Tenisté mají zdravotní problémy kvůli vedlejším účinkům vakcín

13.01.2022

Plně očkovaný gruzínský tenista vzdal zápas na okruhu ATP poté, co při každém úderu raketou nemohl popadnout dech! Doktorovi potom přiznal, že se to nepodobá astmatu, protože lapá po dechu jen při tělesné námaze! Hráč měl typické příznaky hypoxie a poruchy transportu kyslíku v hemoglobinu, což je velice rozšířený vedlejší účinek roztoku Pfizer!

Evropská agentura EMA tomu dala úplnou "korunu", když svolala tiskovou konferenci a varovala, že velmi časté očkování boostery může ohrozit přirozenou imunitu! Jak se potom může někdo divit Djokovičovi, že si nechce vstříknout vakcínu!

Vakcíny začínají páchat škody a mnoha lidem to pomalu začíná docházet. Rozsah škod, způsobený masovým očkováním, dosáhne zřejmě nevyčíslitelných hodnot, zejména na lidském zdraví a životech.

Dojde ke zničení kariér mnoha sportovců, ale i zpěváků a všech lidí, u kterých během práce dochází ke zrychlování srdečního tepu, a tím pádem oběhu krve a potřeby vyššího čerpání kyslíku do orgánů. Dostali jsme odkaz na děsivé video a událost, ke které došlo již před několika dny. V australském Sydney právě probíhá ATP Cup a během jednoho zápasu došlo k dalšímu kolapsu sportovce během náročného fyzického výkonu.

Gruzínský tenista Nikoloz Basilashivili hrál proti Stefanosovi Tsitsipasovi, když si během gemu vyžádal zdravotní pauzu a po několika minutách zápas skrečoval. Gruzínský hráč uvedl, že po každém úderu tenisovou raketou nemůže popadnout dech.

Přestože se snaží a pokouší zhluboka dýchat, tak mu to prostě nejde. Čím více se snaží dýchat, tím je to horší. Ruchové mikrofony přinesly zásadní útržky z rozhovoru s lékařem, ze kterých vyplynulo, že nejde o problémy s astmatem, ale je to něco jiného a navíc se to zintenzivňuje. Když se lékař sportovce ptal, jestli si pamatuje, jaké bral léky, tak mu odkýval, že ano, ale když se ho ptal, jestli je to podobné astmatu, tak zavrtěl hlavou, že ne. Tenista totiž vysvětloval, že dýchat může normálně, pokud je v klidu, ale že se nemůže nadýchnout zhluboka.

Tenista se nemohl hluboce nadechnout

Při tenisu je logicky nezbytné zhluboka dýchat, protože svaly potřebují obrovské množství okysličené krve, aby se tělo mohlo na kurtu pohybovat a aby hráč měl sílu na údery raketou. Tyto projevy - pokud někdo začne mít problémy s hlubokým dýcháním, zatímco mělké dýchání mu nečiní problémy - jsou způsobené krevní hypoxií v důsledku účinků očkovací látkou na krevní hemoglobin. Spike proteiny z vakcíny Pfizer napadají krevní buňky, poškozují hemoglobin, tedy červené krvinky, a ty nejsou schopny na sebe vázat kyslík a zajišťovat jeho transport k orgánům a do tkání. Tento transport je omezený.

Ve výsledku to potom vypadá tak, že hemoglobin při nízkém srdečním tepu zvládne zásobovat kyslíkem orgány, protože snížená transportní kapacita hemoglobinu na to postačí. Jenže jakmile si majitel těla nahoře v hlavě usmyslí, že začne sportovat, nebo se rozčílí, emocionálně se rozruší, nebo se dostane do stresu, do vypětí - prostě kdykoliv se navodí stav, že srdce začne rychleji pumpovat krev - potom se začnou dít hrozivé věci. Rychlejší tep v těle znamená, že nějaký váš orgán potřebuje okamžitě mnohem větší objem kyslíku než obvykle. Buď je to mozek, nebo svaly, tkáně, nebo játra, nebo jakýkoliv jiný orgán.

