Potopení Moskvy: Překročilo NATO bod, z něhož není návratu?

27.04.2022

Ruský Pearl Harbor? Satan je v New Yorku za 30 minut. USA bez obrany? Proroctví experta: Konec civilizace je na dosah - a to je vlastně dobrá zpráva...

MIKE ADAMS se vrací k "záhadnému" potopení křižníku Moskva, jež bylo podle všeho prvním přímým útokem NATO na Rusko, a dochází na základě toho k závěru, jenž může být zdrcující, nebo naopak dobrou zprávou - jak pro koho.

Abychom pochopili smysl potopení ruského křižníku Moskva - a případnou (velmi pravděpodobnou) Putinovu odvetu proti Spojeným státům - musíme si nejprve něco připomenout: Každý lídr velkého státu, který chce podniknout odvážné vojenské kroky, potřebuje získat jednoznačnou podporu svých vlastních lidí.

V roce 1941 bylo dovoleno, aby se uskutečnil japonský útok na Pearl Harbor (americká vláda o něm dopředu věděla, a dokonce ho vyprovokovala), aby se vytvořila emocionální podpora veřejnosti, s níž by USA konečně mohly vstoupit na tichomořské (respektive světové) válčiště.

Útok na Pearl Harbor bylo v podstatě 11. září druhé světové války. A stejně jako v případě Pearl Harboru, také o útoku z 11. září 2001 americká vláda přinejmenším všechno věděla a přesto umožnila, aby se odehrál. Ponížení a oběti měly vyvolat emocionální reakce, které způsobí, že americký lid bude požadovat odvetu proti útočníkovi.

Nikoli Ukrajinci, ale útok NATO

Prakticky všem je již jasné, že to byla americká armáda, která provedla celou operaci potopení křižníku Moskvy. Špionážní letoun P-8 Poseidon vše připravil a pouze samotný výstřel nechali na ukrajinské jednotce, která byla vycvičena v USA. Spojené státy tedy poskytly zbraně, výcvik, sledování a řešení navedení raket. Vše, co Ukrajina udělala, bylo v podstatě stisknout tlačítko "Pal!". To je dnes už tak široce známé, že o tom dokonce informoval i britský deník Daily Mail.

Známý analytik Pete Escobar to vidí ještě jinak: Křižník Moskva byla v bojové službě 100-120 km od Oděsy - kontrolovala vzdušný prostor v okruhu 250-300 km. Ve skutečnosti tedy zajišťovala překrytí jižní poloviny Moldavska, prostoru od Izmailu po Oděsu a část Rumunska (včetně přístavu Konstanca). Jeho umístění nemohlo být strategičtější. Moskva zasahovala a odhalovala tajné přesuny vojenských letadel (vrtulníků a stíhaček) NATO z Rumunska na Ukrajinu.

NATO si možná jako "zabijáka Moskvy" nevybralo, jak šíří ukrajinská propaganda; zdroj spíše ukazuje na pátou generaci NSM PKR (Naval Strike Missile, s dosahem 185 km, vyvinutá Norskem a Američany.) Popisuje NSM jako "schopné dosáhnout cíle po naprogramované trase díky INS upravenému GPS, nezávisle najít cíl letem k němu ve výšce 3-5 metrů. Při dosažení cíle NSM manévruje a využívá elektronické rušení. Jako naváděcí systém se používá vysoce citlivá termokamera, která nezávisle určuje nejzranitelnější místa cílové lodi."

V přímém důsledku zasažení Moskvy se NATO podařilo znovu otevřít letecký koridor pro přesun letadel na letiště Černovická, Zakarpatská a Ivano-Frankivská oblast - tedy obnovit letecké dodávky zbraní z Rumunska.

Ruský Pearl Harbor?

Potopením Moskvy dodaly USA Kremlu něco jako "ruský Pearl Harbor". Putin sice ještě nechává probíhat vyšetřování, ale spíše proto, aby získal čas na koncipování odvety. Jakmile se rozhodne a ukončí vyšetřování, může oprávněně tvrdit svým lidem, že USA zahájily útok na ruské námořnictvo, potopily jednu z jejich lodí a zabily řadu jejich lidí. Takto koncipovaná zpráva se bez ohledu na oficiální vyšetřování již rozšířila po všech ruských médiích - a zvýšila domácí podporu Putina ještě více, než dříve.

Stejně jako v případě Pearl Harboru ve Spojených státech nyní obyvatelé Ruska požadují "odplatu" vůči agresorům - Spojeným státům. Fakticky tak USA daly Putinovi poslední dílek skládačky, kterým může ospravedlnit zahájení odvetných úderů proti Západu, včetně jaderných.

30 minut pro Satana

Přesně v rámci srozumitelné symboliky Rusko odpovědělo zkušebním startem své ICBM RS-28 Sarmat (Satan 2), která nese až 15 hlavic. Jsou to nezávislé rakety, z nichž každá disponuje jadernou hlavicí stokrát silnější, než atomové bomby, použité na Japonsko ve druhé světové válce.

RS-28 při manévrování ke svým cílům klouzají extrémní rychlostí a zcela se vyhýbají všem obranným systémům, vlastněným Spojenými státy. Jinak řečeno, USA jsou naprosto bezbranné, aby zastavily ruské jaderné zbraně v případném útoku na cíle v USA.

Let jednoho z těchto ICBM z Moskvy do New Yorku trvá maximálně 30 minut. V každém okamžiku jsou tedy miliony Američanů jen 30 minut od úplného zničení. Rusko by teoreticky mohlo odpálit i raketu s výškovou detonací EMP, čímž by Spojené státy uvrhlo v mžiku do temného středověku: možná až 90 % populace by do roka zemřelo kvůli hladu, kolapsu, násilí, nemocem, a tak dále.

Dobrá zpráva?

Zatímco se Pentagon soustředil na vývoj helikoptér pro gaye a transgender vojáky, Rusko zkonstruovalo a vyzkoušelo vysoce efektivní, high-tech systémy nosičů, jako jsou hypersonické střely a pokročilé ICBM.

Zatímco američtí zákonodárci vymýšlejí další a další sankce, Rusko letos shrábne rekordní zisky z prodeje energetických surovin, a zároveň přesvědčí mnoho zemí celého světa, aby nakupovaly energie za rubly místo dolaru. Důsledky budou nepředstavitelné. Už začínají být. Už jsou.

Je docela možné, že americké impérium, ponořené do korupce, pedofilie, kriminality a socialistického šílenství už vlastně skončilo. Zbývá jen sledovat, jak se sebeupálení Spojených států amerických každým dnem zrychluje. Může se stát, že už před koncem tohoto roku budou americká města v plamenech kvůli potravinovým nepokojům. Může se stát, že budeme svědky prvních kapitol povstání nebo občanské války (případně obojího).

K dosud blahobytnému Západu se rychle blíží přízrak dosud nepředstavitelné katastrofy: hladovění. Byly to především stupidní ekonomické sankce proti Rusku, které iniciovaly celou katastrofickou řetězovou reakci, která může vést k pádu Ameriky, jak ji známe. Vyvstává tak ale současně šílená otázka, zda nakonec "restart" není jediným způsobem, jak všechno zachránit. Jak obnovit křesťanské hodnoty, na nichž byla Amerika původně založena.

Jak píše Michael Snyder: "Konec civilizace, jak ho známe, se blíží - a to je vlastně dobrá zpráva".

Prorocké? Dozvíme se nejspíše již brzy.

Zdroj: protiproud.info/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!