T. Carlson: Příští rok může vypuknout válka mezi RF a USA

04.09.2023

Zástupce ruského velvyslance v OSN připustil, že Tucker Carlson může mít pravdu a příští rok může vypuknout otevřená válka mezi Ruskem a USA!

Bývalý moderátor Fox News to prohlásil v rozhovoru s Adamem Carollem, protože na zmanipulování voleb prý již covid nestačí a Deep State bude muset v USA zavést válečný stav! Válka s Ruskem prý bude jedinou cestou, jak Trumpovi zabránit v návratu do Bílého domu!

Válka na Ukrajině se příští rok promění v otevřenou válku mezi USA a Ruskem! Je o tom přesvědčen bývalý moderátor Fox News a nyní analytik a moderátor na volné noze Tucker Carlson, který to před několika málo dny uvedl v pořadu Adama Carolly na YouTube a vysvětlil, proč je o tom přesvědčen. Podle jeho názoru všechny pokusy amerického Deep State, jak zastavit kandidaturu Donalda Trumpa, selhaly. Pokusili se ho dvakrát sesadit v impeachmentu. Neúspěšně. Obvinili ho z koluze s Ruskem. Neúspěšně. Nyní ho obvinili u 4 různých amerických soudů ve 4 různých soudních procesech, ale volební preference Trumpovi rostou, namísto toho, aby klesaly.

Během posledního obvinění, když byl v Georgii fotografován ve vězení pro potřeby tzv. soudní registrace, tak jeho fotka se stala doslova kultovním obrázkem svatého muže a během jediného dne Trump vybral od sponzorů na svoji volební kampaň 160 milionů dolarů.

Video 2x na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-zastupce-ruskeho-velvyslance-v-osn-pripustil-ze-tucker-carlson-muze-mit-pravdu-a-pristi-rok-vypukne-otevrena-valka-mezi-ruskem-a-usa-byvaly-moderator-fox-news-to-prohlasil-v-rozhovoru/

Americký Deep State si rve vlasy a neví, jak dál pokračovat. Je to neuvěřitelné, ale z Donalda Trumpa se stává doslova americký Gándhí, i když s tím původním nemá naprosto nic společného, přinejmenším ne v případě bohatství a peněz. Ovšem v případě útisku a útlaku ze strany vlády a režimu opravdu Donald Trump začíná mít roli mučedníka. Je to neuvěřitelné, ale všechny události a vývoje volebních preferencí to dokazují.

Deep State si asi už pozdě začíná uvědomovat, že teď nepůjde Trumpa už vlastně ani zastřelit formou nějakého atentátu podle stylu JFK, protože dnes na rozdíl od roku 1963 je americká veřejnost ostře militarizovaná a rozštěpená na dvě poloviny, což by v případě zastřelení Trumpa spustilo povstání v USA a s největší pravděpodobností rozpad americké unie. Takže jakou jinou cestou Trumpovi zabránit v návratu do Bílého domu? Jedině vyhlášením válečného stavu v USA.

Válka s Ruskem ne kvůli Ukrajině, ale kvůli Trumpovi, aby se nedostal zpátky k moci!

Pokud by USA vstoupily do skutečné a otevřené války s Ruskem, americká veřejnost by se zcela tradičně sešikovala za úřadujícím prezidentem. Tak tomu bylo vždy v americké historii. V době války pozice amerických prezidentů posiluje, což potvrdilo znovuzvolení vysoce a extrémně neoblíbeného George W. Bushe, který v době války proti terorismu a po 11. září 2001 obrovsky posílil a získal na svou stranu americké voliče, protože Amerika byla ve válce, nejprve s terorismem, poté v Afghánistánu a nakonec v Iráku.

Fotka Donalda Trumpa z registrační databáze věznice šerifa Fulton County v Georgii
Fotka Donalda Trumpa z registrační databáze věznice šerifa Fulton County v Georgii

Američané se po zinscenovaném napadení USA teroristy 11. září 2001 sešikovali za úřadujícím prezidentem Bushem, kterému do té doby nemohli přijít na jméno a obviňovali ho, že v roce 2000 během přepočítávání hlasů na Floridě ukradl volby Alu Gorovi. Válka zkrátka šikuje americké voliče na stranu úřadujícího prezidenta, nikoliv proti němu. To je v podstatě jediná cesta, jak Trumpovi zabránit příští rok v návratu do Bílého domu.

