – živitelka! Válečná příprava nastartována v Německu v roce 1933 zachránila ekonomiku státu. Adolf Hitler začal výstavbou dálnic, zaměstnal miliony Němců. Ty dálnice ale nebyly budovány pro ježdění cenově nedostupných aut tehdy chudých německých rodin, které auta viděly jen v časopisech. Dálnice v Německu byly podle Alberta Speera nezbytné pro přesuny německých divizí a vojsk v rámci plánované operace Blitzkrieg a pro zrychlené válečné úsilí.

Bylo zapotřebí rychlých přesunů a zásobování pro továrny a podniky, tedy pro válečné úsilí Německa. Nedalo se spoléhat na tehdy pomalé a těžkopádné železnice, které vedly pevně jen do určitých měst a potom se vše muselo pracně překládat stejně na nákladní auta. Právě proto výstavbu dálnic financovali němečtí zbrojaři a průmyslníci, kteří byli s plány Vůdce dopředu seznámeni. Hitler je přesvědčil, že válečné investice tažením do Evropy a na Východ se jim milionkrát vrátí. Příprava na válku Německa se stala živitelkou národa.

Tažení proti Rusku
Tažení proti Rusku

Jakmile ekonomiku napojíte na válku a přípravu na válečné procesy, vyrobíte tím Frankensteina. Dojde ke vzniku ekonomiky, která stojí a padá s vojensko-průmyslovým komplexem, takže válku již nejde zastavit, nejde ji zrušit, protože příprava na válku je celá úvěrovaná a splácí se jen výsledkem války. Typickým příkladem takového Frankensteina jsou USA a jejich vojensko-průmyslový komplex, kdy ekonomika celé země stojí a padá na zbrojení a následných válkách ve světě, na ničem jiném. A to, co se teď děje v Evropě, tedy náhlá šílená snaha vyslat vojska na Ukrajinu, je procesem okopírovaným z konce Výmarské republiky – jedinou cestou z krize je totiž válka a příprava na válku.

Zlatá půlmiliarda v EU je svými elitami vedena do války v zájmu záchrany ekonomiky formou vidiny kořisti po porážce Ruska

A znovu jako v roce 1933, i dnes jsou u toho průmyslové podniky a kapitáni průmyslu, kteří podporují válku na Ukrajině a jsou ochotni sypat obrovské peníze do válečného procesu, protože vidí v kořisti války vysokou návratnost. Evropa začíná chudnout, brzy začne stoupat cena základních potravin a blahobyt západní populace zmizí. Zlatá a necelá půlmiliarda Evropské unie se zhroutí. A jedinou cestou, jak tomu zabránit, je zavedení procesu Války – živitelky v celé Evropě. Přesně tento můj názor sdílí i redaktorka a novinářka RIA Novosti Irina Alksnis. O snaze Evropy zaměstnat Evropany v procesu válečného snažení napsala m.j. i toto:

V socioekonomické oblasti se Evropa vrací o desítky let zpět. Nejbohatší půlmiliarda lidí na planetě bude muset rychle a radikálně snížit svou životní úroveň a kvalitu života. A to vyvolává u úřadů otázku, jak udržet kontrolu nad situací a nad obyvatelstvem, které, soudě podle rostoucích protestů, je již nyní nespokojeno se změnami, které se s ním dějí. Je zřejmé, že bude jen hůř. Mimochodem, je příznačné, že právě Evropané jsou hlavním testovacím polem pro agresivní prosazování nejpokročilejších témat západní agendy, jako je odmítání masa ve prospěch konzumace lučních koníků a dalších alternativ.

Stovky milionů lidí, kteří nejsou potřební pro klesající ekonomiku a nejsou příliš dobře živeni, jsou však nejen nebezpečnou zátěží pro úřady, ale také užitečným zdrojem, pokud se najde kanál pro jejich využití a… zneužití. Přesně tento proces lze v současné době pozorovat u obyvatelstva Ukrajiny. Evropané prakticky nemají šanci vyhnout se stejnému osudu.

Geopolitické a hospodářské centrum planety se přesouvá do asijsko-pacifického regionu. Hlavním úkolem USA zůstává konfrontace s Čínou. Přepnutí "mlýnku na maso" na západě Eurasie z Ukrajiny na celoevropský režim s cílem, když ne porazit Rusko, tak mu alespoň částečně svázat ruce, se jeví jako slibná strategie.

Je to naprosto přesné zopakování toho, co jsem předestřel v několika svých článcích v nedávné době. Využití a zneužití lidí v Evropě pro válku, která se promění na živitelku národů stejně, jako v menší podobě to fungovalo od roku 1933 pro Hitlerovo Německo, je přesně tím cílem, o který nyní usilují tzv. evropské elity na čele s Emmanuelem Macronem.

Emmanuel Macron nevyloučil možnost pozemní operace francouzské armády na Ukrajině proti ruským vojskům

Ten totiž pro francouzský list Le Parisien už dokonce natvrdo prohlásil, že Francie v určitém okamžiku může vést vojenské operace na Ukrajině proti Ruské armádě a původní tvrzení, že půjde o nebojové nasazení francouzské armády, je najednou zapomenuto. Macron totiž v rozhovoru posunul Overtonovo okno o jednu díru vpravo, od nebojových misí k bojovým. Ano, takhle se to dělá! Někdo by si mohl myslet, že jde pouze o nějaké Macronovo rétorické cvičení, ale Macron je kandidátem Domu Rothschild! Macron pro Le Parisien doslova uvedl:

"Možná, že v určitém okamžiku – já to nechci a nebudu přebírat iniciativu – budeme muset mít pozemní operace (na Ukrajině), ať už budou jakékoliv, abychom čelili ruským silám. Síla Francie spočívá v tom, že to dokážeme."

To není Fiala a ani žádný jiný nýmand typu Lipavského nebo Černochové. Je to kádr Rothschildů a prezident evropské jaderné velmoci, který má doma obrovské ekonomické problémy a protestní bouře v ulicích měst. Macron stejně jako Hitler v roce 1933 potřebuje Válku – živitelku pro záchranu ekonomiky země. Momentálně usiluje o obnovu koloniální moci Francie a bubnuje do války celé Evropy na Ukrajině. Je to proces Paříže na záchranu nejen francouzské, ale i německé ekonomiky, která je nezbytná pro naplněné plánu Aachenské smlouvy.

Emmanuel Macron vyznamenaný řádem Karla Velikého z rukou Angely Merkel po podpisu Aachenské smlouvy o reformě Evropské unie
Emmanuel Macron vyznamenaný řádem Karla Velikého z rukou Angely Merkel po podpisu Aachenské smlouvy o reformě Evropské unie

Francie totiž nemá na obnovu své koloniální moci ekonomickou sílu, k tomu potřebuje Německo, a proto došlo teď na konci týdne ke schůzce v tzv. Výmarském formátu, kdy se sešel Macron s německým kancléřem Olafem Scholzem a s polským premiérem Donaldem Tuskem. Sešli se všichni tři v Berlíně a řešili pomoc Ukrajině, včetně otázky vyslání vojsk na Ukrajinu. Olaf Scholz to ostře odmítá, nechce změnit názor, protože jeho SPD je silně pacifistická. Ovšem krize německé ekonomiky bude brzy Schlolzovi diktovat takové podmínky, které prostě nedá. Je to prostě tady. Válka – živitelka se znovu hlásí o svoji moc nad Evropou.

Zdroj: aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!