Nový „Adolf“ Scholz měl roztržku s vlastními voliči SPD!

06.06.2023

Scholz se rozkřičel jako Adolf Hitler a obhajoval posílání zbraní na Ukrajinu, Putina vykreslil jako šílence. Pískající Němci na Scholze křičeli z davu, že je válečný štváč!

Německá vláda čelí vzrůstajícímu odporu proti dalšímu vyzbrojování Ukrajiny ve chvíli, kdy je jasné, že to škodí zájmům Německa a jeho průmyslu! A Brusel rozpoutal v Polsku další Euromajdan namířený proti současné pro-americké vládě Mateusze Morawieckého!

Německý kancléř Olaf Scholz to znovu nezvládl a opět mu tekly nervy. Minulý týden v pátek 2. června se účastnil stranického mítinku SPD ve Falkensee nedaleko Berlína a na místní tržnici měl s voliči SPD diskutovat o současné ekonomické situaci a rovněž válce na Ukrajině. Jenže celé setkání s voliči se totálně zvrhlo, protože lidé začali na Scholze křičet, že je válečný štváč, začali na něj pískat a pískání nepřestalo až do konce setkání s voliči, které nakonec bylo zkráceno a předčasně ukončeno.

Akce skončila předčasně a křik zněl i během odchodu kancléře. Ukazuje se, že Němci toho mají už vážně dost. A to je dobře! Scholz se totiž znovu a už poněkolikáté dopustil začátečnické chyby každého nového politika, že se začal dohadovat s lidmi před pódiem. Ono bylo ale těžké nereagovat, protože Němci na něho začali křičet, že je válečný štváč a chce vehnat nejen Německo, ale celou Evropu do jaderné války s Ruskem.

Video: https://aeronet.news/video-adolf-scholz-ve-falkensee-nemecky-kancler-zpusobil-roztrzku-s-vlastnimi-volici-na-mitinku-spd-scholz-se-rozkricel-jako-adolf-hitler-a-obhajoval-posilani-zbrani-na-ukrajinu/

Jenže Scholze to rozdráždilo k nepříčetnosti a doslova se převtělil do Adolfa Hitlera. Začal se křečovitě držet mikrofonu a začal zkracovat větná souvětí do krátkých uřvaných frází, přesně tak, jak své projevy formátoval Adolf Hitler. Na sociálních sítích dostalo jeho vystoupení okamžitě nálepku "Adolf Scholz" a zcela zaslouženě, protože jeho projev doslova připomínal exaltované projevy Adolfa Hitlera.

Scholz se začal s účastníky demonstrace pod pódiem překřikovat, že on není válečný štváč. Tím je podle něho Putin, který si chce splnit svůj imperialistický sen o velké moci a neváhá pro tento sen obětovat životy mladých ruských vojáků. Putin chce podle Scholze celou Ukrajinu nejprve zničit a potom obsadit. A to prý "evropští demokraté a přátelé svobody" nikdy nedopustí!

Scholz měl projev jako Hitler a křičel na pískající voliče SPD

Lidé po těchto slovech na něj začali pískat ještě více, ale Scholz si jel svoje a začal vypočítávat, kolik ruských vojáků již asi mohlo padnout, možná prý 100 nebo dokonce 150 000. Putin prý zabíjí děti a seniory, přičemž proti Ukrajině nejprve shromáždil 200 000 vojáků a mnohem více jich přibylo po mobilizaci.

Scholzovo řvaní do mikrofonu a křečovité držení mikrofonu působilo opravdu děsivě, pokud zavřete oči a posloucháte jen zvuk, tak prostě slyšíte Adolfa Hitlera. Ta podobnost hlasového projevu a frázování vět je naprosto neskutečná. Štvaní do války na Ukrajině je přitom pro Německo osudové, znovu se vrací historie a znovu německé zbraně bojují na Ukrajině proti ruské armádě.