Pokud nemáte čas na video s Tuckerem Carlsonem, tak tady je přepis:

Víte, já to vidím takhle. Myslím, že lži jsou neudržitelné. Lhaní je vždy neudržitelné. Vždycky se na to nakonec přijde, ať už za života, nebo posmrtně, ale vaše lži jsou vždycky odhaleny svou podstatou. A ty lži jsou tak velké, tak zjevné a hloupé, že většině voličů bude před volbami jasné, že Bidenova vláda nemá ponětí, co dělá, že Joe Biden neřídí vládu a že vůbec nefunguje. A myslím, že v té době už budeme mít skutečný hospodářský pokles.

Myslím si, že budeme v zubech velmi tvrdé recese, a to vše učiní mnohem intenzivnějším, a tak pokud je vaším cílem udržet si moc a pokud si myslíte, že jakmile se vzdáte moci, problémem všeho, co se stane problémem kriminalizace politiky, je to, že lidé, kteří to dělají, si představí nebo vědí, že to bude provedeno i jim, takže jakmile začnete obviňovat své politické oponenty, víte, že musíte vyhrát, jinak obviní vás, že?

- Přesně tak.

Takže nesmí prohrát. Udělají cokoli, aby vyhráli. Takže jak to udělají? Vím, že se všichni bojí, že budou strašit novým covidem a povinností nosit roušky. To neudělají. To nemůžou udělat. Už byli odhaleni. To nebude fungovat. Co udělají? Půjdou do války s Ruskem! To je to, co udělají. V příštím roce dojde k horké válce mezi Spojenými státy a Ruskem.

- Opravdu?

Ano, samozřejmě, chtějí ji tak jako tak. Nemyslím si, že ji vyhrajeme, ale to je na samostatnou analýzu, ale myslím si, že je to politická záležitost. Potřebují vyhlásit válečný stav, aby mohli převzít válečné pravomoci a vyhrát (prezidentské volby). Tomu věřím a myslím, že důkazy tomu nasvědčují. Takže pokud se obáváte, že naše politika bude jakoby ještě zákeřnější, než už je, a že lidé budou v naší politice poškozováni, což je docela možné, měli byste se obávat vyhlídky světa na otevřenou a krvavou válku s Ruskem. Samozřejmě, že financujeme jejich nepřátele, takže bojujeme proti Rusku, ale já myslím otevřený boj s Ruskem, kdy řekneme, že jsme ve válce s Ruskem. To si myslím, že by se klidně mohlo stát. Víte, myslím si, že bychom se mohli do toho dostat jako do Tonkinského zálivu, kde najednou v Polsku dopadnou rakety – udělali to Rusové, vždycky na ně útočili, jdeme do války!

To bych viděl, že by se to mohlo stát velmi snadno, takže pokud se toho obáváte, musíte vyvinout co největší tlak na Senát ovládaný republikány, aby si vynutili mír, což se dá udělat. Spojené státy by si mohly vynutit mír na Ukrajině dnes večer. Financujeme jednu stranu. Mimo NATO žádná ukrajinská armáda neexistuje. Pokud by NATO stáhlo podporu Ukrajině, Ukrajina by se rozpadla během jednoho dne.

Takže jsme jediná mocnost na světě, která může přivést obě strany k jednacímu stolu a k vynucení míru, který bude neuspokojivý, jako všechny vynucené míry, každá strana přijde o víc, než chce, ale je to jediná možnost, jinak… vsadil bych na to svůj dům, že půjdeme do války s Ruskem a v sázce je samozřejmě všechno. Náš život na planetě. Vždyť to jsou dva největší jaderné arzenály na světě, které stojí proti sobě. Takže tohle je šílené. Oni jsou šílení. Jsou to lidé, kteří si myslí, že se muži mohou stát ženami? Kteří věří, že roušky na obličeji vás zachrání před covidem? Myslím, že to nejsou racionální lidé. Šli by do války s Ruskem? Samozřejmě, že ano. Znovu opakuji, že to chtějí.

VIDEO: Dmitrij Poljanský o generálech NATO na Ukrajině a o hrozbě otevřeného střetnutí mezi USA a Ruskem

Zástupce ruského velvyslance v OSN Dmitrij Poljanský měl 1. září audiocastový rozhovor na Twitteru a odpovídal na dotazy vybraných odběratelů jeho Twitteru, přičemž jedna z otázek se týkala právě výše uvedených výroků Tuckera Carlsona.

Poljanský je diplomat a celou věc nechtěl nafukovat, ale namísto toho nakonec uvedl další a ještě více znepokojivé informace. Podle ruských informací bojují na Ukrajině s vysokou pravděpodobností vysocí důstojníci a dokonce generálové ze zemí NATO, kteří po ruských úderech na velitelská centra za záhadných okolností umírají.

