Obyvatelé Belgorodu požadují zbraně, chtějí místní domobrany

24.05.2023

Obyvatelům Belgorodu došla trpělivost a požadují po gubernátorovi, aby jim rozdal zbraně, aby mohli vytvořit lidové sbory místní domobrany na ochranu lidí před útoky AFU!

Když rozdali "chochlům" kulomety, ubránili s nimi Kyjev! My dokážeme to samé a se zbraněmi ubráníme Belgorod, vzkazují gubernátorovi ve videu ruští tátové od rodin! Po diverzní skupině AFU zůstala hromada vraků západní bojové techniky! Na zničených autech jsou nápisy, že šlo o pomstu za Bachmut!

Ukrajinská armáda skutečně mění taktiku ve světle vojenských neúspěchů, které se na straně AFU hromadí a západním chlebodárcům už dochází nejen trpělivost, ale dokonce už i peníze na další pokračování války. Na transformaci ukrajinské armády do teroristické organizace jsme již upozorňovali v předstihu, že západní země v nějaké chvíli už nebudou ochotny poskytovat peníze ukrajinské armádě na otevřenou válku proti ruské armádě, protože na to chybí Západu nejen peníze, ale hlavně výrobní vojenské kapacity.

Západní zbrojovky nejsou dimenzovány na rozsah zbrojení formátu války na Ukrajině a bojů proti jedné z největších armád na světě. Kolektivnímu Západu jde o zhroucení Putinova režimu v Moskvě, ale den ode dne je jasnější, že toho nelze dosáhnout na bitevním poli proti ruské armádě, to je prostě vyloučené ve stavu mírové výroby v EU a USA.

Zničené Humvee AFU na kontrolním stanovišti Gravjoron v Belgorodské oblasti
Zničené Humvee AFU na kontrolním stanovišti Gravjoron v Belgorodské oblasti

Jiná situace by nastala, kdyby Evropská unie a USA se transformovaly do režimu válečné výroby po vyhlášení válečného stavu. Potom by bylo možné mobilizovat pracovní sílu, transformovat civilní průmyslové podniky pro válečnou výrobu a teprve potom by EU a USA začaly chrlit zbraně, jejichž objemy by se přiblížily k objemům ruské zbrojní výroby v době míru. Rusko ale rovněž nepřevedlo svůj průmysl do válečné výroby, pouze došlo k rozšíření výrobních kapacit.

Třeba Uralvagonzavod oznámil, že zavádí dvousměnný provoz, což stále ale není to, co by bylo zavedeno v případě válečného stavu, kdy by podniky jely na 3 směny bez přestávky. Takže Západ nemůže Ukrajině dodat to, co prostě nevyrobí. Proto i USA nyní šlapou na brzdu a snaží se, aby zbraně Ukrajině už dodávala jen Evropská unie, včetně amerických stíhaček F-16 z výzbroje holandské a možná polské armády. Američané své vlastní F-16 neposkytnou.

Útok na Belgorodskou oblast proběhl za souhlasu amerických kurátorů a sponzorů Kyjeva

Vyprazdňování evropských i amerických zbrojních skladů je pochopitelně žádoucí, protože o to lehčí bude potom postup ruské armády do Evropy, pokud by došlo k další eskalaci konfliktu na Ukrajině. Pokud k tomu dojde, evropské zbrojní sklady budou prázdné a ruská armáda projede Evropou bez zastavení jako nůž máslem. Na tuto situaci je třeba se připravit, protože i čeští politici mají připravená letadla pro evakuaci do USA.

Evropa bude v takovém případě ruská a vznikne nový velký Sovětský svaz, o kterém původně uvažoval Josif Stalin jako o "Svazu sovětských socialistických národů" a nikoliv jen "republik". Ten projekt nakonec Stalin nerealizoval. Pokud ale Ukrajina zažehne III. sv. válku svými útoky proti Rusku za přímé asistence NATO a jejich zbraní, potom tento Stalinův nerealizovaný plán nastane. Je totiž součástí jedné z alternativních iterací vývoje budoucnosti Evropy. Proč to není vyloučené?

Zničené auto AFU na kontrolním stanovišti Gravjoron v Belgorodské oblasti
Zničené auto AFU na kontrolním stanovišti Gravjoron v Belgorodské oblasti

Protože pondělní útok AFU na Belgorodskou oblast byl proveden za souhlasu Pentagonu a sboru náčelníků amerických ozbrojených sil, což potvrzuje americká výzbroj a komunikační systémy, nalezené ve zničené bojové technice AFU. Podle ruské armády proběhl útok za koordinace se západními partnery, kteří s útokem souhlasili a nic na tom nemění ani fakt, že někteří z útočníků jsou ruští emigranti, žijící na Ukrajině, kteří se připojili k ruskému odboji, bojujícímu na straně Kyjeva.

Byl to prostě útok, který měl vyvolat chaos a paniku ruského obyvatelstva v pohraničí, a to se podle všeho podařilo, protože skupiny Rusů již začaly formovat domobrany a jedna z nich dokonce natočila video, ve kterém žádají gubernátora Belgorodské oblasti Vjačeslava Gladkova, aby jim rozdal kulomety a zbraně. Video je níže.

