Pohřeb Jevgenije Prigožina

01.09.2023

Na pohřeb Jevgenije Prigožina přišla v černém i manželka jednoho z Prigožinových dvojníků! Je to další důkaz, že v letadle zřejmě zahynul dvojník a Prigožin je naživu, zřejmě i s celým vedením PMC Wagner!

Příběhu o smrti nevěří ani Washington! Prigožin natočil v Africe podivné video, ve kterém pro jistotu neřekl datum, ale pouze "druhou polovinu" měsíce srpna!

Podle všeho se zdá, že konspirační spekulace o tom, že Jevgenij Prigožin a ostatní členové vedení PMC Wagner, kteří měli zahynout 23. srpna v letadle ve Tverské oblasti, jsou opravdu stále naživu a byli prostě jen úředně a mediálně odstraněni z dohledu, začíná nabírat obrysy reality. Až dosud se jednalo o spekulace, které neměly žádný opěrný bod, ale to se změnilo včera ve středu, když ruské sociální sítě napojené na PMC Wagner přinesly neuvěřitelnou informaci, že pohřbu Jevgenije Prigožina na Porochovském hřbitově v Petrohradu se zúčastnila i manželka jednoho z Prigožinových dvojníků. Byla bezpečně identifikována i ruskými novináři, i když se maskovala velkými brýlemi.

Video 2x na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-na-pohreb-jevgenije-prigozina-prisla-v-cernem-i-manzelka-jednoho-z-prigozinovych-dvojniku-je-to-dalsi-dukaz-ze-v-letadle-zahynul-dvojnik-a-prigozin-je-nazivu-zrejme-i-s-celym-vedenim-pmc/

Žena byla identifikována jako Irina Krasavina, manželka Leonida Krasavina, který si změnil jméno na "Prigožin E. V." a právě 29. srpna byla žena spatřena u hrobu zakladatele PMC Wagner Jevgenije Prigožina. Navenek si Krasavin a Prigožin nebyli úplně podobní, ale to u dvojníků nejde nikdy zajistit, hlavní roli hrají pouze základní rysy obličeje a vlasů či pleše. Při prohlídce kanceláří PMC Wagner v Petrohradě po tzv. puči ze dne 24. června byly nalezeny bezpečnostními složkami i pasy na Prigožinovo jméno, ale s několika různými obličeji a jeden i s Krasavinovou tváří.

Na Prigožinův pohřeb do Petrohradu přišla celá v černém a v maskovacích brýlích manželka jednoho z Prigožinových dvojníků

Když se teď ukázalo, že Krasavinova manželka byla na pohřbu Jevgenije Prihožina, tak je jasné, kdo je v hrobě na Porochovském hřbitově pochován. Není to Žeňa Prigožin, ale manžel Iriny a Prigožinův dvojník Leonid Krasavin. Toto šokující odhalení pouze potvrzuje informace americké rozvědky CIA, která po údajné smrti Prigožina a jeho velitelů v letadle varovala americký tisk v čele s The Washington Post a The New York Times, že smrt vedení PMC Wagner v letadle je zřejmě a nejspíš zinscenovaná.

Cestovní pas Prigožinova dvojníka č. 1
Cestovní pas Prigožinova dvojníka č. 1
Cestovní pas Prigožinova dvojníka č. 2
Cestovní pas Prigožinova dvojníka č. 2

Nahrává tomu i video, které ve středu publikoval kanál PMC Wagner na Telegramu, kde je zachycen Jevgenij Prigožin v terénním autě s neprůstřelnými skly a promlouvá ke svým fanouškům, že je živ a zdráv a nachází se v Africe. Když ale měl říct, jaké je datum, na chvíli se zarazil a nakonec řekl, že je "druhá polovina" srpna roku 2023, což znělo naprosto bizarně, jako kdyby Prigožin opravdu nechtěl, aby bylo zřejmé, v jaký den a v jaké přesné datum je video natočeno. Co je ale ještě důležitější, to je načasování.

