Otevření běloruského frontu je na spadnutí

17.10.2022

Na hranice s Ukrajinou je přesunována běloruská vojenská technika s invazním bílým značením v podobě trojúhelníku!

Ambasády Číny a Egypta v Kyjevě vyzvaly své občany k okamžitému opuštění Ukrajiny a vzápětí se připojily i další ambasády spojeneckých zemí, které mají dobré vztahy s Ruskem! Britská MI-6 v neděli varovala Kyjev, že Moskva chystá kontingent o velikosti 500 000 mužů k invazi na Ukrajinu s cílem svrhnutí kyjevské vlády! Ukrajinský generální štáb žádá po Zelenském, aby spustil 5. vlnu mobilizace, zahrnující i bojeschopné ženy do 35 let věku!

Velká Británie bude pod vodou a v USA porostou hříbky, protože bylo rozhodnuto o likvidaci Zelenského a jeho režimu. Tyto výroky zazněly v posledním pořadu Valerije Pjakina a znovu se jedná o důsledek kroků, které začaly ruským 11. zářím a útokem na Krymský most. Podle posledních informací z Běloruska se chystá otevření běloruského frontu každým okamžikem, a už nejde jen o teoretické odvozování a spekulace, ale máme k dispozici první snímky a fotografie prvních nasunovacích rojů.

Všechna 3 videa na tomto odkazu: https://aeronet.news/otevreni-beloruskeho-frontu-je-na-spadnuti-na-hranice-s-ukrajinou-je-presunovana-beloruska-vojenska-technika-s-invaznim-bilym-znacenim-v-podobe-trojuhelniku/

Běloruské železnice začaly o víkendu nasunovat k ukrajinským hranicím běloruskou vojenskou techniku, která je již vybavena bílým invazním značením v podobě bílých trojúhelníků s taktickými volacími znaky uprostřed. To samé se odehrává na běloruských silnících, kde dochází k přesunům vojenských nákladních aut s tímto značením.

Bělorusko zadrželo teroristy z Ukrajiny, země čelí podle běloruských médií bezprecedentní agresi

Důvodem je ukrajinská agrese proti Bělorusku a zadržení ukrajinských teroristů, kteří o víkendu byli v Bělorusku dopadeni a měli vyhodit do povětří železniční tratě a útočit proti dalším objektům a bodům infrastruktury. Teroristé byli vycvičeni v Polsku a na Ukrajině v rámci programu "Peremoga", což je program běloruské Bílé opozice na svržení Lukašenkovy vlády v Minsku. Instrukce k provedení teroru dostali zadržení sabotéři elektronicky přes chatbota stejného názvu "Peremoga". Ten anonymně úkoluje bojovníky běloruské opozice k útokům proti běloruské státní moci.

Běloruská média stupňují tlak a mluví již otevřeně o ukrajinské agresi proti Bělorusku, protože v neděli byla v Bělorusku rozbita a odhalena diverzní ukrajinská skupina, která byla vyslána do Běloruska kyjevským režimem s cílem páchat terorismus a sabotáže proti Bělorusku. Podle běloruského státního tisku jde o otevřenou agresi ukrajinské junty proti Bělorusku a zajatí teroristé jsou nyní vyslýcháni a prý spolupracují a poskytují informace o pozadí agrese.

Oznámení srbské ambasády v Kyjevě o uzavření zastoupení jen krátce poté, co ambasáda vyzvala své občany, aby urychleně opustili Ukrajinu
Oznámení srbské ambasády v Kyjevě o uzavření zastoupení jen krátce poté, co ambasáda vyzvala své občany, aby urychleně opustili Ukrajinu

Podávají informace o tom, kdo dává rozkazy, odkud pochází řízení s cílem teroristických útoků v Bělorusku a kteří ukrajinští politici okolo Zelenského řídí agresi proti Minsku. Ukrajinská vláda se stala vládou teroristů a musí být odstraněna, zaznělo v neděli z hlavních běloruských médií. Je nepochybné, že otevření běloruského frontu je doslova na spadnutí a Valerij Pjakin má o těchto skutečnostech informace zevnitř Kremlu. A není jediný, kdo dostal informace.

