Steven Seagal navštívil zničenou zajateckou ubytovnu v Jelenovce

11.08.2022

Během prohlídky zajatecké ubytovny americký herec Steven Seagal dospěl k přesvědčení, že Kyjev nechal zajatce z Azovu zabít raketou HIMARS, protože svědčili proti Zelenskému, který osobně nařídil páchání zločinů proti lidskosti s cílem zasít v ruských vojácích strach, aby nechtěli jít na frontu!

Ruská prokuratura připravuje v tichosti monstrproces s ukronacisty, který se má odehrávat v Doněcku, vrcholem přelíčení má být proces se Zelenským! Není divu, že Zelebuben ztratil nervy a nařídil pozabíjet zajaté Azováky!

Americký herec Steven Seagal, který má již od roku 2016 ruské občanství a je osobním přítelem Vladimira Purtina, navštívil společně se štábem, režisérem a moderátorem Vladimirem Solovjovem zničenou ubytovnu ukrajinských zajatců v Jelenovce a na vlastní oči viděl, k čemu došlo. Podle ruských vyšetřovatelů se ukazuje, že útok raketou HIMARS byl veden na objekt nejen s cílem vyděsit ukrajinské vojáky na frontové linii, ale také aby se nevzdávali, protože rakety HIMARS si je najdou v ruských zajateckých táborech, ale ten hlavní záměr byl likvidace svědků. Zajatí Azováci totiž začali mluvit o tom, jak seděli se Zelenským při jednáních v Polsku a Kyjevě a jak jim vysvětloval, že ruskou armádu je potřeba demoralizovat - a to tak, aby se ruští vojáci báli vstupovat do dobrovolných ruských sborů.

Video: https://aeronet.news/video-osobni-pritel-vladimira-putina-a-americky-herec-steven-seagal-navstivil-znicenou-zajateckou-ubytovnu-v-jelenovce-a-prohlasil-ze-kyjev-nechal-zajatce-z-azovu-zabit-raketou-himars/

Zelenský podle vyšetřovatelů nařídil vybraným členům Azovu, aby prováděli tzv. teatrální zvěrstva s ruskými zajatci, aby to vyvolalo šok na ruských sociálních sítích, aby to otřáslo ruskou veřejností. K těmto činům potom opravdu začalo docházet - podřezávání zajatců, vypichování očí, střílení do kolen, a Zelenský v Kyjevě velitelům Azovu připomínal, aby všechno bylo důkladně natočeno a potom hned publikováno na sociálních sítích, zejména na těch ruských. Když ruská armáda začala obkličovat Mariupol, došlo podle ruských vyšetřovatelů ke změně priorit. Zelenský nařídil přesun elitních bojovníků Azovu z prostoru Charkova a Kyjeva, kde prováděli tato zvěrstva na ruských zajatcích, do přístavu Mariupol, který měli bránit.

Azováci začali mluvit o Zelenském a jeho zločinech

Ruská armáda postupně Mariupol vyčistila, až na jedno jediné místo, na areál Azovstalu, kde se ukryli všichni elitní bojovníci Azovu z celé Ukrajiny. Vladimir Putin tehdy překvapil, že zastavil operaci a nenařídil ani zatopení podzemních katakomb Azovstalu, kde se Azováci dlouhé týdny skrývali. Důvod tohoto Putinova rozhodnutí už dnes víme, protože Kreml potřebovat ty Azováky živé, aby mohli svědčit proti Zelenskému.

Jako živí mají totiž obrovskou hodnotu pro chystaný monstr tribunál, který by se měl konat v Doněcku, ale podle některých návrhů by se prý mohlo místo procesu přesunout do Mariupolu. Na zločinech na příkaz Zelenského se podílely zhruba čtyři stovky bojovníků Azovu, zhruba polovina byla zabita ruskou armádou v bojích, ale zbytek byl zajat v Mariupolu po jejich kapitulaci v Azovstalu. A právě ti byli odvezeni do Jelenovky. Během raketového útoku HIMARS jich v ubytovně zemřelo 50, dalších 70 bylo zraněno.

Steven Seagal v Jelenovce se štábem
Steven Seagal v Jelenovce se štábem

Jejich svědectví před tribunálem přinese šokující svědectví. Půjde nejen o Zelenského, ale i o to, že Azováci ruským vyšetřovatelům popsali jednaní s americkým vojenským atašé na Ukrajině, rovněž budou mluvit i o polské vojenské rozvědce, jak úkolovala Azováky, aby prováděli provokace a zabíjeli Ukrajince v panelácích, potom aby do budovy vystřelili z několika houfnic a na místě potom rozházeli několik fragmentů ruských raket Kaliber, aby z toho bylo obviněno Rusko.

Tohle podle ruských vyšetřovatelů radila polská vojenská rozvědka Azovákům již třetí den po zahájení speciální vojenské operace ruské armády na Ukrajině. Azováci se rovněž vyšetřovatelům Generální vojenské prokuratury RF rozpovídali i o tom, jak Zelenský pohrdá evropskými politiky jako slabochy, kteří na Ukrajinu posílají "zasraný šrot" a očekávají od Zelenského vděk.

