Ukrajinští vojáci posílají zprávy z fronty, že válka je ztracena

30.04.2022

Alexej Arestovič, poradce prezidenta Zelenského v rozhovoru přiznal, že Kyjev v zájmu udržení morálky armády používá psychologické operace, a jako příklad uvedl mediální obraz obránců Mariupolu, kteří jsou Kyjevem vykreslováni jako hrdinové, ale ve skutečnosti jejich situace je podle Arestoviče už definitivně zpečetěna a beznadějná!

Hlavní propagandista Kyjeva prozradil, že ukrajinští vojáci již mají válku s Ruskem za ztracenou

Poradce prezidenta Volodymyra Zelenského odpálil ve čtvrtek v pořadu Marka Fejgina naprostou informační bombu. Hlavní propagandista Kyjeva Alexej Arestovič totiž uvedl, že spousta ukrajinských vojáků začala propadat beznaději a začali zasypávat své příbuzné zprávami přes sociální sítě a mobilní telefony, že válka s Ruskem je ztracená. Společně s tím ukrajinští vojáci publikují na sítích informace o zahraničních bojovnících, čehož podle Arestoviče hned využívá Rusko, aby psychologicky úplně rozvrátilo ukrajinskou armádu.

Video: https://aeronet.news/video-poradce-prezidenta-zelenskeho-priznal-ze-ukrajinsti-vojaci-posilaji-pribuznym-zpravy-z-fronty-ze-valka-je-ztracena-arestovic-v-rozhovoru-priznal-ze-kyjev-v-zajmu-udrzeni-moralky-armady/

Arestovič vysvětlil, že Kyjev je nucen používat psychologické operace, to znamená zahlcovat západní média dezinformacemi o vítězných operacích ukrajinské armády, o hrdinských činech ukrajinských vojáků a jako příklad uvedl obránce v Mariupolu, kteří se ukrývají v protiatomových bunkrech v podzemí hutního komplexu Azovstal. Tito vojáci nadále jako napadají ruskou armádu, i když ve skutečnosti pode Arestoviče je jejich situace již beznadějná a Putinovi nezpůsobují žádné škody. Ale pro potřeby PsyOp propagandy Kyjeva jsou tím pádem velice užiteční. Mark Fejgin jen nevěřícně na tento výrok pokrčil bradu.

Toto důvěrné přiznání skutečné situace na frontě přímo z úst hlavního propagandisty Kyjeva pouze dokresluje kritickou situaci ukrajinské armády. Ta je na hony vzdálená tomu, co o ní 24 hodin denně vysílají západní a jmenovitě česká média, servery mainstreamu a televize. Všechno, co v ČR slyšíte a vidíte v oficiálních velkých médiích, je ve skutečnost PsyOp opatření, tedy psychologická operace na přeprogramování myšlení obyvatelstva. Právě proto musela Fialova vláda zablokovat alternativní weby, protože ty by efektivně tuto psychologickou operaci na Západě a mezi širokou veřejnost pravdivě publikovaly, což se jim samozřejmě nehodí.

Alexej Arestovič, poradce prezidenta Zelenského a hlavní propagandista válečného úsilí Ukrajiny
Alexej Arestovič, poradce prezidenta Zelenského a hlavní propagandista válečného úsilí Ukrajiny

Rusko v krátké době odstřihne ČR od plynu, Petr Fiala to ve Varšavě pohnojil. Noty z Washingtonu jsou holt noty z Washingtonu

Česká republika bude v nejbližších dnech zřejmě odstřižena od ruského plynu, naší redakci to potvrdil ruský zdroj s odvoláním na Kreml! Poděkujte Fialovi a jeho vládě! Fialovu vládu čeká v nejbližší době boj o přežití, protože naše redakce dnes v pátek dostala exkluzivní informaci od ruských novinářů s odkazem na zdroje v Kremlu. Česká republika v nejbližších dnech zřejmě přijde o dodávky ruského plynu, a to v důsledku dnešního výroku premiéra Petra Fialy ve Varšavě, kde prohlásil, že ČR nebude Rusku za plyn platit v rublech. Informaci naší redakci potvrdil ruský novinářský zdroj blízký Kremlu. Pokud dojde k zastavení dodávek, tak česká vláda to prý ve spolupráci s Polskem vyřeší jinak, a to dodávkami 3,6x dražšího amerického zkapalněného plynu, který ale po započtení marží a transferů bude až 5x dražší, než současné koncové platby domácností. Největší dopad to bude mít na průmysl a rovněž potravinářství.

Toto už brzy nebude jen vtipná koláž, brzy to bude realita v ČR
Toto už brzy nebude jen vtipná koláž, brzy to bude realita v ČR

Neochota Fialovy vlády platit za ruský plyn rublem vychází z pokynů amerického velvyslanectví, které úkoluje Fialovu vládu příslušnými direktivami, které proudí do Strakovy akademie zpoza oceánu.

