Zelenskyj údajně uprchl do exilu a nachází se na US ambasádě v Polsku 

05.03.2022

Prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj prý uprchl do exilu a nachází se v Polsku na americké ambasádě! Uvedl to poslanec ukrajinského parlamentu ve chvíli, kdy ruská armáda dokončila obklíčení Kyjeva a chystá se mohutná zatýkací operace, ve které skončí stovky cizích důstojníků, poradců, žoldáků a neonacistů!

Mediální vykreslení Ruska vs. realita
Mediální vykreslení Ruska vs. realita

Ruský prezident vystoupil ve čtvrtek večer v televizi a prohlásil, že Rusové a Ukrajinci jsou jeden národ! Poslanec Státní dumy navrhuje likvidační sankce na Evropu, mělo by dojít k zastavení veškerých dodávek plynu, ropy a nerostů, nezbytných pro klíčová průmyslová odvětví!

Poslanec ukrajinského parlamentu Ilja Kiva před několika okamžiky oznámil ve videu na sociálních sítích, že dostal potvrzeno, že ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský uprchl přes ukrajinsko-polské hranice do Polska a nachází se pod ochranou Američanů na jejich ambasádě, podle všeho ve Varšavě, pakliže se mluví o ambasádě a nikoliv o konzulátu. Informaci se dosud nepodařilo ověřit z více zdrojů, ale nikoho by to nepřekvapilo, protože ruská armáda podle posledních informací obklíčila Kyjev a zřejmě velmi brzy bude zahájena operace na pozatýkání zbytků Zelenského vlády v Kyjevě.

https://www.infokuryr.cz/n/2022/03/05/prezident-ukrajiny-volodymyr-zelensky-uprchl-do-exilu-a-nachazi-se-v-polsku-na-americke-ambasade/ 

Jednání v Gomelu podle posledních zpráv selhala, vyjednávači se dohodli pouze na jediné věci, na bezpečných koridorech pro odchod obyvatelstva z bojových zón. Jakmile bude odchod dokončen, Rusové to podle všeho "ukončí" ve smyslu mohutného frontového útoku za pomoci pěchoty, letectva, strategických bombardérů a raketových vojsk. Zelenskyj podle několika ukrajinských poslanců podepsal několik blíže neurčených dekretů o prodeji ukrajinské půdy, infrastruktury, ale zatím není jasné, co všechno Zelenskyj narychlo prodal do ciziny. Ilja Kiva informoval pouze o tom, že došlo k prodeji pozemků a půdy na Ukrajině, ale bez bližších specifikací.

VIDEO: Vladimir Putin pronesl projev o válce na Ukrajině: 

https://www.infokuryr.cz/n/2022/03/05/prezident-ukrajiny-volodymyr-zelensky-uprchl-do-exilu-a-nachazi-se-v-polsku-na-americke-ambasade/ 

Vladimir Putin včera ve čtvrtek večer vystoupil v ruské televizi a vyjádřil soustrast padlým ruským vojákům, ale rovněž zopakoval, že Rusy a Ukrajince považuje za jeden národ. Rovněž potvrdil, že ukrajinská armáda používá civilisty ve městech jako živé štíty a rozmisťuje děla a houfnice v rezidenčních zónách mezi bytovkami. Ruský prezident znovu zopakoval, že nikdo nebude Rusku vyhrožovat, a to už vůbec ne jadernými zbraněmi.

Znovu se potvrzuje teorie, že rozhodnutí Kremlu pro invazi přišlo po šíleném vystoupení Zelenského na mnichovské bezpečnostní konferenci, kde prohlásil, že Ukrajina má plné právo vlastnit a znovu získat jaderné zbraně v reflexi na nedodržené garance Budapešťského protokolu z počátku 90. let. Tato poznámka Zelenského byla poslední kapkou pro Kreml. Rusové se rozhodli pro tuto operaci i za cenu spuštění nové Železné opony, která vytvoří mezi Západem a Ruskem neprostupnou hráz. Rusové ale Evropu, USA, ani dolar už nepotřebují. Rusko se celých 8 let transformovalo do bezdolarového státu a zbavovalo se dolarových rezerv, stejně jako to dělá Čína.

Ruská duma pomalu začíná připravovat děsivé protisankce

Neznamená to, že se Rusko nepomstí za západní sankce. Poslanec ruské Státní dumy Michail Deljagin na svém webu uvedl kopii předlohy návrhu do dumy, podle kterého by Rusko mělo uvalit na všechny země, které uvalily na Rusko sankce, mohutné protisankce, kterým vévodí úplné ukončení dodávek plynu, ropy, nerostných surovin a zejména hliníku pro evropský a americký automobilový trh.

