Lancet: covidové vakcíny spouštějí kaskádovité selhání imunity

19.12.2021

Nová studie, publikovaná v medicínském časopise The Lancet, naznačuje, že čím více vakcín proti onemocnění covid-19 člověk dostane, tím rychleji jeho tělo podlehne syndromu, podobnému AIDS, nazývanému také VAIDS (tj. vakcínami vyvolaný syndrom imunitního deficitu).

Syndrom VAIDS se projevuje hned po první dávce vakcíny a experti se obávají, že každá další "posilovací" dávka proces ztráty imunity jen urychlí.

Vědci porovnávali zdravotní stav očkovaných a neočkovaných lidí ve Švédsku po dobu 9 měsíců. Každá skupina zahrnovala přibližně 1,6 milionu účastníků studie. Zjistilo se, že plně naočkovaní lidé mají proti onemocnění covid-19 jen minimum ochrany - a i to jen po velmi krátkou dobu, maximálně 6 měsíců. Po této době klesá nejen uměle vyvolaná imunita proti covidu, ale také celková přirozená imunita. Očkovaní lidé tak zůstávají bez jakékoli ochrany proti jakékoli infekci stejně, jako je tomu při onemocnění AIDS.

Naopak neočkovaná skupina si udržuje přirozenou a trvalou imunitu, protože jejich těla nebyla zasažena hrotovými proteiny a dalšími toxickými chemikáliemi z vakcín, které týden za týdnem, kousek po kousku ničí imunitní systém.

Objevuje se zvýšený výskyt případů myokarditidy a dalších postvakcinačních onemocnění, která v případě rychlého rozvinutí vedou ke smrti a v případě pomalého rozvinutí k chronickým chorobám.

Vakcíny proti covidu spouštějí kaskádovité selhání imunitního systému

Je důležité mít neustále na paměti, že vakcíny proti covidu ve skutečnosti nejsou vakcínami v tradičním slova smyslu, ale experimentálními genovými procedurami. Reálně dělají to, že vybudí buňky v celém těle k produkci malé části viru SARS-CoV-2, zvané hrotový protein.

Již dlouho upozorňujeme na to, že tyto vakcíny dělají z těl lidí chodící fabriky na toxické proteiny, na což organismus reaguje tvorbou protilátek. Uvedený proces má však vážné problémy, vedoucí k degradaci kapacity a funkcí lidského imunitního systému.

Vakcíny učiní lidi závislé na vakcínách, což znamená, že budou odkázáni na pravidelné posilovací dávky, protože jejich imunita bude natrénována pouze vůči velmi malé části mutujícího viru.

Australský ministr zdravotnictví Dr. Kerry Chant doslova řekl, že covid už s námi bude navždy a lidé by si měli zvyknout na to, že se budou proti němu očkovat donekonečna. Půjde tedy o pravidelný cyklus očkování a přeočkování.

Další věcí je to, že tyto vakcíny vůbec nebrání přenosu infekce v horních cestách dýchacích. Právě tam vykazují očkovaní lidé nejvyšší virové nálože, což z nich dělá obávané super-šiřitele viru a nebezpečí pro společnost.

Bývalý reportér New York Times Alex Berenson varuje, že covidové vakcíny mohou vyvolat nekonečnou a nekontrolovatelnou autoimunitní reakci na hrotový protein. To pak povede k vlně protilátek, zvaných antiidiotypové protilátky (Ab2s), které ničí tělo i dlouho poté, co se z něj odstraní ať už viry SARS-CoV-2 nebo hrotové proteiny, vyprodukované tělem po očkování. Čili nejen virus, ale i samotné hrotové proteiny mohou vyprodukovat druhou vlnu protilátek, čímž přemodulují prvotní imunitní odezvu a tím zničí i původní protilátky.

Švédská studie je dalším dílkem do mozaiky, vypovídajícím o nebezpečnosti a smrtelné povaze vakcín proti covidu-19. Za všech okolností se jim proto vyhněte a nepodlehněte stupňujícímu se tlaku vlád na povinné očkování! V případě, že nakonec dojde na zavedení povinného očkování proti covidu-19, ze strany státu se to bude rovnat vyhlášení občanské války, pověstnému výstřelu z Aurory na Zimní palác. Potom už půjde doslova o holý život a každý občan bude mít nezpochybnitelné právo na aktivní, tedy i fyzickou obranu proti takové státem nařízené vraždě.


Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!