Rozdejte nám zbraně! Obyčejným Rusům došla trpělivost

Mluvčí ruských domobranců ve videu rovněž říká, že když na Ukrajině tamní vláda rozdala "chochlům" zbraně, tak s nimi dokázali ubránit Kyjev před ruskou armádou. Když tedy rozdají zbraně Rusům, dokáží s nimi ubránit Belgorod proti ukrajinské armádě podobně, jako to dokázali v Kyjevě chochli. Tahle poznámka ve videu je podle mého názoru největší obavou Kremlu. Rozdat zbraně Rusům, toho se vláda v Moskvě obává, protože by to znamenalo přiznání Kremlu, že válka se z Ukrajiny přenesla do Ruska a už nejde o speciální vojenskou operaci v cizině. Bylo by to přiznání, že důsledky SVO se přenáší domů do Ruska. To by destabilizovalo ruskou politickou scénu.

Video: https://aeronet.news/video-obyvatelum-belgorodu-dosla-trpelivost-a-pozaduji-po-gubernatorovi-aby-jim-rozdal-zbrane-a-mohli-tak-vytvorit-lidove-sbory-mistni-domobrany-na-ochranu-lidi-pred-utoky-afu/

To je dle mého názoru pravý účel těchto teroristických diverzí AFU do Ruska. Civilní ruské obyvatelstvo má být vyděšeno, má dojít k nabytí dojmu, že ruská armáda toho má na 1 500 km dlouhé frontové linii moc a nemá čas chránit Belgorod, takže obyvatelstvo začne žádat po gubernátorovi a po Kremlu zbraně, a pokud je nedostane, vypuknou nepokoje.

Pokud je dostanou, Rusko bude oficiálně ve válce a ve válečném stavu, už to nepůjde deklarovat jako speciální vojenskou operaci v zahraničí. Každý takový útok na Belgorod, kdy AFU zastřelí pár Rusů, protože ruská armáda je zrovna někde daleko, podnítí v místních lidech zlost, že jsou vražděni jako králíci, protože nemají zbraně a nemohou se bránit, zatímco chochlové v Kyjevě dostali zbraně od své vlády ihned.

Vytvoření domobran a rozdání zbraní Rusům v pohraničí by destabilizovalo Kreml a veřejné mínění

To je pro Kreml velice nebezpečná pozice. Pokud nedokáže hranici ochránit, bude muset dříve či později lidem zbraně rozdat a zformovat domobrany, protože nic jiného udělat nepůjde. Z politického hlediska to ale bude facka pro Kreml, že nedokáže ochránit vlastní hranici. Důvodem je samozřejmě personální vyčerpání ruské armády, protože všichni muži byli odesláni na frontu, takže na ochranu hranic skoro nikdo nezůstal.

Proniknout hluboko do Belgorodské oblasti je pro AFU asi tak milionkrát snazší, než postoupit na frontové linii o 1 km dopředu. Proto na těch zničených vozech AFU jsou nápisy, že útok byl proveden v odvetě za Bachmut.

Video: https://aeronet.news/video-obyvatelum-belgorodu-dosla-trpelivost-a-pozaduji-po-gubernatorovi-aby-jim-rozdal-zbrane-a-mohli-tak-vytvorit-lidove-sbory-mistni-domobrany-na-ochranu-lidi-pred-utoky-afu/

Tyto teroristické útoky dovnitř Ruska destabilizují místní politický systém, který nedokáže lidi udržet v klidu, a řešení budou jen dvě: Buď lidem rozdat zbraně a nechat je vytvořit domobrany, čímž Rusko vstoupí do válečného stavu a už to nebude jen Speciální vojenská operace v cizině, anebo nasunout do oblasti obrovské vojenské svazy na zajištění hranice, aby AFU nemohla pronikat dovnitř Ruska. To jsou jen dvě možná řešení, přičemž se obávám, že nastane třetí, bohužel typicky ruské a vlastně i typicky české.

Pokud Moskva neudělá nic, bude mít brzy v ulicích pohraničních měst protesty a nepokoje

A to je vyhnití situace do krajnosti, kdy tam AFU jednoho dne povraždí ne jednoho, ale desítky či stovky Rusů a ti, co přežijí, vyjdou do ulic a budou obviňovat Kreml, režim, systém, armádu a další za to, že je neochránili, když jim nerozdali ani zbraně na vlastní obranu. A Putinova podpora mezi lidmi se začne drolit. Tohle je rukopis Američanů, typický rukopis barevné revoluce, jen v trochu jiných odstínech v době válečných operací. Kreml se snaží SVO udržet na Ukrajině jako zahraniční operaci, která doma Rusy nemusí až tak moc zajímat.

Interiér jednoho ze zničených bojových aut AFU
Interiér jednoho ze zničených bojových aut AFU

Jenže ve chvíli, kdy začnou umírat Rusové ve vnitrozemí, kdy je ruská armáda nedokáže ochránit, a současně Kreml jim nebude chtít rozdat zbraně, dojde k vypuknutí nepokojů, kdy Rusové začnou obviňovat Moskvu za to, že jim padají rakety na hlavu, a že v jejich ulicích v pohraničí je zabíjí chochlové, zatímco oni se nemohou ani bránit, protože Moskva jim nerozdá zbraně.

Rozdat jim ale zbraně by pro Moskvu znamenalo přiznat, že válka se z Ukrajiny přenesla do vnitrozemí Ruska. To by destabilizovalo politiku Kremlu více, než celá ukrajinská armáda a její všechny ofenzívy dohromady. Proto tyto diverze na území Ruska mají za úkol vytvořit teror a strach mezi obyvatelstvem, aby lidé začali tlačit na Kreml a požadovat zbraně. Vidíte, že to funguje. První video s ruskými táty od rodin už je venku. A co chtějí? Zbraně!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!