Pokud Rusové prolomí ukrajinské linie na východě, vyšleme na Ukrajinu své vojáky!

30.05.2024

Pokud Rusové prolomí ukrajinské linie na východě, vyšleme na Ukrajinu své vojáky! Polsko a pobaltské státy to uvedly na konferenci v Tallinnu! Litevský parlament přislíbil vyslání vojsk k výcviku a k ochraně severní hranice Ukrajiny!

Antony Blinken čelil v kongresu tlaku, aby vysvětlil, proč Bílý dům nechce povolit Ukrajině, aby mohla střílet americkými raketami na Rusko! A maďarský ministr zahraničí odhalil, že v Bruselu se chystá celoevropská branná povinnost!

Pomalu je nejvyšší čas se připravit na emigraci z Evropy. Snaha elit kolektivního západu o rozpoutání války je den ode dne vyšší a zatímco před 2 roky se v médiích tvrdilo, že Ruská armáda už nemá rakety, munici, jídlo a ukrajinská armáda pochoduje k vítězství, tak nyní je situace ve stavu, kdy politici západního světa přemýšlí, jak poskytnout Ukrajině západní vojáky, protože ti vlastní Kyjevu už došli. Dávno už nejde o zbraně a munici, i když i ta chybí, protože nyní už je to pouze o tom, kolik území Ukrajina ještě ztratí, než si uvědomí, že pokud se Ukrajina má zachránit a zachovat si své hranice, musí kapitulovat a uzavřít mír s Moskvou.

A to na základě nového vymezení etnografických hranic Ukrajiny. Ukrajina se po roce 2014 ukázala jako největší destabilizační faktor v Evropě po II. sv. válce. A protože Ukrajina je nástrojem kolektivního západu a potažmo systému Pax Americana proti Rusku, dojde podle všeho k naprostému zničení Ukrajiny. Litevský parlament totiž prohlásil, že je připraven vyslat své vojáky na Ukrajinu. Potvrdil to litevský ministr zahraničí Gabrielius Landsbergis v odpovědi na dotaz ukrajinského poslance Olekseje Gončarenka při návštěvě ukrajinské delegace v litevském parlamentu.

Video 2x na tomto odkazu:

https://aeronet.news/pokud-rusove-prolomi-ukrajinske-linie-na-vychode-vysleme-na-ukrajinu-sve-vojaky-polsko-a-pobaltske-staty-to-uvedly-na-konferenci-v-tallinnu-litevsky-parlament-prislibil-vyslani-vojsk-k-vycviku/

Litva je připravena vyslat své vojáky na Ukrajinu pro výcvik ukrajinských vojáků a rovněž pro ochranu severní hranice Ukrajiny, aby došlo k uvolnění ukrajinských vojáků, kteří hranici hlídají, aby se mohli přesunout na frontu na východě a na jihu. Landsbergis ale prohlásil, že Litva by ráda vojáky vyslala na Ukrajinu pod cizím velením. A zřejmě už víme, pod jakým velením by to mohlo být.

V estonském Tallinnu totiž proběhla před dvěma týdny zásadní konference, kde zaznívaly neuvěřitelné věci, tedy minimálně pro ucho běžných občanů v Evropě, kteří v rámci knedlíkové pohody čumí na hokej, ale přitom už by si měli pomalu chystat mobilizační bágl a pomalu se loučit s rodinou. Češi, Poláci, Litevci, Lotyši, Estonci a další, ti všichni brzy půjdou na Ukrajinu, o tom se již jedná v Bruselu, viz. informace na konci tohoto článku, pouze veřejnosti se to řekne až jako poslední.

Polsko a pobaltské státy na konferenci v Tallinnu prohlásily, že když Rusové prolomí pozice Ukrajiny, pošlou do země na pomoc svá vojska

Německý Spiegel totiž uvedl zákulisní informaci z Tallinnu, kde se náckové a váleční jestřábi krásně odkopali a jejich výkřiky unikly do německého plátku. Na okraj konference Lennarta Meriho o zahraniční a bezpečnostní politice, která se před dvěma týdny konala v estonském hlavním městě Tallinnu, varovali pobaltští poslanci vládní představitele z Berlína před důsledky německé politiky. Jejich argumentace zní takto: pokud Rusové dosáhnou strategického průlomu na východní Ukrajině, protože Západ pomáhá Kyjevu jen napůl, může se situace dramaticky vyhrotit.

