Peníze na zabíjení Rusů na Ukrajině jsou pro USA nejlépe utracené 

29.05.2023

Americký senátor Lindsey Graham při rozhovoru se Zelenským vyrobil mezinárodní skandál a již se dočkal zahájení vyšetřování ze strany ruské prokuratury! Senátor tím přiznal přímé zapojení USA do války proti ruské armádě na Ukrajině!

Erdogan vyhrál druhé kolo voleb a zůstane tureckým prezidentem dalších 5 let! Americký plán na vytvoření tureckého Anti-Ruska se zatím odkládá!

Americký senátor Lindsey Graham při návštěvě Kyjeva se postaral o mezinárodní skandál. Výrok vysokého amerického senátora je tak přiznáním, že USA vynakládají účelově peníze nikoliv jen na pomoc Ukrajině, ale přímo na zabíjení Rusů.

Není proto divu, že šéf vyšetřovacího výboru Alexander Bastrykin nařídil zahájit trestní řízení kvůli rusofobním prohlášením amerického senátora Lindseyho Grahama. Je to další potvrzení toho, že peníze poskytované z USA Ukrajině nejsou primárně motivovány snahou o pomoc Ukrajině, ale jde o snahu zabíjet Rusy. Z právního hlediska již nejde o finanční pomoc nezúčastněné země, ale o přímé zapojení USA do zabíjení ruských vojáků a obecně Rusů.

Video: https://aeronet.news/video-penize-poskytnute-na-zabijeni-rusu-na-ukrajine-jsou-nejlepe-utracene-penize-pro-usa-americky-senator-pri-rozhovoru-se-zelenskym-vyrobil-mezinarodni-skandal-a-lindsey-graham-se-jiz-dockal/

Návštěva amerického senátora přišla v podstatě týden poté, co došlo k pádu Bachmutu a Kyjev potřebuje ujištění a podporu od amerických sponzorů, že nedojde k zastavení finanční pomoci, a to zejména poté, co došlo ke zmizení náčelníka generálního štábu Ukrajiny Valerije Zalužného, přičemž kyjevský režim se snaží jeho nepřítomnost maskovat různými podvrženými fotografiemi a videi vyrobenými umělou inteligencí, která umí pohybovat statickým obličejem z obrázku.

Ukrajina je zcela závislá na americké finanční pomoci, a pokud by došlo k zastavení financování z USA, ukrajinská fronta by se úplně položila. Video pouze potvrzuje, že americký Deep State se stále drží a i přes těžkosti se státním rozpočtem doma v USA je připraven sypat peníze na Ukrajinu, a to tak dlouho, dokud to půjde a dokud to nebude v USA vadit jiným plánům Deep State, zejména během volební kampaně Joe Bidena, který bude v roce 2024 znovu kandidovat.

Američané se už ani nesnaží tvářit, že jejich cílem není ani tak pomoc Ukrajině získat zpátky svá území, ale jde především o destabilizaci vlády Vladimira Putina v Rusku, a toho se má dosáhnout zabíjením Rusů pomocí Ukrajinců, a to všemi prostředky, vojenskými na Ukrajině a teroristickými v Rusku. To je hlavní účel amerického angažmá na Ukrajině a Zelenský to zřejmě stále nepochopil, což je naprosto zjevně vidět z toho krátkého videa.

Zatímco Zelenský mluví o svobodě Ukrajiny, Graham mu na to odpovídá, že během toho usilování o svobodu umírají Rusové, což jsou pro Američany nejlépe utracené peníze. Všimněte si, že Graham nehnul ani brvou, když to řekl, protože mu bylo jasné, že Zelenskému to nedojde. Ukrajinci nejsou tudíž placeni z USA za to, aby osvobodili svoji zemi, ale aby zabíjeli Rusy! Takový je vzkaz z Washingtonu do Kyjeva.

Lindsey Graham a Volodymyr Zelensky v Kyjevě
Lindsey Graham a Volodymyr Zelensky v Kyjevě

Ukrajina se transformovala do Anti-Ruska za pouhých 8 let

Ukrajina se za pouhých 8 let od roku 2014 transformovala do Anti-Ruska a podobně to potkalo i Českou republiku po pádu Nečasovy vlády v roce 2013, kdy tehdy premiér Petr Nečas jednal v Moskvě v přátelském duchu o dostavbě Temelína, ale dnes po 9 letech je z ČR nepřátelský stát na seznamu Ruské federace, kde jsou Češi společně s Američany. Tak krátká doba stačila Američanům na transformaci zemí Evropy do modelu Anti-Ruska.

Není divu, že stejný proces se připravoval i pro Turecko. V neděli tam skončilo druhé kolo voleb a Recep Tayyip Erdogan obhájil svůj mandát a bude prezidentem dalších 5 let. Bylo to ale těsné, přičemž za těch 5 let už bude dost pravděpodobně všechno jinak. V Turecku vyrůstá mladá a pro-liberální evropská generace, která chce integraci do EU se všemi deviačními procesy, kterými se EU pyšní, genderového přešívání dětí až po konzumaci červů a cvrčků namísto masa.