VIDEO č. 2: Prigožin natočil v Africe kryptické video se záhadným časovým určením "druhé poloviny srpna"

Video publikoval kanál Grey Zone, který provozuje PMC Wagner Group a pokud video bylo natočeno opravdu ještě před Prigožinovou údajnou smrti 23. srpna, tak je otázka, proč video vyšlo až včera 30. srpna? A pokud bylo natočeno až po 23. srpnu 2023, tak je to důkaz, že Prigožin je naživu, ale nelze to prokázat, protože Prigožin na videu úmyslně nesdělil datum, ale pouze "druhou polovinu srpna".

A teď analýza: Pokud existuje dohoda uvnitř Zlaté Pagody v Kremlu, že Prigožin musí zmizet a nechat se umřít, aby nekonkuroval Vladimiru Putinovi jako jeho nástupce v roli prezidenta, o čemž se intenzivně začalo hovořit mezi ruskými vojáky v době, kdy Prigožin oznamoval dobytí Bachmutu, potom součástí dohody je, že Prigožin musí zůstat "mrtvý" a nesmí o sobě dát vědět, že je naživu, nesmí to napřímo potvrdit.

Proto se nedá očekávat, že Prigožin někde vystoupí a řekne dnešní datum, že je naživu a zdráv, čímž by z Kremlu udělal idioty a debily. Ovšem je možné publikovat kryptické video, které nic neprozradí, ale zato vnese do celé údajné smrti obrovské pochybnosti. Co to znamená "druhá polovina" srpna 2023? Pod tím si lze představit obojí, jak video natočené před 23. srpnem a pádem letadla, tak i po 23. srpnu, což by potvrzovalo Prigožinův trolling. A jsme znovu u toho, proč kanál PMC Wagner publikoval video až přesně 7 dní po havárii Prigožinova letadla a ne už o týden dříve?

Pokud by video bylo natočeno před 23. srpnem, lze věřit tomu, že by oficiální kanál Grey Zone publikoval video svého velkého šéfa a guru tak laxně, že by jim to trvalo více jak třeba 10 dní, přinejmenším ale 7 dní po jeho údajné smrti, a dokonce až den po pohřbu, který proběhl 29. srpna? Tomu máme věřit? To je příliš podivné, že? Dosud to bývalo tak, že když Prigožin cokoliv natočil, třeba i nějakou blbost, bylo to okamžitě publikováno během pár minut online na Telegramu. A ne až po 7 nebo 10 dnech. Pojďme si proto udělat výčet a souhrn, proč nevěříme my, ani američtí novináři, že je Prigožin po smrti.

Prigožin "zemřel" již v roce 2019

Vojenské nákladní letadlo An-72 se zřítilo v Kongu 11. října 2019. Na palubě bylo osm lidí, mezi nimiž byli i členové administrativy prezidenta Demokratické republiky Kongo Felixe Tshisekidiho. Mezi mrtvými byl i Jevgenij Prigožin. Informace o smrti podnikatele však nebyla potvrzena. Po nějaké době se ozval a uvedl, že je v pořádku. Oběťmi letecké katastrofy se stali dva Rusové – 61letý Vladimir Sadovniči a 64letý Vitalij Šumkov. Učili místní obyvatele opravovat vojenskou techniku, která v Kongu zůstala ze sovětské éry. Kromě toho se v roce 2022 na telegramových kanálech objevily údaje, že Prigožin mohl zahynout v Luhanské oblasti. Tehdy však podnikatel i tyto zvěsti popřel.

Prigožin nikdy nelétal společně s veliteli PMC Wagner

Mezi cestujícími letadla, které se zřítilo v Tverské oblasti, byli kromě Prigožina i velitel PMC Wagner Dmitrij Utkin a šéf logistické služby PMC Wagne Valerij Čekalov a další.

"Všichni tři velitelé Prigožin, Utkin a Čekalov letěli v jednom letadle, ačkoli to nikdy předtím neudělali, létali na různých letech, aby zabránili tomu, že PMC bude jedním rázem dekapitována, což se ve skutečnosti v Tverské oblasti stalo. A právě to je nevysvětlitelné! Navíc Prigožin, který věděl, jakou roli hraje, vždycky za sebou zametal stopy, mohl se zaregistrovat na jeden let a pak letět jiným, používal na to dvojníky," píše na Telegramu Pozdnyakov 3.0.

