Očkování proti covidu znamená ztrátu imunity, nárůst rakoviny

18.12.2021

Jak uvádí Mike Adams na webu NaturalNews, většina očkovaných lidí ztratí do konce roku imunitu a bohužel u některých z nich začnou rychle růst rakovinné nádory.

Problém covidových vakcín nespočívá jen v tom, že ničí imunitní systém naočkovaných lidí, ale že zničení imunitních funkcí povede k bezprecedentnímu urychlení růstu rakovinných nádorů, což v příštím desetiletí zahltí zdravotnický systém a zabije desítky milionů lidí.

Vakcínová katastrofa bude zřejmě pociťována jako "rakovinové tsunami", které bude nějakým způsobem svedeno na všechno ostatní, jen ne na vakcíny.

Podle amerického oficiálního webu Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) vyplývá, že v letech 1999 - 2019 klesl počet úmrtí na rakovinu z 200 (na 100 000 obyvatel) na 146 (na 100 000 obyvatel). Za celý rok 2019 bylo ve Spojených státech hlášeno téměř 600 000 úmrtí na rakovinu. Údaje za rok 2020 CDC zatím nezveřejnilo.

Údaje za rok 2021 budou zveřejněny v roce 2023 a údaje za rok 2022 budou zveřejněny v roce 2024, pokud bude zachován stejný harmonogram.

Předpověď: V roce 2022 přesáhne počet úmrtí na rakovinu jeden milion a po celé následující desetiletí bude počet úmrtí na rakovinu zvýšený - a to vše v důsledku očkování proti covidu-19, které začalo v roce 2021. Tyto údaje však uvidíme až v roce 2024.

Dekáda úmrtí na rakovinu je nyní "zpečetěna" a nelze to zastavit

Vzhledem k tomu, že přes 191 milionů Američanů je nyní naočkováno dvakrát - a přes 220 milionů je očkováno jen jednou vakcínou - začalo odpočítávání toho, na co se bude jednou pohlížet jako na největší lékařské zvěrstvo, které kdy bylo spácháno na lidstvu. Je důležité si uvědomit, že to nelze zastavit! Velká farmaceutická lobby a vůdce "zločineckého kartelu" Anthony Fauci - alias Josef Mengele 2.0 - si nepřejí to zastavit. Vlna rakoviny představuje poslední fázi lékařského drancování Ameriky... sklízí obscénní zisky z chemoterapie a chirurgické léčby rakoviny, zatímco desítky milionů Američanů zabíjí depopulační zbraňový systém vakcín.

Do konce roku 2031 budou mít desítky milionů Američanů rakovinu, pokud na ni do té doby již nezemřou. Ti, kteří uniknou zničující rakovině, budou umírat na infarkt, mrtvici a krevní sraženiny díky - a to kvůli nekonečnému sledu "posilovacích injekcí" (boosterů), které budou vyžadovat zločinecké farmaceutické kartely, ovlivňující vládní politiku a mediální propagandu.

Dr. Ryan Cole, majitel diagnostické laboratoře ve státě Idaho, již nyní hlásí 2 000% nárůst výskytu rakoviny u těch, kteří se nechali očkovat"Od 1. ledna v laboratoři zaznamenávám 20násobný nárůst rakoviny dělohy oproti tomu, co zjistíme každoročně," říká Cole ve videu. "Vůbec nepřeháním, protože sleduji čísla každý rok, a nyní jsem v šoku, říkám si: 'Panebože, tolik rakoviny dělohy jsem ještě nikdy neviděl'."

Podívejte se na video, kde Dr. Ryan Cole vše vysvětluje.

U dětí se rakovina po očkování vyvíjí déle, takže mohou unikat smrti na rakovinu mnoho let. Ale u dospělých, kterým již rostou mikronádory - a to se děje téměř u všech - bude mít ztráta imunitních funkcí za následek velké urychlení a rozšíření rakoviny, která udolá jejich tělo během několika měsíců až několika let, v závislosti na jejich zdravotním stavu v době, kdy jim byly vakcíny poprvé aplikovány.

