Od zahájení německé okupace uběhlo 85 let

18.03.2024

Uběhlo 85 let od zahájení německé okupace II. Republiky a Češi si nechávají psát svá dárcovská jména na drony, které potom Ukrajinci používají k zabíjení nejen ruských vojáků, ale i civilistů a dětí! Po sestřelení dronu jsou trosky analyzovány ruskými orgány a dárci jsou ztotožněni! Hitler by byl dnes na mnohé vymleté Čechy hrdý!

Právě dnes v pátek 15. března uběhlo 85 let od zahájení nacistické okupace tzv. II. Republiky, která byla tímto aktem okupace transformována na Protektorát Čechy a Morava. Je neuvěřitelné, že 85 let poté se někteří Češi opět postavili na stranu nacistických procesů a protiruského řízení, a to způsobem, nad kterým zůstává rozum doslova stát.

Ruská generální prokuratura podle našich informací zahájila stíhání osob, které stojí za českým webem DronyNemesis.cz v souvislosti s několika případy terorismu spáchanými jejich drony na území Ruské federace, ke kterým byly drony z této sbírky prokazatelně použity. Do redakce nás o tom v pátek informovali ruští novináři seznámení s vyšetřováním. Co je ale naprosto neuvěřitelné, to jsou podpisy dárců na těchto dronech, které jsou po sestřelení na území Ruské federace anebo v prostoru Novoruska či Donbasu potom snadným zpětným vodítkem k osobám, které tyto drony zaplatily.

Do redakce jsme byli upozorněni hned na několik profilů českých uživatelů sociálních sítí, kteří se fotografiemi chlubí tím, že po zaslání daru na nákup dronu organizátoři akce "za odměnu" napsali na dron poděkování a celé jméno a příjmení daných osob. Jedním z nich je třeba Martin, který se na sociální síti X pochlubil, že daroval peníze na zakoupení dronu a za odměnu si nechal napsat na dron název svého účtu na sociální síti. Reagoval tím na dárkyni, která se také pochlubila darováním peněz na dron. 

Mezi dárci jsou totiž i Ukrajinci dlouhodobě žijící v Česku. Tak třeba jistá Kristína B. se pochlubila tím, že na dronu je celé její jméno a příjmení. Pokud její dron bude v blízké době použit k nějakému teroristickému úderu ukrajinské armády na civilní cíle, bude mít podílnictví na terorismu a ruská generální prokuratura bude mít ulehčenou práci. A Kristína není sama.

Nakupují drony pro ukrajinské teroristy a hrdě nechávají psát na drony svá celá jména

Podobných lidí jsou stovky, někteří si na drony nechávají psát své zkratky a handle tagy z účtů sociálních sítí, jiní tam dávají své emaily, webové stránky a podobné identifikační znaky. Přitom nikdo z těch dárců absolutně netuší a nemá garantováno, že ty drony budou opravdu použity v souladu s Ženevskou konvencí k bojovým útokům proti vojenským cílům Ruské armády, a ne třeba proti civilním cílům někde uvnitř Ruska, tedy podobně, jako Ukrajinci používají české raketomety RM-70 Vampire k ostřelování civilních cílů v ruském Belgorodu a k zabíjení civilistů, a dokonce už i dětí.

Video 2x na tomto odkazu:

https://aeronet.news/ubehlo-85-let-od-zahajeni-nemecke-okupace-ii-republiky-a-cesi-si-nechavaji-psat-sva-darcovska-jmena-na-drony-ktere-potom-ukrajinci-pouzivaji-k-zabijeni-nejen-ruskych-vojaku-ale-i-civilistu-a-deti/

Celou akci DronyNemesis.cz podle informací na webu zaštiťuje náčelník GŠ AČR Gen. Karel Řehka a náčelník Vojenské kanceláře prezidenta republiky, Gen. Radek Hasala. Dalšími podporovateli projektu je herec Ondřej Vetchý a rovněž i několik českých žoldáků bojujících na Ukrajině. Jedná se tedy o soukromou sbírku pod záštitou náčelníka GŠ AČR a náčelníka Vojenské kanceláře pod prezidentem Petrem Pavlem. Docela by se dala pochopit sbírka na drony několika válečnými podporovateli, ale umisťování podpisů dárců a dalších identifikátorů snadno vedoucích ke ztotožnění osob ze strany ruské generální prokuratury je naprosté šílenství a bezpečnostní hrozba pro dané osoby.

Drony dodávané z Česka jsou Ukrajinci využívány i útokům na civilní cíle uvnitř Ruska. Teroristické údery vyšetřuje na místě FSB

Pokud některý z těch dronů zabije nějaké dítě nebo nějakou ženu, která šla někam na nákup, tak ten dron se v případě sestřelu dostane do rukou vyšetřovatelů FSB, kteří podle identifikátorů na dronu zjistí, odkud dron pocházel. A pokud jsou na dronu české vzkazy, jména a přezdívky, potom FSB předává tyto důkazy generální prokuratuře v Moskvě, oddělení pro mezinárodní pátrání a pomoc.