Lennart Meri Conference v Tallinnu s výstižným sloganem: “Nezoufejme, ale konejme!”
Lennart Meri Conference v Tallinnu s výstižným sloganem: “Nezoufejme, ale konejme!”

V takovém případě by pobaltské státy a Polsko nečekaly na rozmístění ruských vojsk na svých hranicích, varovali pobaltští a polští politici na konferenci, ale vyslali by vojáky na Ukrajinu sami! A co by to znamenalo, bylo jasné: NATO by se stalo účastníkem války. Právě toho se kancléř Scholz a americký prezident oprávněně obávají. Ti, kdo chtějí válku omezit přehnanou zdrženlivostí, podle jedné z analýz, kterou Poláci v Tallinnu prezentovali, ve skutečnosti riskují, že se jim vymkne z rukou. Panečku, to je logika. A právě Polsko by podle informaci Spiegelu mohlo být v rámci té koalice vedoucí a velící zemí, pokud by se k akci nepřipojila Francie.

Blinken v kongresu mlžil, proč Bílý dům nechce Ukrajině povolit střílení amerických raket na Rusko

V podstatě tak v Tallinnu zazněla odpověď na to, co Landsbergis řekl Gončarenkovi, že Litva vyšle své vojáky, když tomu někdo další bude velet. A to by bylo právě Polsko, které spolu s pobaltskými zeměmi na konferenci v Tallinnu prohlásilo, že když Rusové postoupí a obsadí více než jen vesnice, ale i nějaké velké město na východě (Kupjansk, Slavjansk, Kramatorsk), tak to spustí invazi zemí NATO na Ukrajinu podle divokého scénáře, kdy USA budou stát vzadu, zatímco malé země EU pod velením větších zemí, jako je Polsko nebo Francie, spustí na Ukrajině vojenskou misi zemí NATO.

V americkém kongresu je přitom znovu veselo, protože se ukazuje hlavní rozkol v systému amerického Deep State, kde najednou část senátorů a kongresmanů tlačí na Bidenovu vládu a na ministra zahraničí Antonyho Blinkena, aby povolili Ukrajincům střílet americké rakety na Rusko, ale Bílý dům se vykrucuje a nechce to dovolit. Tento podivný střet v Deep State je střetem dvou křídel, a to amerických neoconů usilujících o záchranu systému Pax Americana na jedné straně, a globalistických jestřábů, kteří usilují o rozvrat USA. A právě válka s Ruskem by byla posledním hřebíčkem do rakve Pax Americana a konec světové moci USA, o což globalčiky usilují celou dobu.

Válka na Ukrajině je učebnicovým střetem globalistů a neoconů, kteří pro dosažení svých cílů jsou ochotni obětovat Evropu

Proto ty obrovské tlaky, které vidíme v Evropě i v USA na vyslání vojsk NATO na Ukrajinu a na střílení západních raket na Rusko, je třeba odlišovat z pohledu toho, jestli se toho střílení na Rusko mají účastnit americké rakety a USA, anebo jenom evropské rakety a evropské země. Mezi tím je totiž obrovský konceptuální rozdíl, který veřejnosti uniká. Ti, kteří chtějí do těch střeleb na Rusko zapojit i USA, to jsou globalčiky. Ovšem ti, kteří chtějí, aby na Rusko střílely jen evropské státy své rakety, to jsou neoconi a zástupci vnitřního prediktora Pax Americana. Globalisté usilují o zničení USA. Naproti tomu neoconi usilují o zničení Ruska.

Americký nástroj války proti Rusku, selhávající zbraň amerického vnitřního prediktora proti Rusku
Americký nástroj války proti Rusku, selhávající zbraň amerického vnitřního prediktora proti Rusku

Evropa se mezi těmito dvěma koncepty nachází uprostřed a obě strany jsou ochotny Evropu obětovat, pokud bude dosaženo jejich primárního cíle, tedy zničení USA na jedné straně, či zničení Ruska na straně druhé. Výsledkem tohoto konceptuálního marasmu na ose USA – Evropa – Rusko je nakonec absolutní vítěz, který z tohoto střetu vyjde, a to je Čína!