A to prý údajně doma ve svých zemích, aby se zamaskovalo, že prostě a jednoduše zařvali pod troskami velitelského štábu někde v ukrajinském týlu na Donbasu nebo v Dněpropetrovsku. Podle Poljanského jsou v americké armádě jestřábi, kteří by chtěli válku s Ruskem, a to z toho důvodu, že bez vojenské pomoci USA a NATO Ukrajina zaručeně válku prohraje. Proto je prý riziko otevřeného konfliktu mezi USA a Ruskem stále vysoce pravděpodobné a nejde to vyloučit. 

Poljanský uvedl doslova toto:

Není na nás, abychom zvažovali pravděpodobnost tohoto scénáře. Opakovaně a důsledně varujeme, že situace je poměrně nebezpečná a existuje velké riziko přímého střetu mezi Ruskem a NATO. NATO je vlastně do dění na Ukrajině velmi zapojeno. Zásobuje je satelitními zpravodajskými daty a dalšími prostředky, samozřejmě jim poskytuje munici, zbraně, všechno, ale možná i živou sílu, ale to nevíme jistě, protože je spousta indicií, že tam jsou nějací instruktoři a žoldáci a někteří lidé, generálové a důstojníci z NATO jsou velmi záhadně prohlášeni za mrtvé doma ve svých zemích, takže je to všechno velmi podezřelé.

Nemůžeme vyloučit, že se podílejí na nějakých aktivitách, které se odehrávají na Ukrajině. Takže to nebezpečí je samozřejmě velmi velké a zmínil jsem, že vojensky je situace pro kyjevský režim velmi špatná a všichni chápou, že jeho jediným záchranným lanem je podpora Západu. Takže západní podpora také trochu slábne a myslím si, že ve Spojených státech si spousta lidí stejně jako jinde začíná uvědomovat, že kyjevský režim prohrává a ve Washingtonu je spousta jestřábů, kteří by si samozřejmě přáli, aby tento scénář nastal. Nevíme, co je napadne, aby kyjevský režim udrželi při životě a aby jejich geopolitické plány vůči Rusku nezkrachovaly.

Nikdy nevíte, co se stane v další fázi a samozřejmě je to velmi nebezpečná situace a opravdu si nemyslím, že bych se k tomu měl blíže vyjadřovat, protože to bude pouhá spekulace, ale znovu bych řekl, že nebezpečí přímého střetu je vždy. Není to naše volba. Je to volba NATO, které může kdykoli přestat podporovat kyjevský režim a pak si myslím, že celá válka poměrně brzy skončí. Spousta analytiků a odborníků, analytiků, včetně Tuckera Carlsona, opakovaně říkala, že to je scénář, který bude následovat, pokud kyjevský režim najednou nebude mít podporu Západu.

Biden, jako druhý Bush v roce 2004, který povede Bílý dům do války

Ukrajina nemůže válku vyhrát, ale jak se ukazuje, vzniká zde daleko větší hrozba, a to jsou americké volby příští rok v listopadu. Pokud americký Deep State usoudí, že Trumpa nelze zastavit bez toho, aby z toho byla v USA plně rozvinutá občanská válka a povstání v případě, že by se Trumpovi něco stalo, nebo by ho zavřeli po nějakém soudním procesu, potom je opravdu vysoce pravděpodobné, že se Deep State pokusí zopakovat scénář z roku 2004, tedy uvést USA znovu do válečného stavu.

Americký prezident Joe Biden je v nejlepší kondici pro válku s Ruskem
Americký prezident Joe Biden je v nejlepší kondici pro válku s Ruskem

Tím prezident Biden získá nejen obrovské pravomoci, ale především dojde ke konsolidaci jeho veřejné podpory, stejně jako to bylo v případě nejméně oblíbeného amerického prezidenta v historii George W. Bushe. Deep State bude spoléhat na tzv. lokalizaci konfliktu s Ruskem na evropské půdě. Jenže to ponese obrovskou hrozbu. Když proti sobě budou stát dvě jaderné mocnosti a jedna z nich začne prohrávat, skončí to nevyhnutelně jadernou výměnou. Američané nevstoupí do války na Ukrajině kvůli navrácení jejich území, ale jsou schopni do války vstoupit kvůli tomu, aby zabránili Donaldu Trumpovi dostat se zpátky k moci. Tomu lze opravdu a bez přehánění věřit.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!