Tento útvar potom dohledává osoby, které stojí za dronem, kdo ten dron vyrobil, kdo ho zaplatil atd. Umisťovat své podpisy a celá jména a příjmení na zbraně, které někoho zabíjejí ve válce, je vrcholem nejvyšší debility a idiocie, protože pokud na takové zařízení dáte svůj dohledatelný podpis, potom za několik let se vám může stát, že někdo se vám pomstí a třeba vás vyhodí do povětří i s vašim autem.

Někdo se totiž bude chtít třeba pomstít za smrt svého malého dítěte, kterému jste zabili dítě na Donbasu, tedy ne vy osobně, ale dronem, který jste zaplatil a poslal Ukrajincům i se svým podpisem. A ti Ukrajinci potom dron použili k páchání teroru na tržnici v Doněcku nebo v Belgorodu, případně v nějakém jiném ruském městě. Naprosto nemám slov pro lidi, kteří nejen podporují ukronacistický teroristický režim, ale ještě na zbraně, které pro tento režim nakupují, umisťují svá celá jména, asi v naivním domnění, že ruská generální prokuratura a její útvar cíleného pátrání neumí česky.

Po 85 letech se nacismus a fašistické procesy vrátily do ČR

Takhle daleko jsme se jako národ dostali po 85 letech od okupace II. Republiky nacistickou armádou. Taková dlouhá doba přece musela vymýtit veškeré stopy fašismu a nacismu, pomyslel by si člověk. Ale ono je to přesně naopak. Právě proto, že už uběhly více než 4 generace, tak skoro všichni na nacismus a fašismus zapomněli, resp. zapomněli na to, jak se ten fašismus a nacismus pozná a jaké mají projevy. Přesně na to se zapomnělo.

Snímek webu DronyNemesis.cz
Snímek webu DronyNemesis.cz

Pálení knih, zavírání lidí za demonstrace a jiné názory, udávání, dělení populace na ty, kteří jsou pro válku a na ty, které je třeba nejprve zablokovat, potom izolovat, potom internovat a nakonec zlikvidovat. Válka je mír a mír je válka. Dobro je zlo a zlo je dobro. Najednou politici nechtějí mír, ale volají do války a plánují válku. A proč tu válku chtějí?

Protože je znovu namířena proti Rusku, a protože znovu se chystá tažení na Rusko. Chystají se kontingenty zemí NATO k nasunutí na Ukrajinu. A málokdo si uvědomuje, že až ta válka skončí, ruská prokuratura bude hromadně pátrat po těch, kteří podporovali a financovali ukrajinský terorismus. Je to jen otázka času. Pokud někdo umisťuje na drony svá jména, je to velmi prozaické. Proč?

Až skončí válka, přijde dárcům "zúčtování" za drony od ruské prokuratury

Protože ještě jedna skupina osob dělá totéž, že na zbraně a bomby hrdě lepí své podpisy, značky a loga. Ano, teroristické skupiny! Ty totiž chtějí, aby se vědělo, kdo zabíjel. A je neuvěřitelné, že po 85 letech od okupace nacisty najednou máme Čechy, kteří lepí své podpisy na ukronacistické drony, které rozsévají teror v ruských městech mezi civilisty.

Kde se to proboha v těch Češích bere? Odkud se to vzalo? Nebo to máme celou dobu v sobě a pouze komunisté v Československu a ze SSSR to utlumovali po roce 1945? Pro podporu terorismu nesmíme mít žádná slova omluvy! Slušní Češi odmítající válku a podporují mír a spolupráci mezi národy v Evropě, včetně Ruska, odsuzují vyzbrojování Ukrajiny, která po selhání loňské ofenzívy se uchýlila k páchání terorismu proti civilním cílům v Rusku.

Dítě v kočárku šrapnel z rakety Grad vypálené z českého salvového raketometu RM-70 Vampire nepřežilo. Záběr ze školního stadionu v Belgorodu
Dítě v kočárku šrapnel z rakety Grad vypálené z českého salvového raketometu RM-70 Vampire nepřežilo. Záběr ze školního stadionu v Belgorodu

Nejen donátoři, ale i organizátoři sbírky moc dobře vědí, k čemu Ukrajinci zneužívají jejich drony. A pokud to nevědí, pokud nejsou informovaní, pokud sledují jen hnojomety českých mainstreamových médií a neví, jaký teror Ukrajinci s jejich drony provádí na civilních cílech, tak je to zkrátka neomlouvá. Uběhlo 85 let od nacistické okupace II. Republiky.

A najednou vidíme, že ti nacisté jsou zpátky. Znovu vyrůstají noví a s nacisty kolaborující vlajkaři, znovu mládežníci přispívají na válečné úsilí proti Rusku, znovu se dělají sbírky na ozbrojené síly, jenom už ne německé, ale ukrajinské armády. Historie nevzniká nanovo, historie se prostě jen opakuje. Mění se úbory a rekvizity, ale procesy řízení se prostě vrací a opakují se. Už znovu žijeme v éře nacismu a fašistických procesů řízení.

Zdroj: aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!