Polský prezident šokoval: mezi Polskem a Ukrajinou zmizí hranice!

07.05.2022

Polský prezident v šokujícím projevu k armádě prohlásil, že mezi Polskem a Ukrajinou už nebudou žádné hranice, jak prý prorocky prohlásil Volodymyr Zelenský! Varšava podle ruských tajných služeb chystá invazi na západní Ukrajinu na základě pozvání Kyjeva, který se pokusí s Varšavou vytvořit konfederaci a volnosvazkový společný stát spojený s okamžitým členstvím v EU a v NATO! Nad Moskvou se objevil "Létající Kreml" v podobě letounu IL-80, který je určený pro evakuaci vlády v případě vyhlášení jaderné války!

Bezpečnostní situace v Evropě v noci ze čtvrtka na pátek dramaticky eskalovala. Polský prezident Andrzej Duda včera na slavnostním ceremoniálu před nastoupenou polskou armádou pronesl dramatický a šokující projev, kterým odstartoval plán Varšavy na obnovu Velkopolska. Polský prezident totiž prohlásil, že je přesvědčen, že mezi Polskem a Ukrajinou již nikdy nebude hranice, že ta hranice skutečně zmizí a oba státy budou žít ve společné zemi, budou se společně rozvíjet a vytvoří společnou sílu, na kterou si nikdo nedovolí již nikdy zaútočit.

Obě videa na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-polsky-prezident-v-sokujicim-projevu-k-armade-prohlasil-ze-mezi-polskem-a-ukrajinou-uz-nebudou-zadne-hranice-jak-pry-prorocky-prohlasil-volodymyr-zelensky/

Projev doslova otřásl polskou veřejností a reakce přišla okamžitě již po pár hodinách i z Ruska. Nad Kremlem se zjevil výjev počátku jaderné války. Na obloze se objevil letoun "Soudného dne" typu Iljušin IL-80, speciální stroj chráněný proti EMP a určený pro evakuaci vlády z Kremlu v okamžiku vypuknutí jaderné války. Ruská armáda stroj přezdívá "Létající Kreml" a je to stroj, z něhož lze řídit nejen celé Rusko, ale i jadernou válku. Stroj byl naposledy k vidění na veřejnosti 9. května 2010, tedy před 12 lety. Kreml tím zřejmě vysílá varování do Varšavy, že invaze polské armády na Ukrajinu povede k vypuknutí války Ruska s NATO a v konečném důsledku to může vyústit v jadernou válku.

Nad Kremlem se zjevil letoun Soudného dne a polský prezident mluvil dramaticky jako Goebbels v dobách nacismu

Projev polského prezidenta zněl svojí intonací jako projev Adolfa Hitlera, se stejnou dikcí a intonací, pouze v polském jazyce a s dramatickými přestávkami, ve kterých si liboval nejen Adolf Hitler, ale především Joseph Goebbels. Ten tvrdil, že nedokončená věta upoutá pozornost publika lépe, než dělostřelecká palba. Při shlédnutí projevu prezidenta Dudy, kdy si udělal dramatickou pauzu s posledními slovy "nebude žádná hranice", můžeme lehce vidět, že polský prezident si dával záležet na co největší dramatičnosti.

Je velmi pravděpodobné, že Polsko by mohlo využít největšího ruského státního svátku Dne vítězství 9. května a polská armáda by mohla vstoupit na Ukrajinu, tedy konkrétně na západní část Ukrajiny pod rouškou mírové a bezpečnostní mise na základě pozvání a mandátu ukrajinského prezidenta, takže nepůjde podle mezinárodního práva o invazi, ale pouze o pozvané "mírové sbory".

V době vyhlášeného válečného stavu na Ukrajině podle ukrajinské ústavy nepotřebuje prezident Ukrajiny žádný souhlas ukrajinského parlamentu. V době války je Ukrajina řízena pouze prezidentem jako vrchním velitelem a pouze jeho dekrety mají formu rozkazů.

Vstup polské armády na Ukrajinu by hrozil zatažením NATO do války s Ruskem

Znepokojení v Kremlu je naprosto pochopitelné. Podle ruských novinářů, se kterými jsme v kontaktu, situace eskalovala v noci ze včerejška na dnešek, kdy ruská rozvědka zaregistrovala přesuny polské armády k ukrajinským hranicím, přičemž ta armáda tam je rozmístěna již od léta loňského roku, ale dosud se nepohybovala.

V noci podle ruské GRU došlo ke změně a polská armáda se posunuje k ukrajinským hranicím, a to jen pár hodin po včerejším projevu prezidenta Dudy. Vstup polské armády na Ukrajinu bude znamenat hrozbu vypuknutí jaderné války, protože Rusko bude polskou armádu, i když vstoupí na Ukrajinu bez souhlasu NATO a na vlastní pěst a na pozvání Kyjeva, považovat za alianční armádu a za oficiální vstup členské země NATO do války na Ukrajině.