Olaf Scholz ve Falkensee
Olaf Scholz ve Falkensee

Pro Němce je to přitom pořád děsivá vzpomínka na II. sv. válku a někteří pamětníci stále ještě žijí. Hlavně mezi voliči SPD je přitom obrovský odpor proti vyzbrojování Ukrajiny. Daleko větší podpora přichází od voličů CDU a CSU, ale v případě SPD je to pro Olafa Scholze doslova likvidační politika. Jeho vlastní voliči mu nemohou přijít na jméno, podobný proces teď probíhá v ČR uvnitř ODS, kde nenávist vůči Fialovi dosahuje neuvěřitelných rozměrů a dlouholetí členové se raději hlásí k ANO Andreje Babiše, protože ten slibuje nezvyšovat daně.

Kancléř za levicovou SPD, prosazující válku a zbrojení, se tak stává nepřítelem voličů SPD a tyto volební mítinky to spolehlivě odhalují. Němcům dochází se Scholzem trpělivost, stejně jako Čechům s profesorem Fialou, který brzy položí funkci předsedy vlády podobně, jako k tomu došlo na Slovensku. Pětikoalice je nefunkční projekt a jak se budou blížit volby, strany pětikoalice se budou chtít honem rychle od neúspěšného projektu pětikoaliční vlády distancovat. Svoje dny možná má sečtené i polská vláda.

V Polsku propukly obrovské protivládní demonstrace, organizované z Bruselu

V neděli 4. června proběhly ve Varšavě a po celém Polsku mohutné demonstrace. Stovky tisíc lidí se zúčastnily protivládního protestu v polském hlavním městě, kam se sjeli občané z celé země, aby vyjádřili svůj hněv na politiky, kteří podle nich narušili demokratické normy. Varšavský starosta Rafal Trzaskowski, který patří k opoziční straně, odhadl, že se ho zúčastnilo 500 000 lidí.

Velké davy lidí se shromáždily také v Krakově a dalších městech po celém 38milionovém Polsku, kde dávaly najevo frustraci z vlády, kterou kritici obviňují z porušování ústavy a omezování základních práv v Polsku, tedy v zemi, která byla dlouho považována za vzor pokojných a demokratických změn. Bývalý prezident Lech Walesa, vůdce hnutí Solidarita, které sehrálo historickou roli při svržení komunismu v Polsku, pochodoval spolu s vůdcem opoziční strany Občanská platforma a bývalým polským premiérem Donaldem Tuskem.

Nedělní průvod ve Varšavě aneb Brusel sobě!
Nedělní průvod ve Varšavě aneb Brusel sobě!

Varšavské publikum oba muže, které vládnoucí strana Právo a spravedlnost vedená Jaroslawem Kaczynským nenávidí, povzbuzovalo a chvílemi skandovalo "Demokracie!" a "Ústava!". Dav prošel od kanceláře premiéra Mateusze Morawieckého kolem sídla prezidenta Andrzeje Dudy a skončil u historického Královského hradu, kde Tusk uvítal obrovskou účast a slíbil, že bude bojovat za vítězství v podzimních volbách a za nápravu toho, co označil za hluboké škody a dělení národa.

"Jdeme do těchto voleb, abychom zvítězili a napravili lidské křivdy. Slibuji vám vítězství, urovnání zla, odškodnění za lidské křivdy a usmíření mezi Poláky," řekl Tusk davu. Mluvčí vlády Piotr Mueller obvinil Tuska a Walesu z "pokusu o svržení vlády". Důvodem obvinění jsou informace polské rozvědky, že demonstrace jsou financovány ze zahraničí, především z Londýna a Bruselu. Je jasné, že tyto protesty mají charakter Euromajdanu, tedy barevné revoluce s cílem nastolit probruselskou a prounijní vládu, která bude proevropská a nikoliv proamerická. Tyto protesty v Polskou jsou samozřejmě prací globalčiků, kterým vadí posilování pozice amerického prediktora v Evropě, a to především v Polsku, ale i na Slovensku a v poslední době i v Česku.