Hemoglobin musí tedy na sebe navázat v plicních sklípcích více kyslíku a transportovat do orgánu, který tento kyslík potřebuje. Jenže do toho přijde na scénu vakcína Pfizer a začne řádit jako "černá ruka". Spike proteiny z vakcíny způsobují v hemoglobinových buňkách katastrofu, poruchu funkce. Hemoglobin totiž přestane po napadení spike proteinem mít schopnost vázat na sebe kyslík. Čím více hemoglobinových buněk je napadeno, tím je projev této hypoxie horší.

Vakcína Pfizer podle všeho vyvolává syndrom selhání transportu kyslíku v hemoglobinu

Projevuje se to potom tak, že vykonáte pár náročnějších a namáhavějších pohybů a najednou se vám začne motat hlava. To je první signál, že mozek nemá kyslík. Je to způsobeno tím, že hemoglobin odevzdá většinu kyslíku svalům, ale už nezbývá kyslík pro mozek. Ten okamžitě vydá povel k zastavení námahy, aby se člověk přestal namáhat a zklidnil se. Tím si mozek vynucuje, aby se kyslík přednostně dostával jemu a ne do svalů. Právě v této chvíli nastává tzv. kompenzace.

Mozek dá povel k hlubším nádechům a k většímu okysličování krve. Jenže spike proteiny z vakcíny zabraňuji hemoglobinu tomuto transportu. Vzniká tak děsivá situace, kdy se člověk zhluboka nadechuje, ale mozek pořád a pořád bije na poplach a hlásí, že to nefunguje a nepomáhá, a že pořád nemá dostatek kyslíku. Člověk cítí, že nádechy nepomáhají a kyslík se do mozku nedostává. Je to nebezpečný a děsivý stav, který připomíná umírání.

Jak nám vysvětlil kolega lékař, při umírání člověka to probíhá tak, že hemoglobinové buňky těsně před smrtí přestanou přenášet kyslík. U umírajícího člověka se to projeví tak, že těsně před skonáním otevře ústa a zalapá po dechu. To je způsobené tím, že hemoglobin do mozku už nedopravil žádný kyslík. Plíce přitom fungují, srdce funguje, ale hemoglobin těsně před smrtí se jakoby "vypne" a přestane na sebe vázat molekuly kyslíku. Přesně tyto projevy způsobuje vakcína Pfizeru u sportovců a u lidí při vysokém fyzickém nebo emocionálním výkonu, kdy srdce začne pumpovat a potřebuje mnohonásobně větší objemy kyslíku. Vzniká tím nebezpečná hypoxie. Jedinou obranou je okamžité uklidnění a snížení tělesné nebo emoční zátěže. 

Po vysoké námaze potřebuje tělo ještě několik minut pumpovat krev s kyslíkem naplno, takže hrozí, že člověk zkolabuje a zemře, i když už je na lavičce, ale je zkrátka pozdě. Důležité je podle lékaře nepodcenit první příznaky v podobě závratí a podivných myšlenek o ohrožení života a strachu ze smrti, které se okamžitě v mozku začnou přehrávat jako první a nejvyšší varování. Pokud vás toto někdy potká, nepodceňujte tento pocit, je to nejvyšší poplach, jakým vám mozek říká, že jste v ohrožení života. Gruzínský tenista to tentokrát přežil, ale musel skrečovat zápas. Nekonečné očkování už začíná pomalu vadit i regulátorům.

Evropská EMA varovala před častým očkováním boostery, může to poškodit přirozenou imunitu

Evropská EMA ve středu svolala tiskovou konferenci, kde se děly věci. Marco Cavaleri, vedoucí oddělení vakcinační strategie Evropské agentury pro léčivé přípravky (EMA), varoval před častým podáváním boosterů, protože ohrožují odezvu přirozené imunity. Pokud se bude očkovat každé 4 měsíce, může to vést k poruše imunitní odezvy. Jenže Cavaleri neřekl, že v Německu se už uvažuje, že se bude očkovat každý měsíc a farmaceutické firmy posílají politikům neustále podněty ke zrychlení očkování.