Vrcholem monstr procesu má být obžaloba Zelenského, proti němuž budou svědčit Azováci a jejich nahrávky Zelenského na mobilech

Zelenský si podle Azováků stěžoval, že ukrajinští vojáci si mu stěžují z fronty, že poskytnuté zbraně ze Slovenska, České republiky, Polska a zejména z Německa jsou naprostý odpad a šrot, a jediné kvalitní zbraně prý poskytuje Boris (pozn. Johnson) a americké ministerstvo zahraničí. To je zajímavá informace. Ukrajinu totiž nevyzbrojuje americké ministerstvo obrany, jak se dosud myslelo, ale Blinkenova militarizovaná diplomatická administrativa. Všechny tyto informace poskytli Azováci vyšetřovatelům ruské vojenské prokuratury a spousta těch informaci je naprosto převratných.

Zelenský s kokešem pod rty během večerního streamu
Zelenský s kokešem pod rty během večerního streamu

Co je však nejzásadnější, to je podle Solovjova informace vyšetřovatelů, že vrcholní členové Azovu jednali se Zelenským v mnoha případech v Polsku a nikoliv v Kyjevě. To pouze potvrzuje, že Polsko je do války zapojeno více, než se dosud myslelo. Azováci tak mají pro Kreml tisíckrát větší cenu jako živí než jako mrtvoly, protože mají být korunními svědky proti Zelenskému.

Mnozí z nich si totiž pořídili na mobily tajné zvukové nahrávky rozhovorů se Zelenským a ruská prokuratura z těch záznamů chce udělat naprostý a strhující vrchol celého monstr procesu. Na nahrávkách je podle Solovjova "všechno a ještě víc". Válka neskončí kapitulací Ukrajiny, válka skončí až právě tímto monstr procesem, který se stane vyvrcholením celé speciální operace.

Když americké celebrity kvůli ztrátě svobod v USA prchají do Ruska, co to svědčí o stavu Ameriky?

Steven Seagal je osobním přítelem Vladimira Putina a drtivým kritikem úpadku USA a její demokracie, kde svoboda je vyměňována vládnoucí elitou za genderovou, rasovou a sociální totalitu v podobě neomarxistického šílenství, ve kterém Steven Seagal nechce žít. Nedávno prohlásil, že... nechce poslouchat kdejakou přešitou nebinární lesbu, že jeho toxická maskulinita prý ohrožuje genderovou rozmanitost v USA a vede k útisku etnických menšin v důsledku bělošské nadřazenosti, kterou ztělesňují a adorují herci "starých časů...", jako je právě Seagal.

Vůdce DLR Denis Pušilin a Steven Seagal
Vůdce DLR Denis Pušilin a Steven Seagal

Je to paradoxní, ale Ruská federace se stává jediným stále ještě normálním státem v Evropě, kde normalita ještě nezmizela. Je neuvěřitelné, že hvězdy Hollywoodu počátku 90. let, které kdysi propagovaly post-reaganovskou Ameriku a její svobody a ideály, dnes po více jak 30 letech nacházejí svobodu a ideály právě v Rusku, protože v Americe už nic z toho nezbylo.

TV ZVEZDA uvedla, že Seagal byl jedním z řady představitelů, kteří navštívili věznici. "Zástupci médií z Francie, Itálie, Německa, Srbska, Nikaraguy a Severní Koreje se seznámili s důkazy, že úder byl proveden ukrajinskými ozbrojenci a americkými raketami HIMARS, a také na vlastní oči viděli veškerou zkázu na místě tohoto barbarského ostřelování," uvedl zpravodajský web.

Válka dvou světových konceptů

Válka na Ukrajině je ve skutečnosti válkou konceptů. Je to střet dvou tezí, na jedné straně neonacistická snaha o návrat k moci v Evropě po II. sv. válce, vedená USA, a na straně druhé nástupnická země SSSR, jednoho z vítězů II. sv. války. Rusko jako jediné z vítězných mocností si zachovalo normalitu a ochranu tradiční rodiny. Ve všech ostatních zemích vítězných mocností probíhá likvidace a autogenocida tradiční rodiny. Přešívání pohlaví dětí, LGBT indoktrinace, likvidace postavení svazku muže a ženy, likvidace národních států, likvidace národních vlád a zasévání nenávisti mezi lid a vládu tím, že vlády úmyslně týrají své obyvatelstvo, aby vládu nenávidělo.

Vladimir Putin a Steven Seagal
Vladimir Putin a Steven Seagal

A tím aby byl otevřen prostor k nástupu vlády nadnárodní, globalistické. Pouze Rusko tomuto procesu odolává, ale pozor, některé Total Control procesy kopíruje od globalistů, např. vakcinace, covidové pasy a QR kódy svého času. Na to opravdu pozor, Rusko není jednolitý segment vlastenectví, je to obrovský útvar s mnoha tenzory mocenských procesů. Ovšem i s nimi je Rusko pořád normální zemí, kde lidé milují vlast, prezidenta, netrpí zimou, mají co nalít do nádrží aut, mají kde bydlet, mají za co bydlet, mají co jíst a pít, mají normální život. Chtít dnes normální život je prostě na Západě pomalu zločin. Proto je z hlediska procesů řízení logické, že ti, kteří propagovali hodnoty Ameriky koncem 80. let, se dnes stěhují do Ruska.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!