Pekarová navrhuje zrušit Zakládající akt Rusko – NATO!

05.06.2023

Předsedkyně české poslanecké sněmovny chce zrušit Zakládající akt Rusko – NATO, který je poslední pojistkou před trvalým rozmístěním jaderných zbraní v České republice a všech členských zemích NATO přijatých do aliance po roce 1997!

Vypovězením aktu by padly poslední překážky před nasunutím amerických balistických a jaderných zbraní do zemí Střední a Východní Evropy! Takže už je jasné, proč generál Řehka mluví o přípravě AČR na válečný střet s Ruskem! Fialova vláda se chystá z ČR udělat skladiště a možná i odpaliště amerických nosičů s jadernými hlavicemi?!

Konceptuální procesy nikdy nepřichází osamoceně, pokaždé se objevují ve skupinách a jejich časová souslednost dodržuje pravidla tzv. gradace, tedy procesu zesilování tlaku, a prosazení konceptu řízení, který je aktuálně řídícími elitami prosazován. Gradace může být někdy opravdu velice agresivní a jednotlivé kroky následují rychle po sobě, přičemž se na první pohled zdá, že konceptuální procesy vznikají samovolně, ale to je falešný dojem.

Cílem trans-atlantických mocenských struktur je rozmístění jaderných zbraní na prahu Ruska, tedy ve střední a východní Evropě, čemuž až dosud brání jedna velice stará dohoda, kterou podepsal Boris Jelcin s představiteli kolektivního Západu již v roce 1997 na summitu NATO v Paříži. Jedná se o tzv. Zakládající akt Rusko – NATO, který stanovuje mj. dva základní body, že Rusko a NATO nejsou nepřátelé, a že NATO na území nově přijatých členských zemí přijatých do aliance NATO po r. 1997 nerozmístí a ani neuskladní jaderné zbraně.

Markéta Pekarová Adamová během projevu ve Vilniusu
Markéta Pekarová Adamová během projevu ve Vilniusu

Tento dokument je poslední zůstávající pojistkou před rozmístěním amerických jaderných zbraní a rovněž balistických raket s jadernými hlavicemi na území České republiky, Slovenska a dalších zemí střední a východní Evropy, které se po roce 1997 staly členskými zeměmi NATO. Na zrušení tohoto aktu dlouhodobě tlačí Polsko, které usiluje o rozmístění amerických jaderných zbraní na svém území.

Ovšem Pentagon se k tomu zatím nemá, protože by musel být nejprve zrušen a ze strany NATO vypovězen Zakládající akt Rusko – NATO, který zamezuje NATO rozmístění jaderných zbraní blíže k ruským hranicím. Jenže si představte, že v pátek 2. června se z nejvyšších kruhů Fialova režimu ozval hlas vyzývající ke stejnému kroku!!

Pekarová ve Vilniusu ohrozila bezpečnost ČR a celé Evropy, když vyhlásila, že bezpečnostní akt, zabraňující rozmístění jaderných zbraní, se musí zrušit!!

Předsedkyně poslanecké sněmovny Markéta Pekarová-Adamová totiž po vzoru Polska vyzvala ke zrušení Zakládajícího aktu Rusko – NATO, čímž by padla poslední překážka, která brání rozmístění jaderných zbraní na území České republiky (!).

Pekarová to uvedla v pátek v litevském Vilniusu na setkání předsedů parlamentů členských zemí NATO a dodala, že tento akt již prakticky neexistuje, a že se musí zrušit!

Na Telegramu na to upozornil český občanský aktivista Ladislav Vrabel. Po zrušení aktu by došlo k tlaku Pobaltských států na rozmístění amerických zbraní na jejich území, a to nejen v Pobaltí, ale i ve Finsku, které se stalo členem NATO před pár týdny. Jaderné zbraně by tak byly namířený na hranici doteku, protože Moskva již dopředu ví o vojenských plánech NATO na invazi do Ruska a Běloruska, se kterou se polští generálové dokonce už ani netají.