Média informovala, že Prigožina viděli po havárii letadla v Mali

Několik afrických a arabských médií 24. srpna uvedlo, že podnikatel byl spatřen v Mali. "Prigožin je v Mali, aby odrazil případnou francouzskou invazi. Ruský medvěd vytvořil iluzi jeho zániku podobně, jako když americké zpravodajské služby 'zlikvidovaly' al-Bagdádího a bin Ládina," uvedly arabské zdroje. Arabští novináři poznamenali, že Jevgenij Prigožin se spolu s vůdci PMC Wagner mohl nacházet v jiném letadle. Údajně měli do Nigeru přiletět 25. srpna letem z Mali. "Prigožin je živý a zdravý. Neradujte se tolik. Nyní je v Mali, konkrétně na hranicích s Nigerem, protože francouzská invaze do Nigeru pod záštitou ECOWAS by mohla začít 25. srpna ráno. Bombou zničené letadlo v Rusku je mediální produkce," uvedl kanál Arab Africa Telegram.

Prigožin často používal dvojníky

Deník New York Times připustil, že v letadle Embraer Legacy mohl letět Prigožinův dvojník. To bylo podle novin učiněno proto, aby byly zmateny stopy pohybu. V americkém listu The Washington Post nevyloučili, že Prigožinova smrt je od začátku do konce zinscenovaná. Podle publikace byl v letadle dvojník podnikatele. Autoři článku připomněli, že při prohlídce Prigožinova domu bylo nalezeno několik převleků, paruk a falešných pasů s dvojníky s lehkými či věrnějšími podobami k Prigožinovu obličeji.

"Až do vzpoury Prigožin dodržoval zvýšená bezpečnostní a konspirační opatření. Zmátl čas a místo odletu. Měnil letadla pro cestování (měl celkem tři). Porušoval vyhlášené trasy. Někdy používal dvojníka. Letadla byla pod stálou ostrahou. Ve stejné situaci ale 23. srpna náhle zapomněl na veškerá svá paranoidní a bezpečnostní opatření a zavrhl i některá minimální opatření. Naprosto náhle a nepochopitelně. Nikdy předtím to neudělal. Velmi podivná situace", – píše telegramový kanál "VChK-OGPU".

Nedotknutelnost uvnitř systému Zlaté Pagody, ruské a mocnější obdoby amerického Deep State

Když si k tomuto základnímu výčtu připočteme poslední odhalení, že na Prigožinův pohřeb na Pochorovský hřbitov v Petrohradu přišla i manželka Prigožinova dvojníka (co by jinak na pohřbu skutečného Prigožina dělala celá v černém jako vdova?) a Wagnerovci na svém telegramu na Grey Zone den po pohřbu Prigožina publikovali jeho kryptický pozdrav z Afriky s rozmlženým určením data pořízení nahrávky, tak nám to všechno zapadá do jednoho příběhu o tom, že členové Zlaté Pagody mají zkrátka mezi sebou pevná pravidla a principy nedotknutelnosti.

Symbol teze a antiteze Zlaté Pagody: Temná věž (Kaburath) a osvětlená věž (Akheroth) Kremlu při oslavách Nového roku v Moskvě symbolizující Kaballah – dualistický princip světla a temnoty okultního řízení nad Kremlem
Symbol teze a antiteze Zlaté Pagody: Temná věž (Kaburath) a osvětlená věž (Akheroth) Kremlu při oslavách Nového roku v Moskvě symbolizující Kaballah – dualistický princip světla a temnoty okultního řízení nad Kremlem

Ano, Prigožin musel zemřít, ale jen "mediálně", protože fyzicky za něj musel zemřít dvojník, přičemž na jeho pohřeb mu přišla jeho zákonná manželka, celá v černém a maskovaná brýlemi. Okultní proces ruského řízení. Pagodizace ruské politiky do důsledku a beze zbytku. Někdo nadává na Deep State, ale Zlatá Pagoda si v metodách a inscenacích s americkým Deep State v ničem nezadá. To je jiná liga.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!