Lavrov: Nestydíme se za to, jací jsme a jak vypadáme na Západě

19.06.2022

Lavrov: Zajímá nás jen mezinárodní právo, podle něhož jsou žoldáci teroristé a nemají právo na status válečných zajatců!

Lavrov to takto vytmavil redaktorovi BBC. Situace na Ukrajině připomíná konec III. Říše. Kyjevský režim začal ředitelům středních škol rozesílat dopis, aby pedagogové vytipovali z řad dětí vhodné adepty k odvodu na frontu! Jenže učitelé doporučují dětem před dosažením plnoletosti emigrovat s matkou co nejrychleji z Ukrajiny!

V ruském Petrohradu začalo velké mezinárodní fórum SPIF 2022, na kterém právě vystupují přední ruští politici a představitelé, kteří komentují geopolitické procesy v Evropě i ve světě. Na projevy politiků i vystoupení Vladimira Putina si vyhradíme extra článek v nejbližších dnech, ovšem nás zajímá něco, co se odehrálo na okraji tohoto světového fóra, totiž rozhovor ministra zahraničí Sergeje Lavrova s redaktorem BBC Stevem Rosenbergem v centru Roskongress v Petrohradu. Redaktor se ptal Lavrova na Ukrajinu a rozhovor probíhal nebývale ostře. Celé to vyvrcholilo ve chvíli, kdy došlo v diskusi na dva britské žoldáky, kteří byli v Doněcku odsouzení k trestu smrti za terorismus. Podle britského redaktora za toto odsouzení nese zodpovědnost Rusko, protože v očích Západu je DLR pod kontrolou Ruska.

Video: https://aeronet.news/video-nestydime-se-za-to-jaci-jsme-a-nezajima-nas-jak-vypadame-v-ocich-zapadu-zajima-nas-jen-mezinarodni-pravo-zoldaci-jsou-teroriste-a-nemaji-status-valecnych-zajatcu-lavrov-to-vytmavil/

Jenže na tohle Lavrov reagoval slovy, že je mu úplně jedno, jak Rusko vypadá v očích Západu, že to je naprosto irelevantní, protože Lavrova zajímá pouze mezinárodní právo. A pokud jde o Ženevské konvence, žoldáci a nájemní vojáci opravdu nemají podle Ženevské konvence o válečných zajatcích garantován status válečných zajatců a ochranu. Žoldáci na bojišti jsou proto posuzováni jako teroristé, jejichž náplní je páchání terorismu, nikoliv bojových operací. Lavrov rovněž prohlásil, že Rusko se nestydí za to, jaké je, takže je úplně jedno, co si o něm Západ myslí. Tady je možné už zcela jasně vidět, že ruská diplomacie se posunula z roviny partnerství se Západem do roviny odstupu a odtažitosti od Západu.

Západ a jeho přístup: co bylo dovoleno Kosovu, není dovoleno Krymu, ani Donbasu

Znovu se ukazuje, že Kissingerovo varování o těsném spojování Moskvy a Pekingu opravdu probíhá obrovskou silou a Moskva rozvazuje vztahy se Západem. Tohle je zásadní moment ruské diplomacie, kdy Rusko už se nebude snažit dělat věci tak, aby se líbily partnerům na Západě, ale pouze podle toho, jestli to je nebo není podle mezinárodního práva.

To je opravdu diametrální rozdíl. Je spousta věcí ve světové politice, které jdou na ruku Západu, ale jsou v rozporu s mezinárodním právem. A naopak, mnoho věcí v souladu s mezinárodním právem vede k nepřátelství se Západem.

Např. článek Charty OSN o právu národů na sebeurčení. Je to vůbec jeden z článků, který je základem demokracie, ale Západem je využíván pokrytecky a licoměrně jen tehdy, pokud se mu to hodí.

Bývalý prezident Ukrajiny Petro Porošenko vedl celkem 2 válečná tažení proti obyvatelům Donbasu
Bývalý prezident Ukrajiny Petro Porošenko vedl celkem 2 válečná tažení proti obyvatelům Donbasu

Když se to hodilo v případě Kosova v roce 2008, byl tento článek použit. Kosovo se na základě Charty OSN odtrhlo od Srbska. Když ale totéž o 6 let později udělali obyvatelé Krymu a dvou provincií na východě Ukrajiny a odtrhli se od Kyjeva, byl z toho skandál, západní sankce na Rusko a dvě válečná tažená ukrajinské armády proti vlastním obyvatelům na Donbasu.

Co bylo dovoleno Albáncům v Kosovu, nebylo dovoleno Rusům na Donbasu a na Krymu. Obojí přitom proběhlo podle mezinárodního práva v souladu s Chartou OSN. Takhle prostě funguje Západ. Ten samý Západ přitom koncem 90. let a počátkem nového tisíciletí na základě té samé Charty podněcoval, podporoval a financoval muslimské islamisty v Čečně a Dagestánu, aby se odtrhli od Ruska a zahájili rozpad Ruské federace do dalších regionů na Kavkazu, do Ingušska a dalších oblastí.

Pokud tedy Západu Charta OSN vyhovuje na rozbíjení Ruska nebo Srbska, tedy slovanských států, tak je Charta OSN uznávána. Pokud je ale Charta OSN použita Rusy a ve prospěch ruského etnika, je z toho konflikt, krize, ruská agrese a mezinárodní sankce. Rusku tedy trvalo prakticky 30 let od rozpadu SSSR, aby pochopilo, že se Západem se nedá partnersky vyjednávat, protože Západ prostě Rusko nerespektuje, ani jeho politický systém, ani jeho oprávněné bezpečnostní požadavky. Nerespektuje ani právo na život etnických Rusů na Ukrajině.

