Petr Štěpánek: Jak dlouho si to ještě necháme líbit?

21.04.2022

Jako by nestačilo, že koalice bruselské pětky nezákonným způsobem protlačila nouzový stav, jako by nestačilo, že Fialova vláda protiústavní cestou zavedla cenzuru, jako by nestačilo, že nás vládní šílenci, aniž k tomu mají mandát od občanů, zatahují do války.

"Teď si ještě tihle fialoví bolševici přisvojili právo rozhodovat o tom, jaký je jediný správný názor na ukrajinskou válku, a pokud si dovolíte říkat něco jiného, ženou vás před soud nebo vyhazují z práce," píše na facebooku Petr Štěpánek.

Jak dlouho si to ještě necháme líbit? Listina základních práv a svobod, článek 23: "Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny."

Vybrané komentáře:

  • Mně můžou vlézt na hrb, slušně řečeno, já mám svůj názor a ten je v naprostém rozporu s jejich. Říkat si budu, co si myslím úplně stejně, jako za mlada, starou lvici novým kouskům nenaučíš! Nebála jsem se tehdy a na stará kolena se to nehodlám učit!
  • Teď na mě padnul čistě letmo jeden titulek: ANKETA Rozhodnutí o ukončení nákupu plynu a ropy z Ruska žádají signatáři petice, kterou mimo jiné podepsala i někdejší ombudsmanka Anna Šabatová, politici Jan Ruml či Petr Pithart nebo dokumentaristka Olga Sommerová. Podle signatářů platby za dodávky plynu a ropy z Ruska financují válku na Ukrajině, vraždění civilních obyvatel, bombardování nemocnic, celých měst i skladů potravin... už jen přečtením jmen těch signatářů, kteří nás tak ochotně hodlají poslat do jeskyní, mi naskočila husí kůže. A pak se divme.
  • Přesně řečeno. A národ mlčí. S kým mluvím, tak je minimálně rozladěn, bez chuti, ne-li na.sr.án do ruda. Vztek střídá apatii. A když si vzpomenu, kolik lidí se nechalo zmanipulovat chvilkařema. Tedy jedním nastrčeným nedoučeným knězem a pár béčkových héreček a vlastně nešlo vůbec o nic. A teď?! Ústava v troskách, zákony pro legraci, ekonomika na roky zdevastovaná a mraky lidí, se kterými nikdo neví, co bude, protože naše školské, zdravotní, sociální systémy jsou léta drženy těsně nad propastí.
  • Novodobí bolševici s fašistickými praktikami drží pevně otěže, Petře. Oni vědí, že musí. Protože když je teď v dnešním politickém chaosu někdo sesadí, budou muset zmizet za kopečky, protože by to tady, po tom, kam to za těch 6 měsíců dovedli, nepřežili.
  • Listina základních práv a svobod, článek 23, naší vládu vlastizrádců nezajímá, navíc předpokládají, že občané tuto "Listinu" NEZNAJÍ !!!

Zdroj: infokuryr.cz/n/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!