Nizozemská vláda rozhodla o nuceném vyvlastnění 3 000 farem!

29.11.2022

Většina holandských farmářů na svých farmách nejen pracuje, ale také žije. Jde o majetky, které patřily již jejich předkům - a to mnohdy po celá staletí. Zemědělci si své farmy dokázali udržet mnohdy i během válek, nepřipravila je o ně krize, ale ani Třetí říše. Zničila je až ta čtvrtá.

Pokud jde o vyvlastnění pozemků nizozemských farmářů, pak zpravidla jejich vstřícnosti vůči restriktivním krokům vlády nepomůže ani to, že stát za jejich odkup nabízí o něco vyšší cenu než je skutečná cena odhadní.

Pro mnohé farmáře je to totiž zejména jejich vztah k půdě, co je u jejich práce a v daném místě drží. Je tedy jistě zbytečné upozorňovat na to, že několik farmářů již oznámení o tom, že i jejich farma bude vyvlastněna, nedokázalo akceptovat a spáchali sebevraždu.

Farmy jsou pro mnohé nizozemské zemědělce smyslem jejich života a s jejich vyvlastněním pro ně další život ztrácí smysl. Nad státní hydrou, která je ovládána tou globální, nemají šanci zvítězit. Celé rodiny se náhle musí vystěhovat ze svých domovů, kde žili a pracovali jejich předkové. A v oboru již nesmí pracovat.

To vše se děje na základě falešné politiky, která staví do popředí boj proti neškodnému uhlíku a dusíku. Ostatně Holandsko má na to dokonce speciální ministerstvo.

Aby nizozemská vláda vyhověla pravidlům EU v rámci přípravy na "Velký reset", násilně uzavře prvních 3 000 farem. Cílem je výrazně snížit emise oxidů dusíku. To ale také ohrožuje potravinovou bezpečnost.

Nizozemská vláda plánuje koupit a uzavřít až 3 000 farem v blízkosti ekologicky citlivých oblastí, aby vyhověla omezujícím ekologickým předpisům EU.

Vláda premiéra Marka Rutteho, která také udržuje nadstandardní vztahy se Světovým ekonomickým fórem Klause Schwaba a aktivně se podílí na přípravě "Velkého resetu", chce údajně výrazně snížit emise oxidů dusíku.

Za plánovaným vyvlastněním mohou být i jiné plány, jak se ukázalo záhy poté, co se na místě jedné z prvních vyvlastněných farem začal stavět komplex pro ubytování žadatelů o azyl. To vedlo v létě k rozsáhlým protestům zemědělců.

Vláda zavede "nucený nákup" velkých producentů dusíku jako součást "dobrovolné" jednorázové nabídky, oznámila ministryně pro dusík Christianne van der Wal.

Podle vládního plánu bude farmářům nabídnuta nabídka, která je "daleko nad" hodnotou statku. Na to již bylo uvolněno celkem 24,3 miliardy eur. Na páteční schůzce s poslanci ujistila, že lepší nabídka nebude. Nabídka, kterou nemůžete odmítnout. Protože pokud ji odmítnete, budete potrestáni.

Premiér Rutte již varoval, že kdo odmítne, bude čelit státnímu násilí. Pokud nebude dostatek "dobrovolníků", kteří by své farmy prodali státu, použijí se jiné prostředky k tomu, jak tyto farmy získat.

Tím ale nizozemská vláda (pod tlakem eurokratů v Bruselu) ohrožuje i bezpečnost potravin. Nizozemsko je totiž druhým největším světovým vývozcem zemědělských produktů (objem 2021: 104,7 miliard eur) hned po USA.

Když se Rutte ohání "státním násilím", pak si nelze nevzpomenout na extrémní násilí, které nizozemská policie použila proti pokojným demonstrantům - na lidi byli dokonce poštváni policejní psi.

Holandsko je jen začátek. Jisté je, že následovat budou i farmy v dalších zemích EU, což se již ostatně děje. Pak samozřejmě nastoupí i další vyvlastňování majetků. I proto by nám rozhodně nemělo být jedno, co se děje v Nizozemsku, které ovládají stejné síly jako celý zbytek zločinné EU.

Zdroj: necenzurovanapravda.cz 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!