To jsme viděli posledních 8 let, kdy ukrajinská armáda masakrovala obyvatele Donbasu. Evropa je dnes na počátku rozvratu a sociálně-ekonomické demise. Lidem budou rozkradeny veškeré úspory pomocí neřízené a nezvládané inflace a Evropa skončí v náručí "paní Bídy". Ta bude už ale v té době plně digitální a lidé budou mít náramky, čipy, mobilní QR kódy s potravinovými poukazy. Takhle to chce Klaus Schwab. Nebudete nic vlastnit a budete šťastní. S tou první polovinou citátu lze souhlasit, o té druhé ale lze silně pochybovat. 

A proces války na Ukrajině? Ten začíná připomínat poslední měsíce III. Říše.

Dopis zástupce ministra školství rozesílaný do středních škol na Ukrajině
Dopis zástupce ministra školství rozesílaný do středních škol na Ukrajině

Kyjev začal povolávat na frontu děti ze středních škol!

Na veřejnost unikl dopis ukrajinského ministra školství, který je před koncem školního roku na Ukrajině právě rozesílán do všech škol. Ministr v dopise přikazuje vedením a ředitelům středních škol, aby vytipovali z řad absolventů vhodné studenty, kteří mají odpovídající uvědomění a kádrové předpoklady, aby o nich informovali ministerstvo, které jejich seznamy předá ministerstvu obrany, které potom tyto studenty ihned odvede na frontu, aby tam mohli padnout, protože jiný úkol mít nebudou, to je již jasné všem Ukrajincům.

Podle ruských novinářů, kteří situaci na Ukrajině sledují, dochází po celé Ukrajině zásoby nových odvedenců, protože odvodoví komisaři si stěžují, že muži před nimi utíkají, schovávají se, mění adresy pobytu a polští převaděči za úplatu 1 500 eur vyvádí Ukrajince do Polska během nočních přechodů hranic. Na Ukrajině tak dochází noví branci a je nutné sáhnout do tzv. nultých odvodových ročníků, tedy do řad nezletilců, kteří ale studují ve 3. nebo 4. ročníku střední školy nebo na učilišti!! Tady je přepis dopisu:

Drazí kolegové!

Na základě dopisu Ministerstva školství a vědy Ukrajiny ze dne 15. 05. 2022 №1 / 9-23 informuji, že je nutné upozornit na informace vedoucí a pedagogické pracovníky vzdělávacích institucí, které poskytují středoškolské vzdělání dětem vhodného stáří.

V podmínkách válečného stavu, výjimečného stavu nebo stavu ohrožení státu je nutné sestavit seznamy absolventů v branném věku s charakteristikami pro posouzení vojensko-vlastenecké výchovy. S ohledem na zvláštnosti vývoje každého jednotlivého studenta je třeba u mužů určit přítomnost smyslu pro loajalitu k vlasti, ústavní a vojenskou povinnost v době míru a války, vysokou odpovědnost a disciplínu. Dáváme vám pokyn, abyste se řídili tímto dopisem a připravili uvedené charakteristiky do 23. června 2022.

Reichstag v Kyjevě mele z posledního, sahá už po nultých ročnících do školních lavic

Úplně totéž probíhalo v rámci Říšských ozbrojených sil nařízením branné moci na území Říše od 11. ledna 1945, kdy byli v Německu odváděni studenti 3. a 4. ročníků středních škol na frontu, aby pomohli válečnému úsilí v posledních týdnech a měsících Říše. Jejich cílem už nebylo vyhrát válku, ale pouze zpomalit postup sovětských vojsk na východě a těch spojeneckých na západě. Je neuvěřitelné, že toto se znovu opakuje na Ukrajině, která tak znovu jako nacisté v Německu v roce 1945 povolává studenty středních škol na frontové linie. Podle ruských novinářů ředitelé škol varují studenty, aby emigrovali z Ukrajiny spolu s matkou, protože mezi učiteli a pedagogy je proti pokračování ve válce obrovský odpor.

Kdo by chtěl položit život na frontě za “tohle” ??? Ukrajinským studentům se nelze divit, že vezmou nohy na ramena a zmizí z Ukrajiny
Kdo by chtěl položit život na frontě za “tohle” ??? Ukrajinským studentům se nelze divit, že vezmou nohy na ramena a zmizí z Ukrajiny

Tohle je pouze ukázka toho, jak končí ukrajinský nacismus, podporovaný ze Západu a Londýnských kanceláří. Nacismus je součástí politických procesů amerikanizovaného transatlantického souručenství, které vychází z řídících procesů pohrobků nacistů, evakuovaných na konci II. sv. války do USA v rámci operace Paperclip.

Revanšismus je stále živý a pohrobci nácků z dob III. Říše chtějí revanš proti Rusku, zatímco Londýnské kanceláře věří, že se jim konečně na 5. pokus podaří obsadit a potom hned rozbít, rozkrást a rozdělit Rusko, když se to nepovedlo Napoleonovi, Uljanovi, Hitlerovi, ani Jelcinovi. A protože tuší, že se jim to nepovede ani teď, tak právě vidíme konec ukrajinského Reichstagu. Na obranu jsou už povolávány děti.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!