Moji perfektně zdravou matku, 86 let, která nebrala žádné léky, denně nachodila 4-7 km, jedla pouze zvěřinu, ovoce a zeleninu, měla tlak 120/80... donutil její lékař, aby se naočkovala proti covidu-19, a za osm týdnů se u ní objevil rakovinný nádor na tváři. (říjen 2021)
Moji perfektně zdravou matku, 86 let, která nebrala žádné léky, denně nachodila 4-7 km, jedla pouze zvěřinu, ovoce a zeleninu, měla tlak 120/80... donutil její lékař, aby se naočkovala proti covidu-19, a za osm týdnů se u ní objevil rakovinný nádor na tváři. (říjen 2021)

"Posílení" imunity nebude fungovat, protože nebude co posilovat

Obvykle když mluvíme o "posílení" imunity u zdravých lidí, máme na mysli podporu normální funkce imunitního systému prostřednictvím výživy a zdravého životního stylu, jako je např. užívání vitamínu D, dostatečný spánek, vyhýbání se stresovým situacím a vyhýbání se lékům, potlačujícím imunitu. Všechny tyto strategie se však opírají o zdravý, fungující imunitní systém, který lze podpořit v tom, aby plnil svou práci.

U lidí, očkovaných na covid-19, však byl imunitní systém zničen samotnými vakcínami... záměrně. Jak vysvětluje Dr. Paul Cottrell v tomto videu, které vám otevře oči, výrobci mRNA vakcín záměrně přidávají do vakcín chemické látky, které vymažou funkci imunitního systému, aby ochránili vlákna mRNA před normální imunitní reakcí, která by je zničila.

Jinak řečeno, normální zdravý imunitní systém by zničil vlákna mRNA dříve, než by mohla proniknout buněčnými stěnami a dostat se do buněčných ribozomů, které syntetizují bílkoviny. Potlačení imunitního systému je tedy kritickou strategií, jak dopravit mRNA do buněk v těle.

I kdyby byla tato mRNA vakcína účinná proti covidu 1.0 - a podle současných údajů se zdá, že dočasně snižuje závažnost příznaků, což se však během několika měsíců vytratí - tato strategie "vymazání" imunity ponechává tělo zranitelné vůči všemu ostatnímu. To zahrnuje rakovinu, chřipku, běžné nachlazení a další hrozby pro tělo.

Očkovaní jsou nyní označováni jako "chodící pacienti s AIDS", protože jejich imunitní funkce klesá, přičemž podle některých odhadů (založených na údajích z Velké Británie) je zaznamenán zhruba 5% pokles imunitních funkcí každý týden.

Švédská studie zjistila, že během prvních 7 měsíců po očkování rychle slábne imunitní ochrana:

Interpretace: Účinnost vakcíny proti symptomatické infekci covid-19 postupně slábne v průběhu času ve všech podskupinách, ale různou rychlostí v závislosti na typu vakcíny, a rychleji u mužů a starších křehkých jedinců...

U jedné z vakcín klesla účinnost na nulu během čtyř měsíců:

Oproti tomu účinnost vakcíny ChAdOx1 nCoV-19 byla obecně nižší a slábla rychleji, přičemž od 121. dne a dále nebyla zjištěna žádná účinnost...

U kterých profesí bude úmrtnost na rakovinu vyvolanou očkováním nejvyšší?

Posledním bodem, který je třeba v této souvislosti pochopit, je skutečnost, že některé profese mají mnohem vyšší míru proočkovanosti, což znamená, že v nadcházejících letech budou trpět mnohem vyšší mírou úmrtnosti na rakovinu. Mezi tyto profese patří zdravotníci (lékaři, zdravotní sestry, atd.), učitelé ve školách, pracovníci záchranné služby, státní zaměstnanci a pracovníci v technologickém průmyslu.

Reálně bychom měli očekávat, že v letech 2022 - 2031 dojde k navýšení počtu úmrtí lidí v těchto odvětvích v důsledku střednědobých i dlouhodobých účinků vakcín.

To znamená, že zdravotnictví bude v následujících letech zažívat bezprecedentní krizi, pokud jde o snížení počtu personálu - zejména v době, kdy lidé, kteří dostali stejnou smrtící injekci, skončí na pohotovosti s infarktem, mrtvicí, poruchami dýchání, neurologickými poruchami, atd. To se již děje ve všech amerických nemocnicích. Očekávejme, že během letošní zimy se to ještě zhorší.

Zároveň lidé, kteří jsou bez práce, budou ušetřeni vlny úmrtí, protože nejsou donuceni se očkovat. Takže budeme svědky velmi vysoké míry přežití mezi příjemci sociálních dávek a nezaměstnanými, zatímco zaměstnaní (produktivní) členové ekonomiky budou umírat v rekordních počtech.

Zamyslete se nad tím, co to bude znamenat pro největší americká města, když pracovníci záchranné služby, lékaři a produktivní pracovníci budou umírat, ale počet příjemců sociálních dávek a nezaměstnaných se nezmění. To zřejmě uvrhne americká města do chaosu, bezpráví a zoufalství. Že by tohle bylo hlavním cílem marxistických demokratů a loutkovodičů Joe Bidena?


Zdroj: Mike Adams, NaturalNews.com

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!