Erdogan vyhrál druhé kolo voleb a zůstane prezidentem dalších 5 let

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan oznámil své vítězství poté, co ve druhém kole voleb porazil svého protikandidáta Kemala Kiličdaroglua. Erdogan označil volby za "svátek demokracie" a poděkoval "každému členu národa" za to, že mu dal svůj hlas. "Druhé kolo prezidentských voleb jsme dokončili s přízní našeho lidu," řekl Erdogan v neděli večer davu svých příznivců v Istanbulu.

"Budeme zemi vládnout následujících pět let. Dá-li Bůh, budeme hodni vaší důvěry, stejně jako jsme jí byli posledních 21 let." Erdogan je od svého zvolení premiérem v roce 2003 mimořádně dominantní postavou turecké politiky. Po třech po sobě jdoucích premiérských funkčních obdobích následovala od roku 2014 dvě prezidentská období a po nedělním vítězství se tento konzervativní král chystá nastoupit do třetího období.

Recep Tayyip Erdogan oznamuje před svými fanoušky své vítězství ve volbách
Recep Tayyip Erdogan oznamuje před svými fanoušky své vítězství ve volbách

Po sečtení více než 99% hlasů vedl Erdogan v době svého projevu nad Kiličdarogluem v poměru 52,07% ku 47,93%, uvedla agentura Türkiye Anadolu. Ačkoli volební komise v zemi zatím vítěze nevyhlásila, Kiličdaroglu nemá šanci náskok snížit.

Erdogan porazil Kiličdaroglua v prvním kole hlasování 14. května, když získal 49,5% hlasů oproti 44,8% hlasů svého vyzyvatele. Protože však ani jeden z kandidátů nezískal nadpoloviční většinu hlasů, bylo vyhlášeno druhé kolo voleb, z něhož byl vyřazen kandidát na třetím místě Sinan Ogan, který získal 5% hlasů. Ve svém nedělním projevu Erdogan prohlásil všech 85 milionů občanů Turecka za "vítěze".

Transformace Turecka do neoliberálního státu s anti-ruským programem se odkládá

Erdoganovo vítězství ještě nebylo uznáno americkými ani západoevropskými protějšky, ale prezident obdržel gratulace mimo jiné od Maďarska, Srbska, Ázerbájdžánu, Kataru a Palestiny.

Porážka Kiličdaroglua je velkým zklamáním pro Deep State, protože se nepodaří transformovat Turecko do Anti-Ruska pomocí modelu, použitého v Evropě po roce 2014. Rovněž se nepodaří nastartovat v Turecku proces Satanovy synagogy, tedy genderové deviace, štvaní dětí proti rodičům ve školách, unášení dětí, lobotomizace médií k podpoře homosexualismu a další procesy, kterým Erdogan brání a nedává jim v Turecku šanci na průchod do procesů řízení.

Zásadním pilířem síly Erdogana jsou turecká média, která se dosud nepodařilo Satanově synagoze ovládnout, na rozdíl od zemí neoliberální Evropy. Turecká média jsou stále silně národovecká a vlastenecká, přičemž těch liberálních a pro-evropských je stále v Turecku znatelná menšina, i když ve srovnání s dobou před 10 lety se situace dramaticky změnila a liberálních plátků je v Turecku stále více a více.

Turecko je zkrátka svým založením konzervativní stát, ale pozor, to platilo kdysi i o Velké Británii a dnes je z ní deviantní a neoliberální experiment, kde si Britové nechali za bílého dne ukrást národ přistěhovalci, a zdůrazňuji, že ne přistěhovalci z Evropy, ale z islámského světa, z Pákistánu, Afriky, ze zemí Magrebu. Starostou Londýna je Pákistánec a muslim. Premiérem země je Ind.

Britové přišli v procesu degenerativního rozvratu vlastního národa o svoji zemi, a totéž hrozí zemím střední Evropy

Multikulturní destrukce zdegenerované Británie je dokončena. Nově příchozí řídí politiku a procesy. A pokud se někdo směje Britům, měl by se přestat smát. Proč? Protože v ČR už platí tato realita: Češi, vy nestát tady a uvolnit místo pro nově příchozí! Slava Ukraini! A k okradení důchodců a zvýšení daní a odvodů je potřeba ještě větší odvaha! Ať žije Fiala! K nákupu transportérů a tanků za 110 miliard korun v době mamutího deficitu je potřeba silná odvaha!

Čechům hrozí jako Britům, že skončí ve vlastní zemi! Už je bude řídit někdo jiný. Bylo by hezké mít Evropu normální, ale místo toho je nastartován proces akutní degenerace. Brzy už si bez dovolení a souhlasu cizinecké vlády ani nezapnete web, který máte rádi. Režim vám dovolí přístup jen na prověřená režimní média. A věřte mi, funguje to.

Kdo nově vládne Čechům? Tato fotografie dává nejvýstižnější odpověď
Kdo nově vládne Čechům? Tato fotografie dává nejvýstižnější odpověď

Měsíc od měsíce je pro nás těžší udržet naše servery v provozu, lidem dochází peníze, inflace jim likviduje úspory, stát jim zvedá daně a odvody, penzistům se kradou valorizace a alternativním médiím klesá spolu s tím i finanční podpora. Měsíc od měsíce je to horší, lze to sledovat nejen u nás, ale i na dalších alternativních serverech, kde klesá podpora, protože lidé prostě nemají peníze, zatímco provozovatelům alter webů náklady stále stoupají v důsledku inflace a zdražování.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!