A protože v konceptuální rovině je již o válce v Evropě rozhodnuto, tak elity v Evropské unii začínají spřádat plány na zavedení celoevropské branné povinnosti, která podle prvotního nástřelu by měla zahrnovat několikatýdenní základní vojenský výcvik povinný pro muže i ženy. Šokující informaci totiž vypustil přímo maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó.

Maďarský ministr zahraničí odpálil bombu, že elity v Bruselu spřádají plány na zavedení evropské branné povinnosti

Popsal totiž, co se dělo na Evropské radě a jaký řev a křik tam na něho spustili, když zablokoval vojenskou pomoc Ukrajině v podobě konfiskace zisků ze zmrazených ruských aktiv v EU a jejich poskytnutí Ukrajině na nákupy munice a zbraní. "Bláznivé nápady na zavedení povinné evropské branné povinnosti jsou nepřijatelné," řekl ministr zahraničních věcí a obchodu Péter Szijjártó na tiskové konferenci po pondělním zasedání ministrů zahraničí EU v Bruselu, informovala agentura MTI. Szijjártó uvedl, že naprostá většina účastníků chce poslat na Ukrajinu více peněz a zbraní. Uvedl, že zavedením povinné evropské branné povinnosti chtějí poslat na frontu mladé lidi ze střední Evropy, včetně Maďarů, a to kvůli geografické blízkosti!

Nástroj globálního prediktora, zbraň na zničení a destrukci systému Pax Americana a pozice USA ve světě
Nástroj globálního prediktora, zbraň na zničení a destrukci systému Pax Americana a pozice USA ve světě

"Nechceme vidět maďarské lidi na frontové linii ukrajinsko-ruské války a nechceme, aby maďarští mladí lidé byli odvedeni na Ukrajinu, protože to není naše válka a my s ní nemáme nic společného." Země EU se minulé úterý rozhodly použít zisky ze zmrazených aktiv ruské centrální banky na pomoc Ukrajině – především vojenskou. Podle prohlášení Rady EU (složené z ministrů EU) budou peníze použity na podporu ukrajinské armády, posílení ukrajinského obranného průmyslu a obnovu země. Ministr zahraničí uvedl, že na pondělní schůzce jeho kolegové pozitivně hovořili o iniciativě, aby "členské státy NATO sestřelovaly ruské rakety nad Ukrajinou".

Maďarsko blokuje zbrojní pomoc Ukrajině a znovu je na stole výhrůžka odebráním hlasovacích práv Maďarsku

Uvedl, že taková prohlášení by mohla mít nebezpečné a tragické důsledky. Péter Szijjártó stále nepodporuje návrh čtrnáctého balíčku sankcí proti Rusku. Uvedl, že je pod velkým tlakem, ale trvá na vládním postoji v otázce blokace proti uvolnění dalších 6,5 miliardy eur z Evropského mírového nástroje na dodávky zbraní na Ukrajinu.

"A byl z toho velký spor, napadli mě v této věci němečtí, litevští, irští, polští a další kolegové, ale náš postoj to nezměnilo (…)," řekl. Mezitím před zasedáním vystoupil litevský ministr zahraničí Gabrielius Landsbergis: "Podívali jsme se na to a zdá se, že Maďarsko zablokovalo asi 41 procent rozhodnutí EU o Ukrajině. To zašlo velmi, velmi daleko. Jako společenství musíme najít způsob, jak to obejít," řekl.

Péter Szijjártó, ministr zahraničí Maďarska
Péter Szijjártó, ministr zahraničí Maďarska

Dal tak najevo, že Maďarsko opravdu začíná v EU vadit a dá se očekávat, že Brusel znovu začne zvažovat, že odebere Maďarsku hlasovací práva, což by se stalo poprvé v historii Evropské unie a vedlo by to zřejmě ke katastrofálním důsledkům ztráty důvěry v demokratické principy EU v mnoha dalších zemích. Evropská branná povinnost je však obyčejnou konceptuální reakcí na realitu pozice Evropy, kdy globalisté i neoconi jsou ochotni pro dosažení svých protichůdných cílů rozpoutat III. světový konflikt na území Evropy. To je bohužel drsná konceptuální realita, která z toho vyplývá.

Zdroj: aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!