Video: https://aeronet.news/predsedkyne-ceske-poslanecke-snemovny-chce-zrusit-zakladajici-akt-rusko-nato-ktery-je-posledni-pojistkou-pred-trvalym-rozmistenim-jadernych-zbrani-v-ceske-republice-a-ve-vsech-clenskych-zemich-nato/

Pojďme si ale poskládat konceptuální procesy dohromady jako skládačku a uvidíte, jaký děsivý proces se začal odehrávat. Dne 23. května podepsala ministryně obrany Jana Černochová ve Washingtonu se svým americkým protějškem Lloydem Austinem smlouvu DCA o rozmístění amerických vojsk v České republice. Dohoda s charakterem zvacího dopisu pro americká vojska je odborníky označována za akt vlastizrady.

Jenže to byl pouze první krok. Hned o týden později vystoupil na Bezpečnostním výboru v Poslanecké sněmovně náčelník generálního štábu AČR Karel Řehka s výrokem, že válka s Ruskem je možná a že jeho hlavním úkolem je připravit českou armádu na střet s technologicky vyspělým nepřítelem, a dodal, že tím samozřejmě myslí ruskou armádu.

Nejprve rozmístění amerických vojsk v ČR a smlouva DCA, potom náčelník GŠ AČR a cvičení vojáků na válku s Ruskem a teď Pekarová s výzvou zrušit Zakládající akt Rusko – NATO

A rovnou uvedl, že i když si to nikdo nepřeje, tak faktem je, že ruská armáda je na trajektorii střetu s NATO. To je tedy druhý díl skládačky. A teď v pátek, jen pár dní po Řehkovi, celou situaci graduje šílená Pekarová ve Vilniusu, která vyzývá k likvidaci poslední pojistky před jadernou militarizací střední a východní Evropy, k vypovězení Zakládajícího aktu Rusko – NATO.

Po zrušení aktu již nic nebude bránit rozmístění a rovněž uskladnění jaderných zbraní na území ČR a Slovenska, nemluvě o Polsku a Pobaltských státech. Panečku, během zhruba 3 týdnů se konceptuální procesy řízení posunuly od neutrálního statusu ČR k jaderné militarizaci českého území a k válce s Ruskem.

Ministři obrany USA a ČR, Lloyd Austin a Jana Černochová po podpisu zvacího dekretu pro rozmístění amerických vojsk v ČR
Ministři obrany USA a ČR, Lloyd Austin a Jana Černochová po podpisu zvacího dekretu pro rozmístění amerických vojsk v ČR

To znamená, že na území ČR budou moci být rozmístěni američtí vojáci, kteří budou spolu s českými vojáky cvičit a chystat se na střet s ruskou armádou, jak prozradil Řehka, a pokud dojde na výzvu Pekarové, tak kromě rozmístěných amerických vojáků se ČR a Slovensko dočkají i rozmístění jaderných zbraní!

Najednou se tím vysvětluje i to, proč ani v české, ani ve slovenské verzi smlouvy DCA není jaderná výluka a pojistka před rozmístěním amerických jaderných zbraní na území ČR a Slovenska! Gradace procesů řízení s cílem umožnění rozmístění amerických vojsk a poté jaderných zbraní v zemích NATO ve střední a východní Evropě zesiluje týden od týdne.

Pekarová ve Vilniusu četla "noty", které přivezla Černochová před pár dny z Washingtonu

Dalším konceptuálním důkazem je, že jakmile se členem NATO stalo Finsko, tak Rusko je teď na západní hranici od polárního kruhu až k Černému moři obklíčeno zeměmi NATO. A co přichází na řadu ihned poté? No přece tlak na zrušení a vypovězení poslední smlouvy s Ruskem, která brání rozmístění jaderných zbraní na čáře doteku s Ruskem, tedy v nově přijatých zemích do NATO po roce 1997.