Nastoupené složky všech polských vojenských sil při projevu prezidenta Dudy
Nastoupené složky všech polských vojenských sil při projevu prezidenta Dudy

Ruská armáda začne ničit polské vojskové útvary stejně, jako ty ukrajinské, a v tom okamžiku hrozí, že Varšava požádá o aktivaci článku 5 Washingtonské smlouvy o kolektivní obraně NATO. Eskalace by potom byla velice rychlá, jaderný střet by byl otázkou několika hodin. Fanatický projev Dudy ve mně opravdu vyvolal obavy, a zjevně nejen u mě, ale i v Kremlu, soudě podle letounu "Soudného dne" IL-80 nad Kremlem.

Andrej Babiš v posledním videu uvedl, že mu připadá, že Petr Fiala jezdí do Polska tak často, jako by to vypadalo, že ani jiná země než Polsko v EU neexistuje. To je dobrý postřeh, kterého si všímá Andrej Babiš a další politici. Andrzej Duda v projevu k polským vojákům řekl, že podle prorockého výroku Volodymyra Zelenského nebudou mezi Polskem a Ukrajinou žádné hranice.

Zelenský má během válečného stavu neomezené a autokratické pravomoci nad celou Ukrajinou

Pokud nevíte, proč to prohlásil, tak si to vysvětlíme. V době válečného stavu disponuje ukrajinský prezident neomezenými pravomocemi a parlament je suspendován. Zelenský tak může z pozice prezidenta a válečného stavu nejen pozvat polskou armádu na Ukrajinu, ale podle ruských novinářů může dojít i k tomu, že vytvoří s Polskem volný svazek v podobě Konfederace, kdy mezi oběma státy by zanikly hranice, i když obě země by si zachovaly vlastní vlády a prezidenty, ale politicky navenek ve vztahu k dalším zemím by Konfederace vystupovala jako jeden mezinárodní subjekt.

To by znamenalo, že by se Ukrajina stala automaticky členem EU a rovněž NATO, a to čistě jen formou aklamace, tedy prohlášením obou států o konfederativním sjednocení. Konfederace je uskupení dvou federací s vlastními vládami a prezidenty, které tvoří ve specifikovaných oblastech zahraniční politiky jednotný celek a vystupují jednotně jako jeden subjekt.

Konfederace naposledy fungovala ve velkém pojetí velkého státu v polovině 19. století v USA, kde model konfederace použily jižanské státy. Ponechaly si každý vlastní vládu, ale utvořily centrální konfederativní vládu a parlament v Richmondu ve Virginii. Tato vládla vystupovala společně směrem ven ve smyslu zahraniční politiky.

Konfederace s Polskem by mohla dovést Ukrajinu k členství v EU a v NATO okamžitě zadními vrátky

Domácí záležitosti vláda v Richmondu neřešila a ponechávala je na jednotlivých vládách jižanských států. Podle všeho se zdá, že Varšava vycítila příležitost k obnově Velkopolska, protože Ukrajina prohrává válku, postupně ztrácí další a další území, dosud Kyjev nevyhrál ani jedinou bitvu, takže právě teď je ideální stav pro Polsko k tomu, aby dotlačilo Zelenského do kouta.

V té chvíli ho Polsko přinutí přijmout vojenskou pomoc od Varšavy a vytvořit s ním volný svazek. Tohle je roznětka ke 3. světové válce a k jaderné výměně. Polsko nebude na Ukrajině válčit s Rusy samo za sebe, na to nemá sílu. Jakmile Rusové zlikvidují Polsku několik útvarů a jednotek, Polsko se obrátí na NATO a především na Petra Fialu, Eduarda Hegera a případně na další státy o vojenskou pomoc.

Tak časté cesty Petra Fialy do Polska jsou možná přípravným tanečkem k vojenské pomoci české armády té polské, až to bude na Ukrajině potřebovat. Přesně o tomto budou ty schůzky. Ani na okamžik to není o solidaritě s Ukrajinou, ale o plánech na geopolitické přeformátování prostoru Ukrajiny ve chvíli, kdy o Ukrajině rozhoduje drogově závislý jedinec a nikoliv ukrajinský parlament, a ani lidová referenda.

Kyjev potřebuje vojáky, nikoliv zbraně. Potřebuje vojáky NATO, jmenovitě. A to proto, že Kyjev ví, že když je Rusové začnou zabíjet, NATO nebude mít na výběr a bude muset vtrhnout na Ukrajinu do otevřené války s Ruskem. Hraje se tak o plán na vtažení NATO do války s Ruskem na Ukrajině skrze polskou vojenskou misi na Ukrajině.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!