Ruský hliník tvoří skoro 90% veškeré evropské spotřeby hliníku. Pokud by Rusko zastavilo prodej hliníku, bylo by to ještě horší, než konec dodávek ropy. Bez hliníku se neobejde nejen automobilový průmysl, ale ani potravinářský průmysl, strojírenství, oblasti elektroniky, počítačů, tam všude je použití hliníku nezbytností jako základní konstrukční prvek. Podívejme se na úplný seznam navrhovaných sankcí ze strany Ruska:

Co by měl stát udělat právě teď?

1. Odveta Západu, aby v sankční ofenzívě proti nám raději ustoupil, než aby stupňoval tlak.

Na Ukrajině probíhá speciální vojenská operace. Ale my jsme ve válce se Západem a jsme objektem agrese.

Proto:

1.1 Odříznutí dodávek surovin, které jsou pro Západ důležité: ropa, plyn, uhlí, kovy, chemické výrobky, ale především obilí a hnojiva, uran - dodáváme 80 % paliva pro americké jaderné elektrárny, které je potřeba k výrobě palivových tyčí, neonového plynu pro výrobu čipů, který dodáváme do 90% zemí světa, a palladium (rovněž potřebné k výrobě čipů a také k výrobě automobilů). Pochopte, že zničení Evropy je cílem USA a Anglie, a proto bychom se měli zaměřit především na ně.

1.2 Konfiskace veškerého majetku agresorských zemí, jejich právnických osob a kromě osobního majetku i fyzických osob. Zmrazení offshorových aktiv nacházejících se v Rusku, pokud nejsou do šesti měsíců přeregistrována v Rusku - konfiskace.

1.3 Zrušení duševního vlastnictví agresorských zemí v Rusku. (Pozn. tím je myšleno odstoupení od smluv o ochraně patentových a autorských práv západních organizací a jednotlivců)

1.4 Zákaz všech plateb, včetně splátek dluhů, právnickým a fyzickým osobám agresorských zemí.

1,5 Zbývající vývoz do agresorských zemí - pouze za rubly z prodeje měny na burze MICEX.

1.6. Využít vlivu v Mali a připravit Francii o uran.

1.7 Vytvořit síť poboček pro nákup kritických dovozů (a pokusit se o přeregistraci letadel v Srbsku).

1.8 Zřídit ústředí pro kritický dovoz, v jehož čele bude stát nejméně první místopředseda vlády (jako v Íránu). Široce propagovat škody na Západě a způsoby, jak je obejít (například nákup brazilských letounů před spuštěním výroby Tu-334 a Tu-204).

1.9 Podrobně vysvětlovat severoafričanům, že je čeká hladomor (v důsledku zastavení produkce obilí z Ukrajiny a vysokých cen minerálních hnojiv ve světě), před kterým by měli předem utéct do Evropy.

1.10. Vypnutí nepřátelských médií, včetně Facebooku a Wikipedie. Vynucování vytvoření plnohodnotných alternativ k YouTube a Instagramu a jejich následné blokování. Očista ruských sociálních sítí (především Vkontakte) od nacistické propagandy a jejich přeměna v nástroj řízení Ruska.

Všechno se nakonec obrátí proti občanům zemí EU a USA

Seznam návrhů poslance Deljagina je komplexní ale zajímat nás minimálně musí ty sankce směrem ven, k nimž Kreml přistoupí v nějaké chvíli a v nějakém okamžiku. Evropa bez plynu, ropy a nerostů skončí.

Skončí německý průmysl, který to neustojí. Takový výpadek ochromí hlavně Německo a rovněž Francii. Dnes je situace na trhu taková, že ceny se drží na rozumné úrovni jen díky Rusku, kvůli kterému si ostatní dodavatelé nedovolí nastřelit na ceny tzv. covidové přirážky, jako se tomu stalo u plynu, ropy, čipů, stavebního materiálu a dalších komodit. Nosaté právo je covidové právo, nyní to bude ukrajinské právo, jako záminka pro zchudnutí obyvatelstva celé Evropy, USA a obecně západní populace.

Veškeré sankce proti Rusku zaplatí občané zemí EU a USA z vlastních kapes za násobně vyšší ceny za všechno. Úplně za všechno. Ropa, plyn, hliník, vzácné plyny a kovy nezbytné pro polovodičový průmysl a obilí zablokované z Ruska a Ukrajiny se promítne úplně do všeho, do všech cen!

Idiocie evropských loutkových vlád je indukovaná jejich zkorumpováním americkou zahraniční mocí, a ta pro změnu je zkorumpována Londýnskými kancelářemi. Občan je bohužel "konceptuálně tupý" - ráno křičí kvůli válce proti Putinovi a večer křičí kvůli faktuře za plyn a energie, které mu vyskočily o 350%! Tupost vládne světu!


Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!