Video: Nezávislá novinářka narazila na Klause Schwaba

19.01.2023

Do Davosu se podařilo dostat i novinářům z několika nezávislých světových médií. Mimo kanadských Rebel News se tam dostala i nezávislá japonská novinářka Masako Ganaha, která se nijak neostýchala oslovit samotného Klause Schwaba.

Arogance, s jakou reagoval, se nijak neliší od reakce, jaké jste zde mohli vidět ze strany šéfů farmaceutických firem AstraZeneca a Pfizer, které oslovili kanadští novináři.

Elitáři tak jasně dávají najevo, co si o plebsu (obyčejných lidech) myslí. Lid by si tak měl konečně uvědomit, že je na čase přestat stále dokola volit jejich loutky, neboť právě to je drží na jejich postech.

Klaus Schwab předává všem těmto loutkám na srazech WEF instrukce, které on sám obdrží od svých loutkovodičů z nejvyšších pater globální moci.

Skutečně si někdo myslí, že právě tyto "elity" a jejich oddané loutky to myslí se světem a lidstvem dobře?

Japonská novinářka Masako Ganaha narazila v Davosu na Klause Schwaba, zakladatele Světového ekonomického fóra. Řekla, že je z Japonska, a řekla, zda by se ho mohla na něco zeptat.

"Ne, děkuji," odpověděl Schwab. Jeden z jeho zaměstnanců řekl, že spěchají. Ganaha se pak zeptala, jestli by mohla jít se skupinou a klást otázky.

Video: https://necenzurovanapravda.cz/2023/01/davos-podivejte-se-co-se-stalo-kdyz-nezavisla-novinarka-narazila-na-klause-schwaba-video/

Pak se Schwab otočil a zeptal se: "Z jakého média jste?" Ganaha řekla, že je nezávislá novinářka. "Ne, děkuji mnohokrát, spěchám, děkuji," odpověděl.

Novinářka si stála na svém a pokusila se Schwabovi položit otázku o obavách kolem globalismu. Nepodařilo se jí dostat přes jeho bodyguardy. Žena, která Schwaba doprovázela, opakovala, že spěchají, další bodyguard jí popřál hezký večer.

Schwab nasedl do vozu Audi A8 a odjel. "Bojí se našeho odporu!" napsala Ganaha na sociálních sítích.

Arogance, s jakou se choval, tak jasně ukázala, jaký je postoj těchto (j)elit k těm, o jejichž osudech rozhodují. A samozřejmě nelze přejít ani skutečnost, že se odvrátil v momentě, když zjistil, že novinářka nepatří k zástupcům korporátních médií.

Je ironií, že před WEF Schwab řekl, že sbližování lidí k neformální konverzaci v odlehlé švýcarské vesnici může a mělo by být dobrým receptem na obnovení důvěry. Mluví však jen s lidmi, kterým důvěřuje a kteří mu otevřeně pochlebují.

Mimochodem, všimli jste si, že Schwab neodjel elektromobilem, ale autem na benzín (či naftu) A do Davosu přicestoval soukromým tryskáčem.

Zdroj: necenzurovanapravda.cz 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!