Norimberský proces 2: Do tří týdnů by měly začít velké žaloby

04.06.2021

Mnoho lidí vsadilo své očekávání na německo-amerického právníka Reinera Fuellmicha, který by nás mohl vysvobodit od krádeží velkých koncernů a Světového ekonomického fóra. Nacházíme se v jakémsi druhu 3. světové války, ve které je ničena střední třída a drobné podnikání je přebíráno giganty, jako je např. Amazon. Na tomto scénáři pracují již více než 10 let, řekl Fuellmich před několika týdny v rozhovoru s anglickým spisovatelem a novinářem Jamesem Delingpolem.

Za dva až tři týdny se budou dít velké věci

"Za několik týdnů začnou velké procesy", řekl Fuellmich, který má na mušce německého virologa Christiana Drostena, který vyvinul PCR test na Covid-19 a německého veterináře a specialistu na mikrobiologii Lothara Wielera, prezidenta Institutu Roberta Kocha, a jiné. "Nejspíš budou brzo zatčeni," řekl. "Od amerických přátel máme informaci, že v hledáčku je ještě americký lékař a imunolog Anthony Stephen Fauci, ředitel Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci (NIAID)." 

"Za dva až tři týdny by se mohly odehrát velké věci na třech různých kontinentech," zdůraznil Fuellmich, který spolupracuje s 200 až 300 dalšími právníky. "Potom uvidíme, jestli právní systém ještě existuje nebo jestli byl již naprosto převzat druhou stranou, čemuž nevěřím."

V médiích se o těchto věcech nedočtete

Dva bývalí spolupracovníci Světové zdravotnické organizace (WHO) Fuellmichovi dosvědčili, že farmaceutické společnosti nutily WHO v lednu 2020 vyvolat mezinárodní zdravotnickou krizi. To bylo nutné k tomu, aby mohly být experimentální vakcíny genových terapií schváleny pro nouzové nasazení.

"Vakcína je součástí plánů Světového ekonomického fóra - Velkého Resetu - a nadace Billa a Melindy Gatesových, na redukci obyvatelstva," řekl právník. "O tom se v médiích také nedočtete, protože Klaus Schwab a Bill Gates investovali do mediálních společností mnoho peněz," řekl.

"Všichni lidé, kteří byli očkováni, měli být dopředu informováni o tom, že se nejedná o očkovací látku, nýbrž o experimentální genovou terapii - něco takového tu ještě nebylo - a že neexistuje žádný podpůrný lékařský výzkum. Toto je experiment. Osoby, které se na něm podílejí, nebyly o tom nijak informovány. Staly se pokusnými králíky."

"Každý, kdo se toho zúčastní - včetně lékařů, kteří tato "očkování" provádějí, lidí, kteří tento podnik provozují, lidí, kteří z toho profitují, a vlád, které tyto lidi podněcují, aby se nechali očkovat - jsou za to odpovědní. Toto jsou skutečně zločiny proti lidskosti. Myslím, že potřebujeme mezinárodní vyšetřovací soud, abychom tento nepořádek uklidili." 

"Je to horší, než to, co se stalo v období Třetí říše. Musíme něco dělat, neboť lidé, kteří jsou za to odpovědní, neznají žádný soucit a jsou extrémně nebezpeční. Zajímají se pouze o peníze a moc."


Publikováno na webu: https://www.czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!