Premiér Fiala zahájil "volební kampaň" v Kyjevě

08.03.2023

Volby rozhodnou Ukrajinci a korespondenční voliči. Neuvěřitelný bizár za peníze daňových poplatníků!!

Neuvěřitelný příspěvek zveřejnila ODS na svém FB profilu. Jedná se o fotku premiéra Fialy na plakátech v Kyjevě, kde mu údajně Ukrajinci děkují za podporu. Bohužel to není nepovedený žert, ale skutečnost!

Soudný člověk si musí položit několik otázek:

1. Proč to Fiala dělá? Je to člověk odtržený od reality, poslouchající příkazy svých pánů a soukmenovců, ale i tak to přestává rozum brát. Takhle se vysmívat masám ožebračovaných Čechů?! Co tím sleduje? Je to jen arogantní vysměch podvedeným voličům?

2. Je to příprava na příští volby, které už nyní rozhodli ukrajinští a korespondenční voliči? Je patrné, že na české voliče pětikoalice cílit neplánuje… a Ukrajinci mají u nás doma prý zůstat navždy… a korespondenčních voličů jsou plné hřbitovy.

3. Kdo to zaplatil? Agentura, které ty reklamní plochy patří, je majetkem jistého ukrajinsko-židovského podnikatele a ten je zdarma určitě neposkytl. Ukrajina žádné peníze nemá a žije pouze ze zahraniční pomoci, takže tuto kampaň nejspíš zaplatil český daňový poplatník. Na penze Ukrajinec Fiala peníze nemá, ale na svou perverzní sebeprezentaci ano!

Je to další z případů, jak se současná politická "elita" naprosto oddělila od své země a národa, který jí živí. Co s nimi? Bude stačit je postavit před národní soud?

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!