Odpočítávání kolapsu petrodolaru začalo: jde o záměrný plán

19.03.2022

"Projekt Sandman" popisuje plán, schválený více než 100 zeměmi. Po jeho spuštění všechny signatářské státy se simultánně zbaví dolaru a přestanou jej používat ve vzájemném obchodě.

Status dolaru jako měny, která se mezinárodně jako jediná používá k obchodování s ropou (a mnoha dalším zbožím a komoditami) umožňoval USA přes 50 let bezbřehé tištění peněz a užívání si materiálního blahobytu na úkor všech ostatních.

Vývoj událostí po spuštění plánu

Když dojde k rozhodnutí spustit kolaps, hodnota dolaru a všech aktiv, denominovaných v něm, spadne z večera do rána na téměř nulu. To znamená, že všechna aktiva, jako jsou bankovní účty, dluhopisy, penzijní fondy, státní pokladniční poukázky a další formy investic, budou v podstatě bezcenné z jednoho důvodu, a to, že všechny banky a finanční trhy zmrazí svou činnost.

Jakékoliv úspory, které máte investovány v dolarech a dolarových aktivech, budou na finančních trzích zablokovány. Celá bankovní a finanční infrastruktura pocítí katastrofickou krizi likvidity, což následně povede ke zmrazení všech finančních transakcí.

Krize se s největší pravděpodobností přelije i do nedolarových aktiv, tedy i do eura a ostatních měn. Kreditní a platební karty přestanou fungovat. Bankomaty přestanou fungovat. Bankovní převody budou pozastaveny. Banky přejdou do off-line režimu. Při pokusu dostat se na svůj účet přes internet, obrazovky počítačů lidem v panice zobrazí nápisy o "údržbě".

Kolaps dolaru je záměrný plán na přinucení zbídačených mas přijmout digitální měnu

Uvedený scénář byl precizně naplánován za tím účelem, aby byl každý člověk přinucen akceptovat nový systém digitální měny, který budou řídit ti samí zločinečtí bankéři.

Uprostřed paniky bude lidem přislíben "univerzální základní příjem" a kredity na potraviny (přídělový systém potravin bude striktně vymáhán), ale jen pokud lidé budou používat schválenou digitální peněženku. Ta však bude pod kontrolou týchž kriminálních živlů, které strávily posledních 50 let přiživováním se na dolaru a současném finančním systému.

Zoufalí lidé se podřídí, čímž vymění svou duši (a svobodu) za trochu jídla. Jejich budoucnost bude zničena "finančním systémem pod znakem šelmy", který je už navěky bude držet zotročené a zbídačené.

Když skončí petrodolar, bude následovat rabování

Nelegitimní americká vláda (a podobně i evropské vlády) momentálně pumpují miliardy ničím nekrytých peněz ve snaze ještě naposledy vykrást systém před jeho kolapsem.

(Snad jste si nemysleli, že všechny ty miliardy pomoci Ukrajině skutečně putují na Ukrajinu?!)

Válka Ruska s Ukrajinou je jen zástěrka pro zinscenovaný kolaps a dlouho plánované zničení Ameriky a celého Západu, zatímco zrádci ve vládách si pakují své bankovní účty a za peníze skupují fyzická aktiva, zatímco měny mají ještě nějakou hodnotu.

Když zkolabuje petrodolar a banky zamrznou, téměř okamžitě začne rabování skoro v každém větším americkém městě. Podobně to bude zřejmě i v ostatních zemích. Zavládne totální chaos, kdy zoufalé, bezohledné a nepřipravené masy se budou navzájem napadat při snaze sehnat nějaké potraviny, vodu, zbraně a munici. Kolaps vlády zákona bude překvapivě rychlý a žádná policie ani armáda s tím nic nenadělá.

Relativně bezpečné se stanou jen venkovské oblasti, kde lidé a místní bezpečnostní složky budou spolupracovat na ochraně místních komunit před vlnou uprchlíků a násilných gangů, které se tam začnou přesouvat z měst. Urychlí se vlna úmrtí. Jen pár dní po kolapsu budou miliony lidí v ohrožení života kvůli nedostatku základní sanitace, jelikož města se zaplaví odpadky a fekáliemi.

Bez funkční elektrické sítě zkolabují i ​​veřejné vodovody. Celá města, jako Los Angeles, se "ponoří" do smrtelného nedostatku vody, který se zkombinuje s násilnostmi a bezprávím v ulicích, do kterých se budou bát jít i humanitární organizace.

Závěr

Co Američany (i Evropany) čeká? Masový hladomor, chaos, bezpráví, násilí, nemoci a depopulace. Jak jsme už dříve upozorňovali, čeho se jim nepodařilo dosáhnout covidovými vakcínami, to dokončí ekonomickým kolapsem. Jinými slovy, jde o věci, které spiklenečtí globalisté pro Ameriku (a zbytek světa) chtěli od samého začátku.

Nic z toho není náhoda. Vše je plánováno. Bidenovi, Clintonovi a dokonce i neoconi, jako např. Bush, byli toho součástí od prvního dne. Jedná se o plánovanou demolici Ameriky (a Západu), podobně jako u budovy č. 7 Světového obchodního centra v New Yorku 11. září 2001.

Jaké z toho plyne ponaučení?

Vytvářejte si zásoby (potravin, zboží i hotovosti), snažte se odstřihnout od systému (být na něm co možná nejméně závislý), zakládejte svépomocné komunity pro případ nouze.

Nikdy, ale nikdy a za žádných okolností neakceptujte připravované digitální peníze ani žádné pasy ve smartphonech - ať už "covid pasy" nebo jakékoli jiné pasy, peněženky, elektronické identifikační doklady a podobně. V opačném případě budete navěky zotročeni.

Zdroj: Mike Adams, Natural News, ceskavec.com

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!