EMA doporučuje, aby se mezi dávkami dělaly delší pauzy, minimálně 9 měsíců až 1 rok, jenže to už je dávno mimo realitu. Politika je dnes nadřazena zdraví a zdravému rozumu, snaha očkovat lidi boostery bude zrychlována, aby se lidé očkovali každé 2 - 3 měsíce a některé profese, jako třeba lékaři, dokonce každý měsíc. Některým lékařům to dokonce již naznačuje vedení nemocnic. Očkování každý měsíc vám přirozenou imunitu zabije a zničí. 

Varovat před vakcínami a boostery ze strany EMA po 2 letech je už jaksi pozdě, v Německu se zvažuje u lékařů očkování každý měsíc

Lidé v EMA se konečně probudili, ale už je pozdě. Big Farma ovládá hysterická média a politiky natolik dokonale, že nějaké rozhodnutí EMA nikdo nebude reflektovat. Dokonce je možné, že vedení EMA bude za tu tiskovku za čas vyměněno. Kanadská provincie Québec chce zavést novou daň pro neočkované osoby, které odmítají vakcínu z přesvědčení a nikoliv z důvodů zdravotní kontraindikace. Protože lidé jsou přeprogramováni a zdegenerováni, už nemají sílu, ani odvahu a ochotu se bránit.

V Česku umírají v nemocnicích lidé a lékaři jim odmítají podat ivermectin, přestože umírajícímu člověku ten lék nemůže ublížit, naopak může mu jenom pomoci. Přesto nemocnice lék pacientovi nepodají, protože ze shora přišel zákaz od farma firem. Lékaři potají předepisují pacientům v Česku tento lék, potají, pod rukou, aby se to nikdo nedozvěděl. Lidé totiž nesmí vědět, že existuje vůbec nějaký lék. A už vůbec ne, že je levný a bez vedlejších účinků. 

Ženská dvojka světového tenisu je po očkování na odpis, nefungují jí svaly v těle, nefunguje dýchání. Po zápase se rozplakala

Zdaleka nejde jen o gruzínského tenistu, který nemohl dýchat. Světová dvojka ženského tenisu, běloruská tenistka Aryna Sabalenková, je po dvou dávkách roztoku Pfizer tak slabá, má tak ochablé svaly, že nemá sílu v rukách, musí podávat spodem a před 2 dny prohrála v australském Adelaide s až 93. hráčkou žebříčku WTA.

Po zápase se rozplakala. Všichni se ptají, co se děje s ženskou světovou dvojkou, která v zápase podávala míčky na servisu jako školačka, jako malé děcko, a to tak lehce, že některé z nich ani nedolétly k síti. 

Sabalenková se po prohraném zápase s 93. hráčkou světa rozplakala, protože její tělo jí nedovoluje po očkování hrát vrcholový tenis.
Sabalenková se po prohraném zápase s 93. hráčkou světa rozplakala, protože její tělo jí nedovoluje po očkování hrát vrcholový tenis.

Sabalenková však mlčí a bojí se promluvit. Jediné slovo proti vakcíně Pfizeru by znamenalo konec kariéry, nálepku hoaxerky a hlavně odchod jejích sponzorů, globálních sponzorů. Proto tenistky i tenisté, až na Djokoviče, mlčí a drží jazyk za zuby. Není třeba mluvit, stačí se dívat na jejich hru. Takovýto teror je možný jen kvůli tomu, že tyrani vědí, že zezdola nepřijde odpor. Mezi občany i mezi hráči vrcholových sportů totiž platí 3. fáze adaptace - tj. ustupování covidismu, kolaborování s covidismem a přijetí covidového věku jako nové éry společenské reality. 

Útoky na Djokoviče jsou symbolem posledního vzdoru svobodných lidí a svobodného světa, a navíc světa Slovanů. Připojte se k nám, ke vzdoru a odporu, pokud jste ještě nepodlehli.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!