Obyvatelé Oxfordu protestují proti projektu 15minutového města

11.01.2023

V rámci plnění plánů Agendy 2030 jsou zaváděna různá opatření, odvolávající se na klimaticky vstřícnou politiku. Ve jménu boje proti uhlíku se vymýšlí různé šílenosti, které mají ve skutečnosti za cíl ovládnout a plně zotročit většinu lidí na této planetě.

Již v několika článcích jsme zde upozorňovali na projekt 15minutových měst, či projekt chytrých měst. V podstatě tatáž města, která zavádí ony 15minutové zóny, se postupně přidávají i k projektu chytrých měst (smart city). Tyto zóny mají být oblastmi, v nichž budou jejich obyvatelé uzavřeni v případě vyhlášení opět plánovaných klimatických lockdownů.

Zatímco 15minutové zóny zajistí, že se obyvatelstvo dané oblasti nepohne mimo vytyčenou zónu, projekt chytrého města umožní absolutní dohled nad všemi občany, ale i nad těmi, kdo do dané zóny vjíždí.

15minutová města jsou již zaváděna po celé planetě a k projektu se přidává stále více měst, včetně Prahy. Připomínám, že v těchto zónách má být zřízeno vše, co člověk může potřebovat - obchody, služby, školy, většina lidí žijících v zóně by zde údajně měla i pracovat.

Asi nejdále je v současné době Oxford, kde se má v 15minutové zóně (jde o oblast, kterou projdete za 15 minut pěšky) již brzy začít dohlížet i na dodržování pravidel, k nimž patří například i zákaz vyjíždění ze zóny vícekrát než 100 dnů v roce.

Objevují se tedy všude a Světové ekonomické fórum je z toho velmi nadšené. Již dříve bylo oznámeno, že Paříž chce být 15minutovým městem a nyní je na řadě také univerzitní město Oxford.

Městská rada oznámila, že Oxford bude rozdělen na 15minutové čtvrti neboli malá 15minutová města. Nesmíte opustit své 15minutové město více než 100krát ročně autem, jinak budete přísně pokutováni.

Na začátku roku 2024 má začít zkouška s tímto "klimatickým lockdownem". Obyvatelé města budou rozděleni do šesti zón "na záchranu planety" před globálním oteplováním. Na přístupových cestách do zón budou umístěny elektronické ploty, aby se zajistilo, že obyvatelé zůstanou ve své vlastní zóně. Vše, co budete potřebovat k životu, byste měli být schopni dosáhnout do 15 minut pěšky ve své zóně.

Obyvatelé budou moci opustit své 15minutové město až 100krát ročně, ale před tím nejprve musí zaregistrovat své auto, které je pak sledováno mimo určenou zónu prostřednictvím inteligentních kamer.

Obyvatelé Oxfordu takové globalistické plány odmítají akceptovat, proto vyšli do ulic, aby protestovali proti 15minutovým zónám. "Světová média, "včetně těch českých", samozřejmě mlčí," píše novinářka Sophie Corcoranová a dodává, že i ona je proti tomuto druhu totality.

"Na konci tohoto týdne se světové elity sejdou v Davosu, kam odletí ve svých soukromých tryskáčích, aby se dohodly na tom, jak postupovat v procesu uvěznit obyvatelstvo po celém světě do 15minutových zón v jejich městech," řekla Corcoranová.

Zdroj: necenzurovanapravda.cz 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!