V Bělorusku probíhá celonárodní protiteroristická operace a Ukrajina byla obviněna, že se podílí na teroristické agresi vůči Bělorusku. Čína, Egypt a země SNS vyzvaly své občany k opuštění Ukrajiny

V sobotu před půlnocí středoevropského času vyzvala ambasáda Číny v Kyjevě své občany k okamžitému opuštění Ukrajiny a už předtím v sobotu odpoledne ambasáda Egypta ke stejnému kroku vyzvala také své občany. S výzvami k evakuaci a k urychlenému opuštění Ukrajiny vyzvaly své občany o víkendu i Bělorusko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Turkmenistán, Uzbekistán, Tádžikistán a dokonce i Srbsko. Ve všech případech jde o spojenecké země Ruské federace. Po útoku na Krymský most došlo v Moskvě ke změně procesů řízení. Byly pozatýkány desítky generálů, odhalených jako zrádci, kteří sabotovali speciální vojenskou operaci ve prospěch kolektivního Západu.

Do čela speciální operace byl dosazen generál Sergej Surovikin, který vydal vojskům ruské armády na Ukrajině po délce celé fronty rozkaz, aby se okamžitě "na zimu" zakopali a mají čekat na "kroky ze Severu". Hlavní úder s cílem ukončit válku na Ukrajině přijde podle všeho právě ze severu Ukrajiny a cílem je odstranění současného režimu v Kyjevě, který se útokem na Krymský most transformoval v teroristickou vládu, která představuje hrozbu pro mezinárodní společenství a jmenovitě pro Moskvu a nově i pro Minsk.

Z Běloruska jsou od víkendu hlášeny transporty běloruské vojenské techniky s bílými trojúhelníky jako invazním značením
Z Běloruska jsou od víkendu hlášeny transporty běloruské vojenské techniky s bílými trojúhelníky jako invazním značením

Moskva tedy dala pokyn k odstranění Zelenského vlády v Kyjevě. To je zásadní zlom současné speciální operace na Ukrajině. Povolení k odstranění Zelenského zřejmě musel posvětit jak Ruský židovský kongres, tak i Federace ruských židovských obcí, bez jejichž souhlasu by odstranění Zelenského vlády nebylo možné. A k tomu došlo pouze na základě tlaku v podobě útoku na ruský národní symbol v podobě Krymského mostu.

MI-6 varovala ukrajinský generální štáb, že ruská armáda chystá půlmilionový invazní kontingent ze severu pro svržení vlády v Kyjevě. Zelenský má od útoku na Krymský most nálepku teroristy

V současné chvíli v Bělorusku probíhá tzv. pretext, tedy předehra ke casus belli, tedy k důvodu invaze Běloruska proti Ukrajině, která se stala teroristickým státem, páchajícím agresi proti civilním a vojenským cílům na území Běloruska. Zdroje z Kyjeva hlásí, že britská MI-6 varovala ukrajinský generální štáb, že ruská armáda chystá půlmilionový kontingent, který má vtrhnout na Ukrajinu ze severu s cílem svrhnout kyjevský režim a tím ukončit válku na Ukrajině.

Rozkaz prý vydal přímo nový ruský velitel speciální operace na Ukrajině generál Sergej Surovikin. Zelenský má v Kremlu a v Minsku od útoku na Krymský most nálepku teroristy jako kdysi šéf Talibanu Mullah Umar dostal od Američanů po útocích na dva paneláky v New Yorku.

Zelenský nad stolem plným kokeše…
Zelenský nad stolem plným kokeše…

Nový ruský velitel prý identifikoval důvod protahující se operace, a tím je americká vláda v Kyjevě, která skrze své teroristy u moci v čele s vrchním teroristou Zelenským vede proxy válku USA proti Ruské federaci. Odstraněním těchto teroristů a loutek u moci dojde podle Surovikina k ukončení války, protože bez těchto loutek bude Washington stát před rozhodnutím, jestli jít do války na Ukrajině proti Rusku otevřeně, bez proxy prostředníků v podobě ukrajinské vlády, anebo se USA z Ukrajiny úplně stáhnou, protože nebudou riskovat přímou konfrontaci s Ruskem a hrozbu plné jaderné výměny. Běloruský front bude podle všeho načasovaný v souběhu s americkými volbami do Kongresu, které proběhnou na počátku listopadu.

Běloruský front bude možná úzce navázaný na výsledek amerických voleb do Kongresu

Podle ruských pozorovatelů existuje šance, že by se běloruský front neotevřel v případě, že ve volbách v USA dojde k porážce Demokratické strany a k moci se dostanou Trumpovi republikáni, kteří v současné ekonomické situaci v USA a v době mamutí inflace vidí hlavní problém v obrovském zadlužování a vedení proxy války proti Rusku na Ukrajině.

