P. C. Roberts: Vakcína zabíjí víc lidí, než covid

19.11.2021

Milí čtenáři,

víme, že americký Národní institut zdraví poskytl finance Univerzitě Severní Karolíny a později i laboratoři v čínském Wuchanu na výzkum toho, do jaké míry - a zda vůbec - má dosavadním způsobem vedené tažení proti covidu smysl.

Víme, že vakcína člověka nechrání. Víme, že do těla každého jedince vpravuje patogen. Víme, že vakcína způsobuje smrt a nemoci. Mluví o tom fakta. Avšak agresivní kampaně za to, aby se všichni lidé nechali "naočkovat" touto "vakcínou", která je daleko nebezpečnější, než sám covid, běží dál. Což je důkazem buď totální nečestnosti či stupidity zdravotnického establishmentu i politických vůdců, či naplňováním kampaně, jejímž cílem je redukovat počet lidí na naší planetě.

Jihoafrický lékař vysvětluje, jak byl upravený vektor (nazývaný virem) a upravená látka (nazývaná vakcínou) vytvořena s cílem redukovat světovou populaci.

Tento doktor říká, že jakmile si uvědomíte, jak vypadá herní plán současného tažení proti covidu, dává opačný účinek a smysl současného proticovidového protokolu na lidské zdraví. Mají v úmyslu zabít většinu z nás? To je úloha tzv. hrotového proteinu ve "vakcíně".

Všimněte si, že jsou to právě ti zdravotničtí pracovníci, kteří na vlastní oči spatřili účinky "vakcíny" na lidech, a dnes raději opouštějí svá zaměstnání, než aby se sami nechali též naočkovat.

Všimněte si, že zdravotnické úřady západního světa nijak neznepokojuje, jak se shora uvedený fakt promítá do dramatického zeštíhlení celého tamějšího zdravotnického personálu. Což naznačuje, že jihoafrický lékař své tvrzení o skutečném poslání "vakcíny" zřejmě nepřehání.

Všimněte si faktu, že italské zdravotnické úřady poté, co dosavadní seznam italských obětí covidu omezily na ty mrtvé, kteří zemřeli skutečně jen na covid (a ne na rakovinu, infarkt, mrtvici atd.), zredukovaly dosavadní oznámený počet osob, zemřelých na covid, z 130 000 na 3 783. Tzn. že původně zveřejněný počet zemřelých byl 32,5 krát vyšší.

Nejnovější údaje Úřadu národní statistiky Spojeného království říkají, že lidé, kteří byli proti covidu očkováni už dvakrát, umírají z nejrůznějších příčin šestkrát častěji, než osoby neočkované.

Covidová pandemie se tedy ze všech úhlů jeví jako hoax. Jaký je tedy její smysl?


Zdroj: outsidermedia.cz, autor článku: Paul Craig Roberts

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!