Pokud by Praha začala platit rublem za plyn, začala by se tím podílet na budování petrorublu a naopak na oslabování amerického petrodolaru. Je to naprosto jednoduché.

Dlouhodobý výpadek ruského plynu ale bude mít kritický dopad na český průmysl, který si nebude moci dovolit udržet rozsah výroby a produkce, podložené drahým LPG plynem z USA.

Rámcově bude plyn dražší 5x jen v ideálním případě za příznivých podmínek v létě, ale jakmile začne podzim a plyn bude požadován i domácnostmi na topení, cena za plyn pro průmysl vyletí do takových výšin, že to podniky neustojí a budou muset krátit výrobu, protože v ekonomice platí, že do koncové ceny produktu můžete promítnout jen takové náklady, které nezničí vaši konkurenceschopnost.

Podniky v ČR americké ceny za americký LPG plyn dlouhodobě neustojí

Promítnout do ceny potravin, pečiva, textilního průmyslu, chemického průmyslu a zejména strojírenského a automobilového průmyslu plynové náklady, které budou 10x, 20x nebo i vícekrát vyšší, než v případě ruského plynu, zkrátka povede ke krácení směn a posléze propouštění zaměstnanců. Za toto všechno brzy budou moci čeští zaměstnanci poděkovat diletantům z české vlády v čele s fialovým Harry Potterem. Lidé budou proklínat Fialovu vládu od rána do večera a rodiny členů vlády dostanou bezpečnostní ochranky, o tom se již dokonce neformálně jednalo v okruhu vlády minulý týden. Začínají mít strach. Postupně se totiž začne ukazovat, že vláda bude dělat americkou politiku proti zájmů českého lidu a českých domácností tak okatě, až to začne lidem vadit ve chvíli, kdy se to začne dotýkat jejich peněženek.

Mark Fejgin, bývalý ruský poslanec a bývalý právník Pussy Riot
Mark Fejgin, bývalý ruský poslanec a bývalý právník Pussy Riot

Ruský rubl nadále posiluje a v americkém FEDu z toho vzniká nebývalá panika, protože Rusko začalo tvrdě budovat svůj plynový a rovněž ropný petrorubl a některé evropské země již na to přistoupily, protože plynový sporák je bližší než americká vlajka, potažmo řečeno. V tomto ohledu se již zařídili Italové, ale pokud jde o státy Trojmoří, v nich nebude dovoleno nakupovat od Ruska nic, a za rubly už tuplem ne. Proto ochota platit za plyn rubly je lakmusovým papírkem americké státní moci v Evropě. Země, které ostře rubl odmítají, jsou plně řízeny a v područí americké zahraniční administrativy. Proto je třeba si uvědomit, že současná česká vláda už by se vlastně neměla označovat za českou, ale za protektorátní, tedy za vládu amerického protektorátu nad českými a moravskými zeměmi.

Polsko chystá invazi na západní Ukrajinu pod rouškou mírové mise a ochrany proti ruské agresi

Polsko se podle ruských zdrojů snaží najít spojence pro plán okupace západní Ukrajiny. Zatím nikdo nechce Varšavu v tomto plánu podpořit, ale Petr Fiala je v Polsku až příliš často, proto je potřeba Fialu kontrolovat a sledovat, jestli náhodou nedojednává spoluúčast české armády na tzv. polské mírové misi na západní Ukrajině. Ruská zahraniční rozvědka SVR dnes přinesla informaci, že Polsko intenzivně připravuje tento scénář, který by vedl de facto k rozdělení Ukrajiny.

Zpravodajské informace SVR, které Rusko získalo, naznačují, že Polsko a USA pracují na plánu Varšavy získat zpět kontrolu nad ukrajinskými oblastmi, které Varšava považuje za "historicky patřící k Polsku", uvedl šéf moskevské Služby zahraniční rozvědky (SVR) Sergej Naryškin. 

Podle údajného plánu budou v první fázi tohoto "znovusjednocení" na západní Ukrajině rozmístěny polské "mírové jednotky" pod záminkou "ochrany před ruskou agresí", nastínil Naryškin ve čtvrtečním prohlášení. Podrobnosti operace jsou nyní projednávány mezi Varšavou a vládou USA, tvrdil a dodal, že operace má být provedena bez mandátu NATO a účastnit se jí mají pouze dobrovolnické státy. Ve hře jsou podle informací Česká republika, Slovensko, Slovinsko a pobaltské státy. Varšavě se ale zatím nepodařilo najít žádné země, které by se k ní připojily, dodal. Polské úřady to však neznepokojuje, protože chtějí minimalizovat počet "zbytečných svědků" svých akcí, uvedl Naryškin. 

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!