Ta válka škodí americkému byznysu s Ruskem ve všech oblastech a právě Republikáni chtějí válku na Ukrajině co nejrychleji ukončit. Ne kvůli tomu, že by milovali Putina nebo Rusko, to ani omylem, ale kvůli tomu, že sankce na Rusko zničily tisícům mocných amerických miliardářů a jejich firmám obchody a byznys v Rusku - a to především byznysy surovinové, metalurgické a potravinářské.

Běloruská železnice převáží vojenskou techniku s bílým invazním značením k hranicím s Ukrajinou
Běloruská železnice převáží vojenskou techniku s bílým invazním značením k hranicím s Ukrajinou

Obrovská podnikatelská lobby za Republikánskou stranou chce tyto byznysy zpátky. Proto existuje varianta, že pokud se Republikáni dostanou ke kontrole nad oběma komorami Kongresu, válka na Ukrajině velice rychle skončí, protože vyschne americký zdroj financování a vyzbrojování Ukrajiny.

Podle Dugina je však prý americký vojensko-průmyslový komplex tak silný a mocný v Kongresu, že ukončení vyzbrojování Ukrajiny nenastane ani po nástupu Republikánů k moci, a proto bylo v Moskvě přijato rozhodnutí odstranit kyjevskou vládu jako teroristy páchající útoky proti civilním cílům v Rusku a rovněž i v Bělorusku. Nepovažuji za reálné, že by se s nástupem Republikánů snížila moc amerického vojensko-průmyslového komplexu, který má z války na Ukrajině po ostudném odchodu americké armády z Afghánistánu znovu zlatý důl ze zbrojení do další výnosné války.

Bělorusko a Rusko čelí společně ukrajinskému terorismu na svých územích, což vytváří casus belli pro společnou invazi

Minsk totiž podle všeho půjde do operace na Ukrajině oficiálně pod názvem "protiteroristické operace" s cílem odstranit od moci kyjevský režim stejně, jako totéž prohlašovali Američané v roce 2001 v Afghánistánu, že invaze do země má odstranit v Kábulu od moci Taliban jako teroristickou vládu, které šéfoval Mullah Umar.

Minsk spolu s Moskvou podle všeho použije právě ukrajinskou teroristickou premisu jako pretext pro casus belli a invazi na Ukrajinu s cílem obsadit Kyjev a Lvov.

Podle běloruských analytiků by šlo o dvě fronty, jedna by mířila na odříznutí Ukrajiny od polských, slovenských, maďarských a rumunských hranic s cílem obsazení Lvova a druhý front by měl jediný cíl, obsazení Kyjeva. Jednalo by se podle všeho o 3 křídla útoku na Kyjev, ze severu, ze severovýchodu a ze severozápadu.

Běloruská vojenská technika s invazním bílým značením
Běloruská vojenská technika s invazním bílým značením

Ukrajinský generální štáb v reakci na varování MI-6 již požádal Zelenského o vyhlášení 5. vlny mobilizace, která by měla zahrnovat už i ženy do 35 let věku. 

Pátá vlna mobilizace dokonce ani neexistuje v ukrajinských vojenských plánech, nemají na to žádné předpisy, protože ukrajinská armáda počítala jen se 4 vlnami mobilizace. Mobilizování i mladých žen je důkazem toho, že loutková vláda v Kyjevě má za úkol vést válku Ukrajiny do posledního nejen Ukrajince, ale i do poslední Ukrajinky.

Takové rozhodnutí lze považovat za znak naprostého šílenství, ale rovněž i terorismu, proti vlastnímu obyvatelstvu. Odstranění vlády Zelenského je jedinou možností, jak ukončit válku na Ukrajině. Spoléhat se na změnu zahraniční politiky amerického Kongresu po volbách je totiž nejisté. V Bělorusku se chystá front, který má tuto válku ukončit. Není proto divu, že spojenecké země Ruska vyzývají své občany k urychlené evakuaci z Ukrajiny.

Aktualizace 23:15

Zdroje z Kremlu uvádí, že prezident Vladimir Putin v nejbližších dnech svolá do Kremlu mimořádné zasedání Bezpečnostní rady státu v souvislosti s terorismem Ukrajiny proti Ruské federaci a Bělorusku. Mezi ruskými pozorovateli na sociálních sítích se očekává oficiální spuštění běloruského frontu a změna operace na Ukrajině z čistě vojenské na protiteroristickou operaci.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!