Nestojím na straně Ukrajiny!!!

20.02.2022

Naše vláda se předhání v prohlášeních, jak ČR pevně stojí na straně Ukrajiny. Pravda je ale taková, že zdaleka nemluví za všechny občany - podle mně, dokonce ani za většinu - České republiky. Za sebe prohlašuji, že NESTOJÍM PEVNĚ NA STRANĚ UKRAJINY!!!

Manipulace prozápadních (tedy proamerických) médií je masivní. Již od roku 2014 vykreslují Rusko jako světové "zlo číslo jedna". Důvodem je to, že Rusko nedovolilo, aby se po kyjevském převratu v roce 2014 zmocnili pučisté vlády na Rusy obývaném autonomním Krymu, a tamní přístav nepředali "na talíři" americkému vojenskému loďstvu.

Pro ty, kteří neustále Rusku předhazují Budapešťské memorandum, podotýkám, že Ukrajinu rozdělil sám Kyjev po neústavním puči na přelomu let 2013 a 2014.

Rusové nemohou za to, že pučisté v Kyjevě svrhli násilím prezidenta a vládu, kterou volila celá Ukrajina, včetně Donbasu a Krymu. Pučisté, které nikdo, nikdy, ničím nezvolil, se pak domáhali vlády v celé zemi, ačkoli k tomu neměli žádný mandát.

To Majdanisté rozdělili Ukrajinu, nikoli Rusové. Nechápu, že tato fakta, může ještě někdo popírat!

Ukrajina navíc od samého počátku nedodržuje dohodnuté Minské dohody, které jsou schválené i rezolucí Rady bezpečnosti OSN pod jednacím číslem 2202. Kyjev však odmítá jednat z vůdci Doněckých republik a udělit jim zvláštní status, i když se k tomu zavázal!!

Rusko opravdu nestojí o válku s národem, s kterým má dlouhou společnou historii, a který hovoří téměř stejným jazykem a vyznává stejnou víru. Rusové jen nemohou ignorovat to, že v Kyjevě nyní sedí vláda, adorující Hitlerova pohůnka Stefana Banderu a páchající genocidu na rusky mluvících občanech na Donbasu.

To, co nyní probíhá na Donbasu, se neděje týden nebo měsíc, ale již 7 dlouhých let. Po celou tu dobu Ukrajinci sporadicky ostřelují města a vesnice, patřící pod obě separatistické republiky, které po kyjevském puči odmítly poslušnost nikým nezvoleným lidem, kteří svrhli legitimně zvoleného prezidenta a vládu.

Střely vypálené za těch dlouhých 7 let zabili v obou republikách již 147 malých dětí, z toho 49 děvčátek. Dalších 363 malých dětí mělo to "štěstí", že je ukrajinské miny a granáty "pouze" navždy zmrzačili.

Takže vězte, že já opravdu nikdy nehodlám žádným způsobem stát na straně Ukrajiny, dokud tam budou vládnout lidé, adorující Banderu a vraždící malé děti jen proto, že si někdo dovolil jít vlastní cestou poté, co Majdanisté v Kyjevě svým pučem rozbili Ukrajinu.


Zdroj: Ladislav Kašuka, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!