Citace ze Zakládajícího aktu Rusko – NATO
Citace ze Zakládajícího aktu Rusko – NATO

Jakmile je Rusko obklíčeno na západní hranici, ihned dochází k aktivaci loutek a marionet, které na pokyn Američanů začínají křičet ve Vilniusu, aby došlo k vypovězení Zakládajícího aktu Rusko – NATO. Panečku, to je neuvěřitelná rychlost. Rusko to samozřejmě ví, a proto urychleně nasunulo jaderné zbraně do Běloruska. To je asi tak jediné, co teď Rusko může udělat. Jenže rozmístění jaderných zbraní v ČR, na Slovensku, v Polsku a Pobaltí samozřejmě povede k eskalaci a nevyhnutelné válce s Ruskem.

Pekarová tuto iniciativu na zrušení aktu nemá z vlastní hlavy. Jsou to zjevně notičky amerického ministerstva obrany, které z USA přivezla Černochová při návratu z Washingtonu po podpisu smlouvy DCA. Američané nechtějí, aby vypadali špatně před světem, a tak používají loutky a podržtašky, aby za ně křičely a požadovaly zrušení tohoto právního aktu.

Focení Jany Černochové a Lloyda Austina na schodech Pentagonu ve Washingtonu
Focení Jany Černochové a Lloyda Austina na schodech Pentagonu ve Washingtonu

Pokud by totiž zrušení aktu požadoval Washington, byl by obviněn z destabilizace bezpečnostní situace v Evropě, a to minimálně v tom ohledu, že tento Zakládající akt ukotvuje nejen právo národů na sebeurčení, tedy právo obyvatel Krymu a Donbasu na odtržení od Kyjeva podle Charty OSN, ale v článku 4 ukládá NATO povinnost k nerozmisťování jaderných zbraní na území nových členských zemí NATO přijatých do aliance po roce 1997, mezi kterými je samozřejmě ČR, Slovensko, Polsko a Pobaltské státy.

Výzva Pekarové ve Vilniusu balancuje na hraně podněcování války a ohrožování bezpečnosti ČR

Fialova vláda a pětikoalice se tak dopouští podněcování války, cílevědomě a systematicky zatahují Českou republiku blíže a blíže do vojenského střetnutí s Ruskou federací, rozmisťují na území ČR americké vojáky bez referenda a souhlasu lidu, chystají se na válku s Ruskem bez souhlasu lidu a šéfka sněmovny bez souhlasu lidu vyzývá jako válečná štváčka k vypovězení fakticky poslední bezpečnostní pojistky, která nám ještě v Evropě zůstala a zajišťuje, že jaderná eskalace se nerozšíří i do zemí bývalé Varšavské smlouvy.

Vojáci NATO, včetně českých, jsou tady v litevské Pabradė připraveni bránit každý centimetr spojeneckého území.

Děkuji za Vaši službu vlasti, díky Vám jsme doma v bezpečí.

— Markéta Pekarová Adamová (@market_a) June 3, 2023

Rozmístění jaderných zbraní totiž znamená, že z daného státu se stane primární terč tzv. prvního úderu v případě vypuknutí jaderné výměny. Nemluvíme zde o jaderném spadu, ale o primárních úderech ruskými jadernými zbraněmi na rozmístěné lokace v ČR a na Slovensku. Pekarová se tak svými výroky ve Vilniusu stává bezpečnostní hrozbou pro celý český národ. Noty z Ameriky předčítané ve Vilniusu nahlas a v pozoru českou šéfkou sněmovny. Chtějí válku. Přání války je u nich obrovské. Ale do války své děti nepošlou. Budou tam umírat děti obyčejných občanů, kterým bylo dlouho a trestuhodně lhostejno, co jejich vláda hrůzy a teroru, vzešlá po posledních volbách, provádí s jejich státem a rodnou zemí.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!