Fialova vláda skončí podobně, jako vláda na Slovensku, v Bruselu je již o tom podle všeho rozhodnuto

Globalisté jsou rovněž silně nespokojeni s tím, co se odehrává v ČR, a Fialova vláda proto bude odstraněna, ale pouze někým, kdo přikloní ČR zpátky k EU, takže nečekejte vlasteneckou stranu, usilující o vystoupení z EU a NATO. Naopak, půjde o proces zopakování zneužití vlastenců z r. 2017 a navolení nové proevropské vlády v ČR, která se dostane k moci za pomoci opozice a alternativy.

Petr Fiala podepisuje odevzdání českého tanku ke sešrotování Ruskou armádou
Petr Fiala podepisuje odevzdání českého tanku ke sešrotování Ruskou armádou

Poznávacím znamením bude, že ta nová strana nebude chtít vystoupit z EU a ani z NATO a bude se tomu všemožně bránit, ale tak, aby to voliči alternativy nepoznali. Můžete to nazvat "okamurizací" politického marketingu, pokud chcete. Vláda Hnutí ANO a této "nové" proevropské strany bude výslednicí po příštích volbách. Brusel si je vědom toho, že americký prediktor zakotvil v některých zemích střední a východní Evropy velice pevně a na jeho odstavení bude třeba u voleb použít "dezoláty" a alternativu, která se má stát jazýčkem na jinak vyrovnaných mocenských vahách.

Proto musím dopředu varovat naše čtenáře, že nelze pořád dokola zachraňovat lidi před nárazem hlavou do zdi reality, ale pokud chcete vědět, jaká strana je vlastenecká doopravdy, prohlédněte si volební programy a zkontrolujte si, jestli je v nich odpovězeno na tyto otázky:

  • Jste pro vystoupení z EU teď a hned?
  • Jste pro vystoupení z NATO teď a hned?
  • Jste pro zrušení sankcí na Rusko teď a hned?
  • Jste pro okamžité zastavení dodávek zbraní na Ukrajinu teď a hned?
  • Jste pro zakotvení a zaručení plateb v hotovosti bez množstevního limitu v české Ústavě?
  • Jste pro zakotvení institutu manželství pouze pro svazek muže a ženy v české Ústavě?

Těchto 6 otázek tvoří tzv. "Shock Atest" ve smyslu šokové zkoušky na politika nebo na volební program, pomocí kterého zjistíte, jestli jde o skutečného vlastence nebo vlasteneckou stranu, anebo máte co do činění s tzv. fiat-alternativou, tedy s někým, kdo se pouze za vlastenecký projekt vydává, ale ve skutečnosti se chce jenom vyvézt na zádech vlastenců a jejich hlasů do sněmovny a tam se uhnízdit jako liberálně uvědomělá a konstruktivní opozice uplacená tučnými benefity.

A taková opozice pak nebude chtít vystoupit ani z NATO a ani z EU, na Rusko by uložila nejraději více sankcí, zbraní na Ukrajinu by dodala ještě více a hotovostní platby by nejraději zrušila už včera. Vlastencem je pouze ten, kdo na všechny otázky výše odpoví ANO. Pokud na kteroukoliv otázku odpoví NE, anebo se vyhne přímé odpovědi, tak by se vám měl okamžitě rozsvítit varovný červený signál. Všech těch 6 bodů je totiž v komplementárním postavení.

Trefný popis situace před Národním muzeem
Trefný popis situace před Národním muzeem

Nelze na jednu z nich odpovědět jinak než na ostatní, protože to odporuje podstatě vlasteneckého ukotvení. Sami si zkuste představit, kdyby někdo chtěl vystoupit z EU, ale zůstat v NATO. Co by to znamenalo? Anebo by chtěl zůstat v EU, ale vystoupit z NATO. K čemu by to vedlo? Anebo by chtěl vystoupit z EU i NATO, ale nechtěl by zakotvit hotovost do Ústavy? Koho a čí by to byl kádr? V koho prospěch by asi tak pracoval? Zkrátka vidíte, že komplementární postavení vlasteneckých hodnot je zjevné a nelze se okolo těchto otázek vykrucovat. Udeřte na své oblíbené politiky, a ať vám jasně odpoví ANO nebo NE na tento Shock Atest a sami uvidíte, s kým máte tu čest.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!